Menu
--
Domů Profil prodejce Mum_and_me
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Havlíčkův Brod, ČR
  • 934 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (151) 100%
Nadšenci: 352
Aktivita: aktivní
Prodáno: 934
Registrace: 8.3.2011
Město: Havlíčkův Brod
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Mum_and_me

/ Prodávající
Novinky
143114
11.5.2013 Bambusové froté stále za sníženou cenu!

Rády tvoříme, rády šijeme a rády nakupujeme látky pro svou potřebu. A tak jsme se jednou večer rozhodly, že je taky zkusíme prodávat pro potřebu jiných. Začínáme v malém, ale nějak se začít musí.

V dnešní době, kdy se opět ruční práce vracejí do našich domácností, protože originalita se cení a co je originálnějšího než to, co si sami vyrobíte, se krásné látky upotřebí - na polštáře, povlečení pro děti, kapsáře, tašky a kabely a spoustu dalšího. Výrobky, které jsme měly dříve v profilu, najdete nyní samostatně u Tetuš. V případě objednávky z obou obchodů platíte jedno poštovné!

Látky, které najdete v naší nabídce, máme buď skladem nebo objednané a na cestě k nám. Kdyby se vám líbila některá z prodaných, ale už nedostupných látek, rády ji pro vás zajistíme, pokud to bude možné, stejně jako větší množství kterékoli látky.

Blogy


Balíčky látek

Máte-li zájem o větší počet látek (5 ks a více) z naší nabídky, rády Vám připravíme balíček látek za zvýhodněnou cenu. Napište nám zprávu do Fler pošty s informacemi, o které látky máte zájem, na základě těchto informací pro Vás balíček připravíme.


Slevový systém

Připravily jsme pro Vás slevový systém, který Vám při opakovaném nákupu umožní nakupovat za výhodnější ceny. V systému se Vám sčítají částky za nákupy v období posledních 12 měsíců a na základě těchto částek získáte slevu z dalšího nákupu. Pod tabulkou najdete příklad, jak slevy fungují.

Celková částka nákupů Sleva pro další nákup(y)
600 Kč 3%
1200 Kč 5%
2000 Kč 7%
3500 Kč 10%

Zákaznice u nás nakoupila zboží za 700 Kč. Na další nákup tak získává slevu ve výši 3 procent z částky nákupu. Udělá další nákup za 600 Kč, na který tuto slevu uplatní, zaplatí tedy za zboží jen 582 Kč.

Tím se dostane přes celkovou částku nákupů přes 1200 Kč, takže na další nákup již má slevu ve výši 5 procent. Udělá další nákup, tentokrát za 300 Kč, zaplatí jen 285,- Kč a celková částka nákupů se jí navýší na 1567 Kč. Při dalším nákupu tak bude mít opět slevu 5 procent. Po dosažení 2000 Kč se pak sleva zvyšuje na 7 procent.

Pro každou slevu posíláme zvláštní slevový kód s rezervací na jméno konkrétního uživatele. Pokud u nás nakupujete opakovaně, nezapomeňte se po slevovém kódu podívat!


Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou:
- zboží v hodnotě do 500,- Kč: doporučená zásilka
- zboží v hodnotě nad 500,- Kč do 2 kg: cenné psaní
- zboží v hodnotě nad 500,- Kč nad 2 kg: cenný balík

Tomuto je přizpůsobeno i poštovné v případě objednávky více kusů látek.
Pokud chcete ověřit předem, kolik vás bude stát poštovné při větší objednávce, napište nám.

Zásilky jsou baleny do bublinkových obálek nebo do krabiček.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mum_and_me

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím