Profil uživatele
NaVen
Prodávající
Liberec
Registrace: 10.11.2013

KAŽDODENNÍ MARATON

.... ranní chaos .... běžíme do práce .... oběd .... další práce .... nákup .... a konečně můžeme vyrazit ven. TAK MÁLO ČASU.

Pro vás všechny, kdo nechcete ztrácet čas s převlékáním a vymýšlením, co na sebe, je tu naše oblečení.

Proč nejet do práce na kole, po práci vyrazit  rovnou s dětmi ven, se psem na procházku nebo třeba posedět s kamarády na zahrádku a přitom vypadat stále dobře, mít pohodlné a funkční oblečení.

PROSTĚ VĚCI NA VEN.

 

Motto:

Není špatné počasí jen nevhodné oblečení.

Jsme dvě a máme rády pohodlné, funkční, ale zároveň ležérně elegantní oblečení. Proč vypadat stále jako když se chystáme na dobytí velehor, když chceme jít jen na výlet.

Takové kousky oblečení nám chyběly, a tak jsme je začaly šít pro sebe, své blízké a nyní je nabízíme i Vám.

Alena Herajn

Šiji už odmalička a stále mě to baví. Po vysoké škole jsem si odskočila do automobilového průmyslu, ale po rodičovské se mi tam nechtělo vracet. Chci dělat něco více smysluplného, co mě baví, je tvůrčí, a tak jsem se opět vrátila k šití. S dětmi jsem začala více přemýšlet o tom, co dělám, kde bydlím, co jím, co si oblékám, co opravdu potřebuji.  Přes děti jsem objevila kouzlo merino vlny, bambusu, biobavlny, lnu, konopí a k tomu - jako doplněk do nepříznivého počasí - softshellu.

Oblečení testujeme v libereckém, někdy dost deštivém a studeném, počasí. Hlavně při celodenním pobytu venku v Lesní školce, kde jsem působila nějakou dobu  jako pedagog, dále pak při jízdách na kole po městě i v přírodě.  V součastné době testování probíhá hlavně při chůzi s dětským kočárkem nebo s dítětem v šátku. 

Soňa Hromuláková

Že bych chtěla navrhovat oblečení, jsem si usmyslela již v šesté třídě a směřovala jsem k tomu tedy i studium na vysoké škole, které jsem absolvovala na Technické univerzitě v Liberci, obor Textilní návrhářství a technologie. Jak jsem vyrůstala, začala jsem trávit více času v přírodě a přestali mě oslovovat pouze „módní“ značky. Zaujali mě tedy outdoorové věci, doplňky a jiné vychytávky pro pobyt venku. Fascinovaly mne a doteď mě baví sledovat nové technologické pokroky obecně, hlavně v textilu.

K Ále jsem se přidala nedávno. Ráda se podílím na designu oblečení, protože konečně můžu tvořit věci nositelné a funkční. Třeba i přestanu nadávat, že se to v těch krámech nedá vzít na sebe. Jakmile máme hotové věci, naháním fotografy, píšu na facebook a webové stránky, co je nového, ať se můžeme pochlubit. Také působím jako zkušební dobrovolnice…tedy testuji oblečení pobíháním po Liberci, ale i ve skalách a při jiných aktivitách.

Doufáme, že se Vám naše oblečení bude nosit tak dobře jako nám.

Způsob dopravy
Doprava zboží je zajištěna českou poštou. Zboží balím do krabice či igelitu (dle velikosti objednávky). Cena dopravy po ČR je 85Kč (při platbě předem, 95Kč při dobírce). Jestliže je zboží do 1kg, je možné poslat nepojištěné za 55Kč. Dále je možný osobní odběr v Liberci.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.