Domů Profil prodejce Mirka 55
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • Cheb, ČR
  • 43 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (265) 100%
Nadšenci: 122
Aktivita: aktivní
Prodáno: 43
Registrace: 19.3.2009
Město: Cheb
Stát: ČR

Mirka 55

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hezký den a vítám Vás.

......Nebo by bylo lepší napsat  " Ahoj a vítám Tě u mne" ?   Ale v každém případě jsem ráda že si mám s kým popovídat.

U mne najdete mé mazlíky, jak říkám šperkům které vytvořím a dnes i nabídnu ke koupi. Nejsou to věci dělané pro peníze, ale výsledky mé relaxace a pohodového času, protože mne baví hrát si s korálkama a také s kroužkama, je to obojí tak odlišné a přece docela podobné.  Asi nemůžu slíbit že něco udělám na zakázku - lepší bude když si vyberete z už hotových věciček. Ne že bych nechtěla - ale moje zkušenosti jsou, že lépe dopadnou mazlíci tvoření podle okamžitého nápadu, než kopie něčeho  už hotového . Rozhodně mají přítulnější povahu, tak nač se opakovat.              (Jediná vyjímka je, pokud máte dvě holčičky - jako já  mám své dvě neteře, dvojčata. Tam už automaticky a bez váhání dělám vše 2x. A je mi jasné že musí dostat obě stejnou věc a v jeden den, jinak brečení a slzy.......no, doufám že už z toho brzy vyrostou.)

Chcete vědět kdo jsem?   Jsem Mirka 55 ..... a podle toho poznáte že jsem už no......hmm....   Prostě  "Dáma středního věku", jak říkával Miroslav Horníček. A rozhodně už mám blíž ( jéžiš, o hodně blíž!) k důchodu než k maturitě. Korálky mne baví, ale neživí , takže se může stát že nebudu na Fleru každý den 2x a koukat se  kdo co objednal, pokud jsem ve službě tak to prostě nejde. S tím nelze hnout.  Ale budu se snažit jak to půjde, a hned jak dorazí peníze na účet, pošlu Vám objednaného mazlíka co nejdříve, v bublinkové obálce a v hezkém pytlíčku aby měl  i  u Vás kde a v čem  spinkat.

Občas se vyskytnu někde na tržišti - u nás ve městě nebo v opravdu blízkém okolí. Nejde ani tak o prodej, ale o to být ve středu dění  a o  popovídání si  s těmi, co mají korálky také radi.  Dětem slevím cenu pokud řeknou básničku........narazila jsem jen jednou  : holčička se postavila do pozoru a vzorně odrecitovala píseň trpaslíků z Pána prstenů .....Celkem 5 minut a zastavovali se i ti co původně jen procházeli okolo . No co dodat, - dostala vše zadarmo a krááásně jsme si povídaly. Kdyby nebyla z takové dálky, tak ke mně chodí na  "korálkové školení". ( Narazila není ten pravý výraz - ale jak jinak napsat jedním slovem : "byla jsem ohromně překvapená"?)

Jinak kroužky jsou také mooc faíín. Ze začátku jsem si sama i vyráběla, ale není s nima žádná řeč, mají vlastní hlavu a vlastní názor. V návodu to vypadá jednoduše - upevnit do svěráku drát natočený na vhodně velkém mandrénu a řezat a řezat, až jich máte pytel. V praxi to vypadá tak, že skáčou jako luční kobylky, jsou všude po garáži ( doma  utajené v koberci - ještě horší!!), jen v připravené nádobce kam mají padat (podle návodu) nee!  To bych pod ten svěrák musela dát vanu!   Takže dnes už je raději koupím, a jsem spokojená i tak. Snad budete  také.  Mám ráda kombinace kroužků s pravými kameny, vypadají trochu jako ze středověku, a rozhodně se nepřehlédnou. Ta technika se jmenuje Chainmaille  -  kroužkování, a začíná být čím dále tím více oblíbená.

Tak,povídání  pro dnešek stačí.  Prohlédněte si mé mazlíky, napište své názory, možná i objednejte, jak se Vám bude chtít. Přeji Vám hezký den a zase někdy tady na Fleru.         S pozdravem Mirka .

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mirka 55

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--