Z důvodu velikonočního jarmarku jsou výrobky na pár dní staženy z obchůdku. :-)
Profil uživatele
Niane
Prodávající
Ludgeřovice
Registrace: 8.12.2011

Jedni mi říkají Petra, mnoho jiných Niane. Pořád jsem to ale já - nadšenec pro vše, co vyrobila šikovná lidská ruka, milovnice zvířat, knih, historie a čokolády.

Vyrábím od dětských let. Už jako dítě jsem milovala drhání náramků, pak jsem začala vyšívat, vyrábět zvířátka z korálků, o pár let později objevila nádherný vesmír jménem decoupage. Než jsem se nadála, pohltil mě svět ruční výroby úplně.

Můj obchůdek je barevný a plný všeho možného - je to proto, že s nadšením zkouším různé techniky, a také proto, že neodmítám žádné výzvy v podobě přání zákazníků - ráda zkouším nové věci, protože mě to posouvá dál a inspiruje. Řídím se heslem: Nic není nemožné....

Všechny výrobky vznikají v nekuřáckém čistém prostředí a jsou zhotovovány s velkou láskou a trpělivostí. Snažím se, abych tvořila bez stresu a s dobrou náladou, neboť se to na výrobcích vždy projeví.

Ve své Fler Poště přijímám samozřejmě veškerou kritiku (neboť kritikou se člověk učí a zdokonaluje), tipy, ale také objednávky "na přání". Ráda udělám radost, budu-li moci.

 

Pro každý den Vám přeji "3I" - Impresi, Inspiraci a Invenci!

 

Způsob dopravy
Zboží bude zasíláno Českou poštou. U výrobků je vesměs uvedeno poštovné 52,- (doporučená zásilka), v případě větších výrobků nebo na přání zákazníka lze zvolit jiný způsob dopravy, například balíček do ruky za 138,- (základní sazba do 2kg). Vše balím pečlivě. Nejprve do papírového/celofánového sáčku, pak do bublinkové obálky. V případě větších výrobků krabici řádně vycpávám a zajišťuji hrany izolepou proti promočení či promáčknutí. Při balení se snažím v zájmu ochrany životního prostředí co nejvíce recyklovat!
Obchodní podmínky

Zde uvedené obchodní podmínky představují ujednání mezi kupujícím a prodávajícím pod profilem “Niane”.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky kupujícímu.
 2. Kupující je o potvrzení informován e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
 3. O odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.
 4. Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží hradí kupující předem na bankovní účet prodávajícího do 10 dnů od potvrzení objednávky. V případě nesplnění této podmínky bude objednávka stornována.
 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží ve lhůtě uvedené u daného zboží jako doporučené psaní či balík. Poštovné je účtováno s ohledem na aktuálně platný ceník České pošty.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat.
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.
 5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.
 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena neprodleně ihned po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Ochrana osobních údajů

 1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od 1. ledna 2019.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
777345
5.1.2019 Nové náramky z minerálů a polodrahokamů GAIA: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím