Domů Profil prodejce Moreanne
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Brno, ČR
  • 86 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 318
Aktivita: aktivní
Prodáno: 86
Registrace: 30.12.2009
Město: Brno
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 10.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Moreanne

/ Prodávající
Novinky
199523
9.11.2013 Moreanne je zpět! Po dlouhé době "na odpočinku" začínám opět prodávat, pro začátek materiál, postupně i s novými šperky.

Přeji krásný den všem, kteří zavítali do mého obchůdku.

Jak už to tak bývá, už odmala jsem se věnovala kreativním aktivitám, ze začátku kresbě, což nakonec vedlo k absolvování ISŠ Polygrafické a následné několikaleté praxi v oboru Grafik. I když se grafice nyní nevěnuji naplno, stále moje práce zahrnuje dlouhé hodiny proseděné u počítače. Práce je to sice důležitá, ale mnohdy jednotvárná. Před pár lety mě nadchly kreativní práce, kde jsem se mohla dostatečně vybouřit, když mi to moje zaměstnání neumožňovalo. Ale ketlování a navlékání korálků mě tak úplně neuspokojovalo. 

Stále jsem hledala něco, co by mě dokázalo nadchnout a nepustit, něco, co je zajímavé, neotřelé, a přitom k tomu není nutné shánět spoustu nového vybavení. A právě tohle splnila stovky let stará technika, kterou znají asi všichni, jen si to neuvědomují – kroužkování, nebo taky chainmaille. Jistě jste se s ní setkali při návštěvě některých hradů, když jste si prohlíželi středověká brnění a takzvané drátěné košile. V současné době se touto technikou vyrábí krásné šperky, ale i originální dekorační předměty.
Více o této technice si můžete přečíst v tomto článku.

Dále Vám nabízím i šperky korálkové, především pak z korálků perleťových, skleněných, nebo dřevěných.

Pro kroužkování používám speciální kroužky z eloxovaného hliníku, který se vyznačuje vysokou odolností a lehkostí, nebarví, nešpiní a obvykle nezpůsobuje alergické reakce. Výjimečně používám i kroužky bižuterní z obecného kovu. Použitý materiál je vždy uveden u každého výrobku.

U ostatních šperků používám komponenty z bižuterního kovu. Ten ale není vhodný pro alergiky, proto není problém domluvit se na výměně za náušnicové háčky nerezové, stříbrné nebo rhodiované, které nezpůsobují alergickou reakci. 
Navíc ke všem náušnicím přidávám i průhledné plastové zarážky proti ztrátě.

O všechny šperky je potřeba pečovat, a bižuterie není výjimkou.
Šperky z bižuterních kovů nemají rády společnost vody a vysokého vlhka (bazény, sauny, sprchy, umývání nádobí apod.), alkoholu, laku, parfémů, chemikálií. Může jim také uškodit dlouhodobé vystavení slunci nebo zvýšené pocení při sportu.
Uchovávejte je v uzavřené krabičce, nebo ještě lépe ve šperkovnici.

Přeji Vám příjemné pokoukání a nakupování.

  

 

Líbí se Vám moje šperky, ale nehodí se Vám barevná kombinace, velikost, nebo byste potřebovali jinou úpravu? 

Není problém se domluvit, ráda Vám vytvořím šperk v takové barvě, délce a provedení přesně tak, jak si budete přát. Tedy pokud mi to moje zručnost a technika výroby umožní.

Většinu šperků je možné vyrobit v široké škále barev, neváhejte se zeptat.

Způsob dopravy
Zboží zasílám po připsání peněz na účet Českou poštou v zipovém sáčku a v bublinkové obálce nebo v krabičce. Za více zakoupených šperků platíte samozřejmě jen jedno poštovné. Při nákupu nad 800 Kč neplatíte poštovné. Běžně nezasílám do zahraničí, ale je možné se na poslání balíčku mimo ČR dohodnout individuálně.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Moreanne

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--