Domů Profil prodejce Na vlastní triko
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 9, ČR
  • 63 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 412
Aktivita: aktivní
Prodáno: 63
Registrace: 28.3.2015
Město: Praha 9
Stát: ČR

Na vlastní triko

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

     snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny

 

 

Ahoj všichni,

pokud máte chuť, čtěte dál, nebo ještě líp – mrkněte rovnou na spešl trik z trik. Je doslova obrazový:).

Mimo oděvní produkci, jejíž umění dlí zaručeně na „plátně“, spočívá naše invence zejména v nápadu recyklovat poškozené svršky jinak, než degradací na čistící hadry. Vybrané kousky sice měly sem tam flek, ale… Proč hned flek u úklidové čety? Proč je hned řadit po bok kýblů a smetáků?! Jakožto provinilci a nyní odevzdaní mluvčí fragmentů máme tlumočit, že jsou pořád životaschopné a tudíž s nimi nikdo nic piglovat nebude.

Narození trikobrazu vždy ovlivnily nehody. Třeba rozlitý lak na nehty nebo dokonalá fúze horkého omastku s protlakem. Není to tedy plánované dítko, přesto vždy naše zlato, miláček s poetikou sympatického kýče (alespoň podle nás:-)). Tu v něm objevíte malování, ondy pravou kožešinu či starý dobrý plyš, kůže, stužky, tužky, peří, krajky, státní vlajky, rukodělné výrobky, průmyslové zboží, falšované brilianty a nefalšovanou bižuterii, motýlky, šátky etc., ergo kladívko doplňky, které lze jakožto plně funkční sundat, použít, a zase vrátit asambláži, jejíž fyzický život započal už v továrně na výrobu oblečení.

Environmentální přístup byl vždy naší doménou, ač nejdeme na trh jen s vlastní kůží a chlubíme se de facto i cizím peřím. Použití zmíněného, dál parůžků, perletě či hedvábí rozhodně nepodporuje zabíjení zvířat (!), žádné lovce, řezníky nebo prvotní zpracovatele jmenovaných surovin. Tyto věci, jakož i rámy a další komponenty pochází vždy z druhé ruky, nejčastěji z pokladů našich maminek, babiček a prababiček, otců, dědečků a pradědečků. 

Některé trikobrazy jsou párové, jiné při troše aktivity zasvítí, další zavoní, zazvoní nebo zahrají. Některá díla jsou výmluvná v naprosté tichosti, jiné lze částečně jíst. Jo! Tohle nikdy nebyla jen snaha o znovuzrození odepsaných trik a osvěžení našeho bytového interiéru, ale i o experiment na téma „všesmyslový kumšt";).

Suma sumárum nic z toho, co tu nabízíme, nevzniklo za účelem prodeje, a jde hlavně o to, abyste se spolu s námi pobavili. Nebo se alespoň pousmáli. Nebo se minimálně nenaštvali. Už jen to nás stopro potěší. A jestliže i něco zakoupíte, rozradostníte nás neméně, náš byt není nafukovací, a vše, na čem jsme s chutí pracovali pro vlastní zábavu, se sem už nevejde.

Za tvůrčí rodinný tým (syn se živí jako inženýr designér, rodiče vystudovali základy scénografie a technologie pod vedením akademického malíře, grafika, scénografa a dlouholetého pedagoga Václava Havlíka, BTW pokud budete chtít, podívejte se i na ryze ženský profil hlavy naší family) zdraví samozvaný artagent, který, aniž by chtěl cokoliv nepříjemného předjímat, apeluje na Váš respekt k autorské myšlence, tj. nekopírování nápadu za účelem prodeje.

P. S. Sem tam možná zařadíme i něco mimo mísu. Třeba starou mísu. Nebo sakobraz. Či hned na úvod pár našich paroháčů a tajný sejf se srdcem.

 

Fler MAG i o nás.

 

Účet ve FIO bance umožňuje i pro případné slovenské zájemce převod zdarma. 

         

    snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny                                                        

    snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny snižujeme ceny                       

                                 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Na vlastní triko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--