Děkuji za objednávky, přijaté vyřídím co nejrychleji, k šití se vrátím v listopadu, momentálně nejsou kapacity :) Díky za přízeň Soňa
Profil uživatele
Munkki
Prodávající
Plzeň
Registrace: 31.3.2009

 

Díky za náhlednutí do mého obchůdku ( až mě napadne lepší synonymum, opravím), ráda bych Vám představila náš tvůrčí tým.

Hlavní designer (To se mi nelíbíííííííííí!), ochotný a prakticky nezištný model (Dostanu pak nanuka?) a šlapač na pedál šicího stroje (Ájo zastav! Zastav! Zastáááááv!!!!!) Alice alias Munkki. 

 

Vrchní škodič a schovávač pomůcek (Kam si zas sakra dal to řezací kolečko? Nečmárej tou křídou po zdi!... ) Tonda. Jako model bohužel nepoužitelný, tak rychlý fotograf, abych zachytila neustále prchající batole, nejsem. A i kdyby byl pomalejší, tak si nejsem jistá, že by se na modela zrovna hodil.

Externí spolupracovník Alf alias Hrzán (oblíbený člen - akceptuje platbu v naturáliích).

 

 

Nejmenší a zatím nejméně problémový člen Vendelín (ten vpravo). Do ničeho nekecá, nezdrhá, pózuje za trochu mlíka. Zatím.

 

A můj muž - funkce sponzora. Ne zcela dobrovolného. Ale tak co má s umanutou ženskou na rodičáku dělat.

Na fotce tedy není on, ale Bradovi je děsně podobnej. Fakt. Aspoň to říkala jedna Norka. Bylo to tedy ve čtyři ráno, ale to je zcela nepodstatná informace. 

 

 

Výrobky vznikají v prostředí nekuřáckém, leč lehce chaotickém, na výsledek to vliv nemá. Aspoň doufám.

Pokud se Vám nějaký výrobek zalíbí i přes to, že byl vrchním designérem Munkki tvrdě zkritizován a zamítnut, ráda upravím velikost nebo ušiji podobný v jiné velikosti nebo barevné kombinaci. 

 

Pro šití používám kvalitní úpletové látky převážně českých a neměckých výrobců, nitě, špendlíky, pravítka a spoustu dalších věcí, které Tonda nestihnul schovat. 

Pokud nebude s výrobkem spokojeni, můžete ho do 14 dní vrátit, čímž mě vůbec nepotěšíte, ale co se dá dělat :) 

Za celý Munkki tým přejeme krásné jaro. (Doufám, že si na podzim vzpomenu přepsat to na zimu.)

 Plátna

 

123                     45

 678

91011

121314

151617

181920

Způsob dopravy
ČP
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
284648
12.7.2014 Prdeláčky na zadečky ze spousty krásných pláten. Látky na výběr vloženy v profilu, můžete vybírat do zblb... do alelujáááááááá
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím