Domů Profil prodejce Ne-Ver
Veronika Veselá
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Tehovec, ČR
  • 697 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (176) 100%
Nadšenci: 795
Aktivita: aktivní
Prodáno: 697
Registrace: 28.2.2010
Město: Tehovec
Stát: ČR

Ne-Ver

/ Prodávající
Novinky
739092
2.8.2018 Dva náramky z minerálů

Vítejte!

Jmenuji se Veronika a vítám Vás ve svém světě :)

Houba co nebude moc jedlá 

I když jsem původem městský človek, utekla jsem se svým partnerem, naší "bobulkou" kočičkou Sisi a bláznivým "bobulákem" borderákem pejskem Artuškem na okraji jedné malebné vesnice...

...miluji přírodu, keře, květiny a bylinky. Na jaře, v létě a na podzim mě nejčastěji najdete s rukama zabořenýma do hlíny...

...u nějakého záhonu plného květin...

... nebo u okna vyštipující uschlé květy, protože přece ve všech oknech musí být truhlíky :)...

...švitoření ptáčků, bzundění broučků a třepot motýlů je pro mě uklidňující a užívám si ho plnými doušky...

...nedokážu si představit svět bez barev. Vše musím mít barevné, hravé a veselé, to je to co mě nabíjí...

...miluju fantasy, krásu vysněného světa, věřím na skřítky, duchy a vše reálné i nereálné.

Jahoda

Všechny výrobky tvořím s velkou pečlivostí

Miluji barvy, různorodé kombinace a hravost.  

...

Můj útěk od reálného světa pojmenovaný podle mých dvou "šílenců" Bobulákov :

 Tulipán

Měsíčky

image

Macešky

image

"šafrán" světlice barvířská

Kosmatce

image

Jiřinky

image

Hlohyně

image

Ostálky (Cínie)

image

 Afrikány

image

Tařičky

image

Muškáty a petunie

image

Ptačím kamarádům :)...

image

 Houba co nebude moc jedlá

"Bobulák" ušatý

Zelené srdce

Snažím se aby každý výrobek byl zajímavý a nevšední a byl barevností i tvarem příjemným doplňkem, který ozvláštní každý Váš den.

... 

Vaše spokojenost je pro mne největší odměnou a inspirací.

 

...

 

Prosím ctěte má autorská práva,

každý je svůj, dokonalý a jedinečný, proto mějte svoje nápady a nenapodobujete ty moje....buďte svým originálem!

 

Ne-Ver (c) 2010

original Hand-made

Licence Creative Commons

....

 

 

 {#emotions_dlg.rose2}Moc děkuji za srdíčka a komentáře.{#emotions_dlg.rose2}

 ....

  

 ...

Faktury jsou vystaveny u objednávek - můžete si je stáhnout v elektronické podobě. Pokud potřebujete fakturu vytištěnou, přiloženou k objednávce v balíčku, prosím napište mi to prosím do poznámky k objednávce !

.

Odesílání:

Balíčky odesílám do cca 2 dnů od připsání platby - 1-2x týdně (poštu máme daleko) - většinou úterý a čtvrtek...

...

 

 

 

TOPlist

 

......

 

Jak správně pečovat o bižuterii :

Chcete-li si aby Vám bižuterie vydržela co nejdéle krásná, držte se těmito radami:

- Bižuterie je KŘEHKÁ – proto s ní zacházejte opatrně, může se poškodit nebo rozbít. Chraňte jí před kontaktem s tvrdými předměty, nedávejte ji bez ochranného obalu (například krabičky) do tašek či kabelek ! Tření či silný tlak bižuterii nenávratně poškodí!

- Sundávejte bižuterii před koupáním, sprchováním, mytím a podobnými činnostmi. Při kontaktu s vodou, potem, krémy a jinou kosmetikou(čistící pleťovou vodou, parfémy, toaletními vodami, lakem na vlasy a dalších…)dochází k poškození jednotlivých dílů a následnému zničení ! Chemické prostředky ničí povrchovou úpravu bižuterie. Pozor na alkohol, je k bižuterii velmi agresivní!

- Nepoužívejte bižuterii v prostředí s výskytem síry, jódu (lázně, minerální prameny, ..).

- Bižuterii sundávejte před sportování nebo fyzické námaze, před spaním a jinými činnostmi, při kterých by mohlo dojít k mechanickému a povrchovému poškození výrobku.

- Bižuterie nandávejte vždy jako poslední a sundávejte vždy jako první !

- Životnost bižuterie lze prodloužit tím, že ji nebudete nechávat vystavenou na světle – uchovávejte ji v uzavřené krabičce či sáčku, oddělenou od ostatních. Uchovávejte v temnu a suchu!

 

Čištění bižuterie:

- Bižuterii NIKDY nečistěte chemicky ! Bižuterii snadno zbavíte prachu a potu očištěním měkkém a jemným hadříkem.

- Vždy dodržujte výše napsaná pravidla .

 

 

Lapač snů... 

Lapače snů vyrábím se zacílením - na znamení (datum narození) a křestní jméno - do lapačů přidávám minerály, které umocňují vlastnosti...barvy jsou dle dohody nebo dle znamení.

.....pokud máte zájem, kontaktujte mě vnitřní poštou.

 

...

Historie - tři výklady

První legenda praví, že kněz Lakota se vydal na horu, kde se setkal s Iktomi - velký podvodník a učitel moudrosti, v podobě pavouka, ten k němu promluvil v jazyce, kterému rozuměl jen kněz. Iktomi vzal vrbovou obruč kmenových starších zdobenou peřím, koňskými vlasy, korálky a obětními dary a tkal z ní síť. Mluvil o cyklu života, který začíná narozením dítěte, dítě se stává dospělým a nakonec starým, kdy znovu potřebujeme péči jako malé dítě a tím se cyklus života uzavírá. A jak Ikomi natahoval síť, zmínil, že v každém věkovém období nás ovlivňují zlé i dobré síly a je jen na nás, kterými se necháme vést. Když dobrými, vedou nás správnou cestou, když zlými, přivedou nás na scestí. Pavouk pletl a mluvil dál. "Existuje mnoho sil, které ti pomohou žít v harmonii s přírodou a Velkým Duchem a pochopit jeho nádherné učení." Když měl pavou hotovo, podal knězovi síť se slovy: "Vidíš, síť je dokonalým kruhem. Ale díru má veprostřed." "Vezmi si tuto síť, aby pomohla tobě i tvému národu…k dosažení cílů, k uskutečnění nápadů, snů a vizí vašich lidí. Pokud věříš ve Velkého Ducha, zůstanou tvoje dobré myšlenky zachyceny v síti, zatímco ty špatné propadnou dírou." Kněz donesl lapač svému lidu, ti vidí v lapači snů síť svého života. Lapače si věší nad postel, aby protřídili sny a vize. Ty dobré zůstanou v síti života s nimi, ty zlé se propadnou dírou uprostřed.

Některé kmeny věří, že je tomu přesně naopak. Že zlé se zachycují v síti a ty dobré propadnou a zmizí.

Legenda druhá je o dítěti, které nemohlo v noci spát a stále brečelo. Matka si už nevěděla rady a jiná moudrá žena - šamanka, kterou navštívila, jí dala radu. Řekla jí, ať vyrobí tento talisman, který bude zachycovat to zlé a díte bude v klidu spát, matka talisman vyrobila a dítě opravdu klidně spalo.

Pro indiány dokonce znamenají vzkazy od duchů a ovlivňují jejich život.
Téměř každý kmen/národ má svou vlastní historii lapače snů. Ale význam zůstává vždy stejný a ten už známe.

Třetí legenda- lapač neplní roli odháněče zlého, ale naopak má funkci jakéhosi magnetu. Podle vlastností, které do něj vložíte při výrobě a druhu materiálu (barvě) se odvíjí patřičná funkce. Každá z dále uvedených barev přivolává určité druhy snů. Lapač laděn do žlutavé barvy vyvolával ve snech optimismus a štěstí. Oranžové barvy sny o rodině a kariéře. Červená barva představuje sexuální a dobrodružné sny. Modrá klidné sny o duševním klidu, rovnováze a harmonii. Sny s lapačem laděným do zelena tíhli k přírodě, zdraví a urovnávání vztahů. Fialový lapač sloužil k přivolávání magických snů o okultních záležitostech a různých rituálů. Bílá pak o nevinnosti, klidu a odpočinku a v neposlední řadě černá, jenž vyvolávala sny tíživé, o bolestech, utrpení, smrti a nicotě.

....

 

Význam:

Korálek ve středu znázorňuje vlastní já - je to střed, kolem kterého se točí svět.

Kruh představuje svět a vesmír a chrání nás(já) - je překážkou pro negativní síly, které se na spícího člověka valí. Zadržuje negativní vlnění.

Peříčka zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 

Síť s uzlíky je nejdůležitější - chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. 

Špatné sny se zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem.Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

 

Použití:

- Jako ochranný symbol, měl by být pověšen nad postel.

- Pro zlepšení proudění energie chi se doporučuje zavěsit ho na stěnu.

- Pro zpomalení a rozptýlení škodlivých energetických toků v místnosti - zvěsit ke stropu ve středu pokoje.

- Aby zabránil úniku energie, pak ho umístěte do okna. 

 

Význam barev:

BÍLÁ barva - je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také perfekcionismu a touhy po dokonalosti. Napomáhá přemýšlení, stabilizuje, posiluje a očišťuje. Umocňuje působení barvy, s níž je používána.

ČERNÁ barva - nám pomáhá neuzavírat se do sebe a neztratit se v neklidném světě. Symbolizuje pevnost, stálost, nekonečno.

ČERVENÁ barva - je teplou stimulující barvou. Oživuje nás a dodává nám odvahu. Symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje zrealizování všech nápadů. Podporuje imunitní systém.

FIALOVÁ barva - je symbolem duchovna i srdečnosti. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Zklidňuje hyperaktivní děti.

HNĚDÁ barva - symbolizuje trpělivost a spolehlivost. Je to barva země a pokory. Dodává klidnou stálou energii. Je barvou zdravého rozumu.

MODRÁ barva - symbolizuje moře, nebe, ale i povinnosti. Vyjadřuje pocit svobody, napomáhá k inspiraci pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost a nečinnost. Vyjasňuje a rozšiřuje duši. Pomáhá při problémech v komunikaci a sdělování. Propojuje srdce a rozum. Přináší úspěch při jednání s úřady.

ORANŽOVÁ barva - je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Vzbuzuje v nás zvědavost a touhu po dobrodružství. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Pomáhá léčit fobie všech druhů, překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti. Má blahodárný vliv na trávení.

RŮŽOVÁ barva - symbol něhy, jemnosti a romantické lásky, zároveň však také nezralosti a naivity. Je označována jako barva srdce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.

TYRKYSOVÁ barva - spojuje blahodárné účinky modré a zelené a tím nás očišťuje a zároveň posiluje. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Symbolizuje svobodnou duši. Podporuje sebevědomí, fantazii a spontánnost. Tiší pocit hladu a je proto vhodná při dietách.

ZELENÁ barva - je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru, uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás umět se odevzdat.

ŽLUTÁ barva - je nejjasnější teplou barvou s povzbuzujícím a rozveselujícím účinkem. Je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť. Ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá při komunikaci. Učí nás asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Podporuje intuici a tvořivost. Léčí orgány trávicího traktu.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ne-Ver

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--