Profil uživatele
misakubi
Prodávající
Praha 5
Registrace: 9.2.2012

Vítám Vás v mém obchůdku plném ručních prací. Vyšívání, háčkování, pletení- tento úžasný koníček se v naší rodině dědí. Mě ho naučila mamka, jí zase babička a babičku moje prababička. Právě na prababičku mám vzpomínky jako hodně malá, ale jako bych jí pořád viděla sedět v křesle, s jehlicemi v ruce. Teploučké ponožky na spaní jsem od ní měla několikery. Když tedy potřebuji poradit, nebo zkonzultovat nějaký vzor, nehledám na internetu, ale jdu za mamkou nebo babičkou. Mám tři malé dcerky, takže i já budu moct náš ,,rodinný poklad" předávat dál. A jsem tomu moc ráda, protože v dnešní uspěchané době není nic lepšího, než si udělat kávičku, nebo dobrý čaj, vzít do ruky jehlu, háček nebo jehlice (děti zahnat po obědě nebo večer do postýlek) a začít tvořit něco krásného a originálního.

Je to zvláštní, ale někdy mám jasnou představu, co budu tvořit, jindy zas vezmu přízi a háček a čekám, až ke mě ,,můza" přijde. To se mě pak manžel ptá- copak to děláš? Já řeknu- to se ještě uvidí, zatím nevím. Kroutí hlavou a nechápe :-) Naštěstí nápad vždy přijde, ale taky se stane že pářu a pářu- to zná asi každá pletařka. Největší využití máme v háčkovaných čepičkách- moje tři malé parádnice jich už vystřídaly spoustu.

Zatím v mém obchůdku nabízím háčkované drobnosti- doplňky, ale slibuji, že časem bude věcí přibývat. Chystám i pletené rukavice a návleky a časem určitě i něco víc. Pokud by jste chtěli cokoliv zhotovit na zakázku, ať už podle svého nápadu, nebo z mých výrobků v jiné barvě, velikosti atd., neváhejte mě prosím kontaktovat vnitřní poštou. Zhotovit se dá opravdu cokoliv.

Děkuji Vám za návštěvu mého obchůdku, ať se Vám tu líbí a přeji krásný den, Míša

 

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, baleno v bublinkové obálce
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
408034
20.7.2015 Oživuji mánii síťovek a brzy přidám další, jen nafotit...Krásné léto všem
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím