Domů Profil prodejce Mirna
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Nový Bor, ČR
  • 515 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (128) 100%
Nadšenci: 1091
Aktivita: aktivní
Prodáno: 515
Registrace: 5.2.2012
Město: Nový Bor
Stát: ČR

Mirna

/ Prodávající
Novinky
1043118
17.1.2023 Tak nominace vložena. Můžete hádat.
https://www.fler.cz/prehl...

                                 Vítejte v mé prodejní origami galerii.


Znamená to, že jste zavítali do světa originálního šperku, jehož počátek můžeme vypozorovat už v 9.století a pochází z Japonska.
Všechny šperky a dekorace, co zde naleznete jsou zhotoveny ze speciálních origami papírů a to buď strojových nebo, a to převážně, z ručně vyráběných až v dalekém Japonsku. Takové papíry se nazývají washi a jsou unikátní svoji originalitou a něžnou krásou. Zde je jen malá ukázka, protože kdybych měla nafotit všechny tyto skvosty, tak by mi to zabralo hodiny.

Každý šperk je po složení pečlivě nalakován bezbarvým lakem, takže odolá i mírnému dešti, ale do bazénu bych si jej raději nebrala. Všechny šperky jsou opatřeny háčky nebo puzetkami z chirurgické oceli, tudíž jsou vhodné i pro alergiky. Jestliže nemáte v uších dirky, tak nezoufejte, zhotovím vám šperk na klipsny.

  A co zde můžete najít?

Mám ráda různorodost, tak se můžete těšit na spousty druhů zvířat, mýtické tvory jako jsou draci, tak i geometrická tělesa jako jsou kostičky, jehlánky atd. Ovšem nejdůležitějším a s Japonskem spojovaným tvorem jsou jeřábi. Proto jich zde naleznete nejvíce. Traduje se, že když poskládáte 1000 jeřábů, tak se vám splní vaše nejtoužebnější přání.

                                                   Jeřábi

                                                    Motýlci

                                                Malé puzetky

To je jen malá ukázka toho co se dá vytvořit. Na celou moji tvorbu se podívejte do galerie.

A teď trochu chlubení...

Jestli chcete vidět mě a mé šperky naživo, tak si rozklikněte tento odkaz. Uvidíte jak skládám origami v pořadu ČT. Byl to přímý přenos, takže to byla docela sranda:-)

Moje šperky udělaly už radost jak moderátorce Gabriela Lefendy, tak i zpěvačce Lucii Bílé. Zde se můžete podívat jak jí sluší.

                                             

Jestli i tak byste měli jinou představu, tak mne neváhejte kontaktovat vnitřní poštou. Nemožné dělám na počkání a zázraky do 3 dnů.

A ještě závěrem... Mám tu něco i pro muže a milovníky hvězdných válek. Je to opravdový skvost. Mistr Yoda jako spona na kravatu nebo jen jako dekorace. Na sponu lze dát i netopýra nebo kraba.

                     Ať vás provází síla:-)

Výroba origami není jen skládání, ale je to  taky sportovní, detektivní a velmi emotivní činnost. Teď si asi říkáte jak to???

Hned vysvětlím...

Takže, vše začíná radostí. A to takovou, že zapnu počítač a když tam bliká vykřičník (což znamená objednávku) tak skáču radostí. Nechám ho chvíli blikat a tipuji, co si kdo objednal a zároveň se modlím, aby to zrovna nebyl takový ten krásný drak, protože na něj už nemám papír a nemám sílu ho stáhnout z prodeje. Pak už to nevydržím a jdu se podívat. A je to tady... Není to sice drak, ale jeřábci, které jsem zrovna darovala kamarádce a krabi...Hm...Úplně vidím, jak jsem zbytek toho japonského papíru na jeřáby velikost 5 na 5cm dala někam mezi jiné papíry...

NO a teď detektivka..

Vyndavám nejdříve první krabici papírů a modlím se, aby byl ten kousek nahoře a... není tam. V tu chvíli mne popadne vztek, že si ty malý kousky nedávám někam, ale kam, když jich mám tolik.Dobře, tak si řeknu, že tu krabici projdu papír po papíru, přeci ho musím najít... Po hodině, kdy jsem takhle prošla všech 5 krabic ( v první to evidentně nebylo) a celý obývací pokoj se změnil v japonský krámek si vzpomenu, že přeci jen jsem měla ten úmysl si to někam uklidit. Po další hodině ho konečně najdu v malé krabičce, krásně uložen. Ufff.

Tak a konečně můžu začít skládat. Vznikne tak krásný pár jeřábků, hezčí než na fotce. Už jen nalakovat a naketlovat...Kurnik kde je ten lak??? Hledám. Vím, že byl na stole. Kde je? Opět chytám nerva. Začnu obviňovat manžela a děti. A hle, nejstarší dcera (7 let) ho nutně potřebovala na svoji extravagantní malbu. No dobře. Přestávám ječet a v klidu se nořím do něžnosti šperku. Tak a je nalakováno. Teď to bude hodinu schnout. Mezitím tu hodinu strávím hledáním papíru na kraby. Zdárně:-)

Blíží se 17. hodina a já slíbila, že to dnes pošlu. Kurnik.

Proč to vždy nechávám na poslední chvíli? No protože musím pro dítě do školky, do školy, na kroužky a do toho naše mimčo chce pořád papat. Vlastně, co jiného by mělo dělat:-)

Takže schvácená přiběhnu s malou domů a už jen naketluji ( háčky, korálky vymámím opět z dcery a kleště od manžela. Také je na něco nutně potřeboval).

Teď už jen zabalit a poslat. Dodělala jsem krabičky, tak musím do sklepa. No nic. Bublinkovou obálku mám naštěstí doma. Je 17.45 a já vybíhám na poštu. Celou cestu běžím, protože jinak mi zavřou.... Uffff. Posláno.

A shrnutí, co jste se dozvěděli?

Že mám 3 děti, miluji napětí, chtěla jsem být policistkou a ráda běhám. A to, že zboží posílám v tvrdé krabičce, která je vložena do bublinkové obálky.

Tudíž jestli chcete udělat něco pro moje zdraví, tak objednávejte :-)

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Mirna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--