Předvánoční sleva 7% na vánoční, andělská a zimní razítka. Kupón 381-DYQ-BUR. Všechna razítka jsou autorská, a chráněna autorským zákonem, tedy podle mých vlastních návrhů a kreseb, každé razítko je pečlivě... více »
Profil uživatele
monickaz
Prodávající
Příbram VIII
Registrace: 26.8.2009

 

Již od malička jsem si život bez kreslení, malování a tvoření nemohla představit.
Jmenuji se Monika Žemličková, střední školu mám pedagogickou, potom jsem pokračovala ve výtvarném a uměleckém duchu na SSUPŠ v Písku a dále vystudovala PF JU v ČB obor Učitelství pro Základní umělecké školy se specializací na VV (kresbu, malbu, grafiku, sochaření, keramiku, ...)
Ve svém životě se plně věnuji kresbě, malbě, grafice a počítačové grafice, a také i dětem a předávám jim jiný pohled na svět - ten umělecký, tvůrčí.
Momentálně jsem na mateřské dovolené a věnuji se dvěma cácorkám, a k tomu tvořím, kreslím, maluji, věnuji se grafice.
V životě mám ráda pestrost, proto je má tvorba obsáhlejší... Nejvíce se však věnuji malování, kresbě, tvorbě razítek, grafice a dále pak dekoracím, potřebám pro mazlíčky a šperkům... 
     V tomto obchůdku naleznete hlavně umělecky zpracovaná ( tzn.technikou linorytu) originální ručně rytá razítka podle mých autorských návrhů, (na které se vztahuje autorské právo, po zakoupení k vlastnímu užití; ale zhotovuji i návrhy pro podnikatele, živnostníky atd.... s licenční smlouvou na požádání), déle zhotovuji i grafické návrhy a loga.(Razítka jsou gumová akrylová, ze speciálního měkčeného lina, také pěnová a novinkou jsou razítka gelová).
Čtěte můj blog Originální ručně rytá razítka vs. razítka gelová zde: https://www.fler.cz/blog/originalne-rucne-ryta-razitka-vs-gelova-razitka-39636
     Dále zde naleznete korále a šperky, různé dekorace, diáře, přáníčka, oblečky a mašličky pro pejsky...
     Na Fleru mám ještě jeden obchůdek zaměřený pouze na malbu, kresbu a uměleckou grafiku, pod nickem monickaz1
 
Děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku a přeji Vám příjemné chvilky při prohlížení a krásné dny plné sluníčka...
Monika Žemličková
 
 
 
Razítka, originály :-)
 
 
Grafická loga (vlastní originální návrhy), grafické práce...
     
(Když maluji, maluji zátiší, krajinu, portréty, proměny skutečnosti očima umělce, detaily, abstrakce..., provedené v různých technikách. Většina obrazů vzniká z vlastní inspirace. Dále maluji také obrazy na zakázku. Jedná se o portréty, nebo jejich variace. Vytvářím i reklamní nápisy či malbu a kresbu na zeď - dle zadávajícího. Nabízím i soukromé hodiny malování a kreslení nejen pro děti a mládež, ale pro všechny se zájmem. )
 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
800493
9.4.2019 4. 4. - 12. 4. nemoc
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím