Domů Profil prodejce náš anděl
  • Prodejce od r. 2012
  • Chrudim, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 19.10.2012
Město: Chrudim
Stát: ČR

náš anděl

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí návštěvníci Fleru,

Projekt Náš anděl vznil proto, aby pomáhal vnášet harmonii do Vašich životů.

Jednou z našich aktivit je tvoření pomocníčků a ochránců z ovčí vlny metodou suchého plstění. Vytváříme prostřednictvím intuice andělíčky a gobelínky - obrázky a mandalky, které těm, kdo věří v jejich pomoc pomáhají, přinášejí štěstí, zdraví a spokojenost.

Můžeme vytvořit i na základě požadavku andělíčka či gobelínek pro konkrétní osobu nebo situaci. Například ochránce pro Váš  domov, pomocníčka  pro cestování, pro jízdy autem, pro studium, pro vztahy,  pro klidný spánek,pro léčení těla  i duše.

Posláním andělů je pomáhat těm, kdo věří v jejich existenci a pomoc. Šustí nad námi lidmi svými křidélky a čekají, až jim umožníme naplňovat jejich poslání. Proto se spojili s námi a inspirují nás v tvorbě jejich postaviček.

Mandalky jsou jedním z projevů působení andělských eneregií. Jejich kruhový tvar je vyjádřením celistvosti života, toho, že vše souvisí se vším a také toho, že cest k dosahování harmonie je nepřeberné množství. Spojení kruhového tvaru, barev a tvarů vytváří energetický obrazec v podobě plstěných mandalek.

My prožíváme radost při tvoření andělíčků a gobelínků, vy můžete prožívat radost jejich používáním.

Přejeme Vám, abyste slyšeli šustění andělských křídel nad vašimi hlavami a abyste andělskou pomoc přijímali a měli z toho prospěch.

Ivana a Simona

Způsob dopravy
vybrané zboží Vám zašleme na dobírku, nebo jako poštovní zásilku po převodu peněz na náš účet. Pokud jste z okolí Rabštejnské Lhoty a Chrudimě, můžete se pro zboží po domluvě zastavit přímo u nás v andělské oáze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od náš anděl

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--