VESELÉ VELIKONOCE. Po vložení kódu 64U-JVD-7QM na Vás čeká 15% sleva od dnešního dne do 23.4.2019. Přeji Vám krásné velikonoční svátky.
Profil uživatele
ušito s láskou
Prodávající
Humpolec
Registrace: 14.2.2012

Vítám všechny kolemjdoucí :-)

kteří mají chuť podívat se pod pokličku mého nového obchůdku.

A co pod pokličkou najdete, bude toho spousta.

Přidáme trochu inspirace, lásky, střihy, látky, stuhy a pentle a spoustu radosti  z té chvilky co vznikají nové a snad pro Vás zajímavé věcičky.

Jsem žena obyčejná, co ráda něco tvoří, chce toho v životě stihnout co nejvíce, chce poznat všechny vůně a barvy světa, chce poznat nepoznané, chce naplnit každou minutu svého života. Která si nikdy nedokáže jen tak složit ruce do klína a povzdychnout si nad tím co bude dělat. Neustále se snaží vytvořit něco co bude potěšením pro ni samu i pro ostatní lidičky. Proto pojďte vstoupit a já Vám ukáži něco málo z toho co jsem pro Vás připravila.

Ivana

 

"Žijeme proto, abychom rostli, něco vytvořili ve prospěch druhých,

třeba nějakou milou maličkost, hodnotný svazek nebo nový svět,

ve kterém bude život lepší, než byl před námi."

Eva Hudečková

 

Zde na fleru jsem zřídila nový obchod

https://www.fler.cz/usito-s-laskou-latky   s materiálem který nestíhám zpracovat tento profil je možné použít jako vzorník látek. Neváhejte mě tedy kontaktovat, pokud Vás z některých látek zaujme. 

 

Dále zde mám obchůdek a malovanou tvorbou

mumíšek

pokud si vyberete v každém obchůdku bude Vám účtováno jen jedno poštovné :)

 

Faktury netisknu abychom setřili přírodu :-))) na požádání je samozřejmě zašlu, faktura je po vystavení k dispozici u objednávky. Děkuji za pochopen.

Ivana

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám dobře zabalené v bublinkových obálkách nebo krabičkách. Zboží zasílám do tří pracovních dní od připsání penízků na účet. Cena poštovného bude dle potřeby a velikosti objednávky upravena při potvrzení objednávky.
Obchodní podmínky
1. Úvodní ustanovení a) Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami prodejce Ušito s láskou na internetových stránkách www.fler.cz/usitoslaskou a že byl seznámem s možností odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. 2. Uzavření kupní smlouvy a) Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky kupujícím a jejím následným potvrzením prodejcem. b) Prodávající si vyhrazuje právo objednávku odmítnout. c) Vlastnosti objednaného zboží (barva, velikost, materiál) jsou uvedeny v popisu zboží. Při výrobě na zakázku jsou tyto informace uvedeny v popisu zboží. d) O odeslání zboží je kupující kontaktován e.mailem. 3. Odstoupení od kupní smlouvy a) Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. b) Právo kupujícího odstoupit od kupní smlouvy zaniká u výrobků, které byly upraveny dle jeho přání, či zhotoveny výhradně pro jeho osobu. c) Před vrácením zboží je kupující povinen informovat o tomto kroku prodávajícího písemně. d) Zboží musí být vráceno nenošené, nepoškozené, bez jakýchkoli vad a musí být vhodně zabaleno. e) Náklady na vrácení zboží zpět prodávajícímu hradí kupující. f) Zpětná platba za vrácené zboží bude provedena prodejcem do 14 dnů od převzetí vráceného zboží. 4. Reklamace a) Při výskytu vady může prodávající poskytnout slevu z kupní ceny či výměnu zboží. b) Záruční lhůta se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním a v tomto případě tak reklamaci není možno uplatnit. 5. Dodací podmínky a) Platbu za objednané zboží poukáže kupující na účet prodejce v českých korunách. b) Prodávající zboží odešle do tří pracovních dnů od přijetí platby, nebylo-li v komunikaci s kupujícím uvedeno jinak. c) Zboží je odesíláno Českou poštou, doporučeně, v bublinkové obálce nebo krabičce. 6. Ochrana osobních údajů a) Prodávající stvrzuje, že osobní údaje kupujícího jsou použity pouze pro jeho interní potřebu s kupní smlouvou spojenou. Obchodní podmínky jsou platné od 10.04.2014
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
802449
18.4.2019 VESELÉ VELIKONOCE. Po vložení kódu 64U-JVD-7QM na Vás čeká 15% sleva od dnešního dne do 23.4.2019. Přeji Vám krásné velikonoční svátky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím