Domů Profil prodejce Moje Dřevěná
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Slaná, ČR
  • 61 prodaných kusů
  • 89% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 89%
Nadšenci: 54
Aktivita: aktivní
Prodáno: 61
Registrace: 28.5.2018
Město: Slaná
Stát: ČR
Důležitá informace: Zboží odsud a z obchůdku Skleněný šperk za jedno poštovné.

Moje Dřevěná

/ Prodávající
Novinky
798668
2.4.2019 Jarní akce! Některé náušnice se slevou 15% Sleva se ukáže po schválení zboží administrátory.

Představuji Vám svou dřevěnou dílnu...

 

Šperky jsou zhotovovány s velkým podílem ruční práce, převážně v jednom, či několika podobných kusech. Každý je originál. Materiál, se kterým pracuji není uniformní, obsahuje různé „vady“ a „nedokonalosti“, díky kterým si ho ostatně vybírám=)

 

Výroba začíná výběrem dřeva,  které se ke mě dostane při prořezu ovocných stromů, shánění dřeva na topení, nebo při procházkách lesem, či parkem. Většina dřevin a semen vyrostla v čechách, v okolí mého bydliště. Ať už se jedná o divoce rostoucí  (borovice, dub, buk, lípa, hloh...), užitkové (jabloň, hrušeň, třešeň, švestka, ořešák...), či okrasné (škumpa, šeřík, ořešák černý...)  Všemožných větví, odřezků a pokroucených kořenů se u mě hromadí čím dál tím víc.

Po výběru dřeva přichází na řadu skicování, řezání, obrušování nejdříve rašplí a poté brusným papírem, dále potom vrtání, leštění, voskování, přidělávání různých úchytů, háčků, šňůrek...

Pokud tu nenajdete přesně to, co by se vám líbilo, nebo by jste rádi jinou variantu (velikost, jiné dřevo, k náhrdelníku přidělat náušnice...)

napište, domluvíme se!

 

Jak se starat o výrobky, aby dlouho vydržely:

Komponenty z nerezové oceli jsou velmi stálé, nemění svou barvu. Vydrží krásné ve vlhku i na slunci. Nevadí jim  pot, ani kosmetické přípravky. Jsou vhodné i pro alergiky.

O dřevo je potřeba pečovat trochu pečlivěji. Chrante ho před  pobytem ve vlhku. Případné kapky vody je třeba ihned setřít. Také při opalování šperky raději schovejte. Pokud ztratí svůj lesk, je vhodné je ošetřit například pletovým krémem, nebo balzámem na nábytek a přeleštit měkkým hadříkem. Vlhko ani mokro nevadí výrobkům z kokosové a mandlové skořápky, ořechům atd. Chrańte šperky také před tvrdými předměty, přepravujte raději odděleně, například zabalené v ubrousku. Při dodržování těchto pokynů vydrží výrobky krásné a budou Vám dělat dlouho radost.

Způsob dopravy
Zboží odesílám českou poštou jako doporučené (cenné) psaní. balím dle konkrétního výrobku do krabičky, nebo obálky. Z důvodu ochrany životního prostředí používám recyklovaný materiál (noviny, bublinková folie...). Možnost osobního předání v Semilech.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Moje Dřevěná

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--