Miminko povyrostlo, ale stále je se co ohánět. Odesílat budu pouze 1x za týden, tak prosím o strpení. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
nespres
Prodávající
Nová Paka
Registrace: 2.5.2011

Vítám vás v mém obchůdku. Jsem učitelka, která po vyčerpávající práci našla ventilaci v tvorbě. V lednu 2011 jsem objevila fimo a uchvátilo mě. Vyrábím především náušnice, náhrdelníky a brože.

V létě 2011 jsem narazila na výrobu šperků z organzy. Proto se mi obchůdek rozšířil o kvítky z organzy (brože, ozdoby do vlasů, náušnice).

Nyní jsem novopečená maminka, takže asi chvíli na vyrábění z fima nebude čas. Doufám však, že se zase brzy nějaký najde.

Své miminko jsem se rozhodla balit do látkových plen. A jak to tak bývá u tvořivých lidí, nazůstala jsem jen u koupených, ale začala jsem i některé šít. Nabízím proto i vám něco z mého domácího šití. První to budou bambusové vkládací pleny, později přidám nějaké vlňáčky, přebalovací podložky, vložky do podprsenky a recyklované oblečení. Nápadů a materiálů už mám habaděj. Teď už je jen realizovat. Šité výrobky naleznete ve samostatném obchůdku nespres šije.

 

 

Zajímavá nabídka: Pokud si něco koupíte i v obchůdkách mých sester edidetgeorgiec, budete platit pouze jedno poštovné.

__________________________________________________

__________________________________________________

__________________________________________________

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty v obálce, nebo v bublinkové obálce. Záleží na charakteru zboží. Možnost osobního vyzvednutí Nové Pace. (V tomto případě se poštovné nehradí.)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
349619
19.1.2015 nově žíhané kvítky - komplety v různých barvách
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím