Domů Profil prodejce Nadiro
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Vysoké Mýto, ČR
  • 423 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (77) 100%
Nadšenci: 116
Aktivita: aktivní
Prodáno: 423
Registrace: 13.7.2011
Město: Vysoké Mýto
Stát: ČR

Nadiro

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Srdečně vítám vás všechny, kdo máte rádi osobitou tvorbu.
 
     Již od mládí se věnuji různým tvůrčím pracím, které jsou radostí a potěchou nejen mě, ale i druhým. Tvořím především jehlicemi a jehlou.  I přes nedostatek času se snažím najít chvilky volna pro ruční tvorbu a spojit tak klid a relaxaci s prospěšnou činností okolí.
Své výrobky se snažím po léta tvoření dovádět k preciznosti a originalitě. Vybírám nový a kvalitní materiál a pracuji s láskou, jako bych tvořila pro sebe a svou rodinu. Je pro mě velkou odměnou, když se má práce líbí a výrobky jsou s radostí a nadšením užívány.
Všechny výrobky, které zde naleznete, jsou poctivým výtvorem mých vypletených rukou :).
      Ve svém zboží nabízím "Vlašské ořechy" z rodinného sadu, který  leží mimo komunikaci a nejsou zde používány žádné chemické postřiky. Ořechy jsou vždy nabízeny pouze z aktuální sklizně a jsou loupány až po objednávce, aby byla zaručena jejich čerstvost po vyloupání.
    Postupně budu do zboží přidávat také výrobky cukrářské, z nichž většina je  tvořena podle starých  receptů. Jsou vzpomínkou na mojí babičku, která některé zdědila i od své maminky. Snažím se o dodržení postupů, a ingredience pokud možno v receptech ponechávám původní. Ráda nabídnu dobrůtky podle receptůr, které mi předala. 
_________________________________________________________
ZVÝHODNĚNÍ
Pokud byste si i zde vyhlédli zboží k objednání, bude vám zboží z obou obchodů zasláno společně za jedno poštovné (konečná výše bude upravena dle velikosti a váhy celkové objednávky). V takovém případě uveďte do zprávy k objednávce, že jste učinili objednávku i v druhém obchůdku!
 
Pozn.: Veškeré výrobky, které naleznete v mém obchůdku, byly, jsou a budou vyrobeny v prostředí nekuřáckém a bez zvířecích alergenů!
 
TOPlist
Způsob dopravy
Objednávky budou vyřízeny a odeslány/vyrobeny po připsání příslušné částky na účet. Zboží balím (dle velikosti a charakteru) do klasických dopisních obálek, bublinkových obálek příp. do krabice. Při objednávce více kusů zboží samozřejmě platíte jedno poštovné (to bude určeno podle množství, vel. a váhy celé objednávky). Vše posílám ČESKOU POŠTOU a ceny jsou dle jejího ceníku - plus balné nebo přepravou GEIS. U křehkého zboží zasílám zboží jako "KŘEHKÉ", aby se zabránilo jeho poškození.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nadiro

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--