Profil uživatele
Naty Fashion
Prodávající
Nový Bor
Registrace: 23.2.2012

Zdravím všechny, kdo jste navštívili můj obchod s originálními zipovými taškami a dalšího šitého zboží.  Doufám, že se sem budete často vracet a že vás potěším.

Miluju jasné barvy a jejich souhry. Již patnáct let vlastním krejčovství, které jsem založila hned po maturitě. Po novém roce zde budou ještě luxusní a extravagantní šaty jako malá ochutnávka mého umění.

Zipové tašky dodávám rozložené jako klubko zipů v krabičce. Obdarovaný vytahuje a vytahuje a myslí si, že jste se zbláznili. Proč jsem dostal klubko zipů? Jaké je jeho překvapení, když ze zvědavosti začne zipy zapínat a hle...už tu není klubko zipů, ale zipová taška. Tašky se dají samozřejmě prát pohodlně v pračce.

Mám i druhý profil, kde může nakoupit originální ORIGAMI ŠPERKY.

 

 

 

 

TOPlist

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
456675
8.12.2015 Pozor pozor. Dnes 8.12. ve 21,00hod.vyjde opět další filmová soutěž.Tentokráte formou blogu,který vyjde ve fler magu.Přijďte si zasoutěžit a vyhrát.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím