Domů Profil prodejce monickaz
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Příbram VII, ČR
  • 9276 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (561) 100%
Nadšenci: 795
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9276
Registrace: 26.8.2009
Město: Příbram VII
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 7.9. do konce září omezené přijímání a odesílání objednávek - operace. Všechna razítka jsou autorská, a chráněna autorským zákonem, tedy podle mých vlastních návrhů a kreseb, každé razítko je buď gelové a nebo pečlivě ručně rytý originál, i dřívka jsou všechna ručně opracována. :-D

monickaz

/ Prodávající
Novinky
1072822
16.9.2023 Dobrý den, jsem po operaci a jsem zde a budu se snažit nabrat Vaše objednávky :-D Moc děkuji za přízeň. Moc to pro mne znamená. Krásný den.

Krásný den a děkuji, že jste zavítali na mé stránky a nebo si zde objednali. :-)

Jsem maminka samoživitelka a také od loňska i paní učitelka. Doma mám dvě dcerky a kromě školy, kde jsem na částečný úvazek vyrábím a navrhuji razítka a maluji obrazy. 

 Tato moje práce je pro mě posláním, baví mě a zároveň je zdrojem příjmu a za to mohu děkovat své dceři, která má Aspergrův syndrom a tak spoustu věcí nebylo a není pro mne jednoduchá. Donutilo mě to přemýšlet nad věcmi jinak a také si najít práci, kde bych mohla být více doma a propojit to s výtvarnem... a tak vznikala má razítka.

Jsem neskutečně vděčná, za to, že se líbí i Vám a mohu tak posílat radost dále.

Ještě jednou děkuji a krásný den. Monika Ž.

 

Již od malička jsem si život bez kreslení, malování a tvoření nemohla představit.
Jmenuji se Monika Žemličková, střední školu mám pedagogickou, potom jsem pokračovala ve výtvarném a uměleckém duchu na SSUPŠ v Písku a dále vystudovala PF JU v ČB obor Učitelství pro Základní umělecké školy se specializací na VV (kresbu, malbu, grafiku, sochaření, keramiku, ...)
Ve svém životě se plně věnuji kresbě, malbě, grafice a počítačové grafice, a také i dětem a předávám jim jiný pohled na svět - ten umělecký, tvůrčí.
Momentálně jsem na mateřské dovolené a věnuji se dvěma cácorkám, a k tomu tvořím, kreslím, maluji, věnuji se grafice.
V životě mám ráda pestrost, proto je má tvorba obsáhlejší... Nejvíce se však věnuji malování, kresbě, tvorbě razítek, grafice a dále pak dekoracím, potřebám pro mazlíčky a šperkům... 
     V tomto obchůdku naleznete hlavně umělecky zpracovaná ( tzn.technikou linorytu) originální ručně rytá razítka podle mých autorských návrhů, (na které se vztahuje autorské právo, po zakoupení k vlastnímu užití; ale zhotovuji i návrhy pro podnikatele, živnostníky atd.... s licenční smlouvou na požádání), déle zhotovuji i grafické návrhy a loga.(Razítka jsou gumová akrylová, ze speciálního měkčeného lina, také pěnová a novinkou jsou razítka gelová).
Čtěte můj blog Originální ručně rytá razítka vs. razítka gelová zde: https://www.fler.cz/blog/originalne-rucne-ryta-razitka-vs-gelova-razitka-39636
     Dále zde naleznete korále a šperky, různé dekorace, diáře, přáníčka, oblečky a mašličky pro pejsky...
     Na Fleru mám ještě jeden obchůdek zaměřený pouze na malbu, kresbu a uměleckou grafiku, pod nickem MonickazArt
 
Děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku a přeji Vám příjemné chvilky při prohlížení a krásné dny plné sluníčka...
Monika Žemličková
 
 
 
Razítka, originály :-)
 
 
Grafická loga (vlastní originální návrhy), grafické práce...
     
(Když maluji, maluji zátiší, krajinu, portréty, proměny skutečnosti očima umělce, detaily, abstrakce..., provedené v různých technikách. Většina obrazů vzniká z vlastní inspirace. Dále maluji také obrazy na zakázku. Jedná se o portréty, nebo jejich variace. Vytvářím i reklamní nápisy či malbu a kresbu na zeď - dle zadávajícího. Nabízím i soukromé hodiny malování a kreslení nejen pro děti a mládež, ale pro všechny se zájmem. )
 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od monickaz

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--