Domů Profil prodejce mumíšek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Humpolec, ČR
  • 139 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (38) 100%
Nadšenci: 238
Aktivita: aktivní
Prodáno: 139
Registrace: 26.9.2010
Město: Humpolec
Stát: ČR
Důležitá informace: Chtěla bych poprosit všechny zákaznice o trpělivost. Moji tři kluci a nástup do práce mě zaměstnává natolik že jsem trochu méně pružná ve vyřizování Vašich přání a dotazů. Děkuji

mumíšek

/ Prodávající
Novinky
811290
31.5.2019 Vkládám jednu volnou víkendovou novinku. https://www.fler.cz/zbozi...
Přeji hezký víkend, všem.
Iva

Přeji krásný malovaný den,

jmenuji se Ivana Hlaváčková a vítám Vás všechny kteří jste zabrousili do mého světa. Světa, který se snažím v poslední době ukázat Vám návštěvníkům těchto stránek.

V našem domečku je velmi rušno běhají tu dvě krásné malé děti a před měsícem jsme našim dvěma raubířům přivezli domů ještě třetího bráchu do party Šlápnul vedle- Dětičky se snaží občas domalovat moje obrázky a pak je u nás ještě veseleji. Přítel který se mě snaží podporovat, kocour který zasadně neslyší na jméno Kvído a náš pejsek který vypadá spíše jako poník i když v průkazu má napsáno Irský Vlkodav jménem Atrei, a ti všichni se dostatečně starají o náplň celého mého dne.  Večer když je uložím přichází moje chvíle. Opadne veškerá únava a těším se až usednu ke svému pracovnímu stolu a pustím se do malování obrázků. Snažím se vytvořit něco co by potěšilo lidské dušičky v tom dnešním uspěchaném světě.

.... začalo to nenápadně, korálek ke korálku, abych byla alespoň o trochu krásnější před odchodem do společnosti. Nakonec jsem dávala korálek ke korálku hned pro několik svých kamarádek a postupně jsem zjistila že jsem zcela polapená. Další zloděj mého času, další láska mého života, další radost z věciček, které mi vznikají pod prsty a tady v mém obchůdku najdete ochutnávku z toho co vzniká s velkou láskou.

Proto vítejte v mém obchůdku, můžete se jen tak potěšit, nebo si kousek toho potěšení koupit domů pro sebe nebo někoho blízského a to je zase moje potěšení :-))).

Podívejte se také do mého nového obchůdku - pokud si vyberete budete platit jen jedno poštovné

ušito s láskou

Přeji hezkou procházku po mých stránkách.

Ivana

Způsob dopravy
Z časových důvodů ( když mi to dětičky dovolí ) zboží zasílám do tří dnů, ale budu se snažit vyhovět Vašim přáním, pokud se budete chtít těšit z obrázků a jiného zboží co nejdříve :-)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mumíšek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--