Menu
--
Domů Profil prodejce Natty.aa
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Třinec, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 25
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 23.7.2010
Město: Třinec
Stát: ČR

Natty.aa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Fotografování se věnuji již několik let, z toho poslední rok celkem intenzivně. V překladu intenzivně znamená, že fotoaparát odkládám pouze během spánku nebo v práci :-). Jinak by se dalo říct, že jsem na fotografování závislá :-D. Fotografuji vše možné kolem, co mě nějakým způsobem osloví, nejvíc se zabývám fotografováním portrétů a makra, které si vyloženě užívám. Některé mé fotografie již byly otištěny v časopisech Digitální fotografie,Československá fotografie nebo Příroda. Mezi své soukromé úspěchy počítám 1.místo v Československé fotografii v kategorii "Lidé", 1.místo v časopisu Příroda a následné umístění fotografií na výstavě ve Svitavách a Praze. Ráda bych se tady o některé své fotografie podělila i s ostatními lidmi, které má práce osloví.

Způsob dopravy
Zboží zasílám ihned po obdržení platby českou poštou - doporučeně. Zboží je zabaleno v kartonové obálce, aby nedošlo k poškození fotografie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Natty.aa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím