Menu
--
Profil prodejce MolieBaby Domů
Profil uživatele
MolieBaby
Prodávající
Kysucké Nové Mesto
Registrace: 8.6.2018

Vitajte v mojom obchode!

Nájdete tu ručne háčkované a pletené vecičky pre novorodencov a bábätká z jemných a mäkkých prírodných materiálov. Priadze, z ktorých ich vyrábam, sú starostlivo vyberané, aby sa zachoval komfort Vášho dieťaťa.

Novinkou sú háčkované doplnky pre dámy z prírodných materiálov, ako aj pre mamičky, ktoré sa chcú zladiť so svojím bábätkom.

 

Dúfam, že sa Vám bude u mňa páčiť :)

 

Účet vo FIO banke. 

 

Obchodní podmínky

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Platba je vrácena do 14 dnů o obdržení vráceného zboží.

Ochrana osobních udajů

Prodávajíci (v zmysle zákonu o ochraně osobných údajů) poskytuje osobné údaje kupujícího propravé společnosti pro doručení výrobku aneb tovaru, aneb státním orgánům v případe kontroly.

Prodávajíci (v zmysle zákonu o ochraně osobných údajů) od kupujícího získava nasledovné osobné údaje: titul, jméno, příjmení, adresa, adresa pro doručení, telefónne číslo, e-mailová adresa.
Poskytnuté osobné údaje kupujícího jsou spracované za účelem vybavení a dodaní objednávky a za účelem plnení v rámci reklamačného konaní.
V případe, že bude prodávajúci požadovať spracovávaní jiných osobních údajů aneb na jiný účel, musí mít od kupujícího souhlas s takýmto spracovaním.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
885017
1.6.2020 Béžová čepice ušianka srdíčko EXTRA FINE
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím