Mé milé zákaznice, v polovině května jsem odletěla na tři měsíce pryč, viz. info na profilu, proto v této době nemohu vyřizovat vaše objednávky. Budu se však těšit po mém návratu. Mějte se zatím krásně :)
Profil uživatele
Noctambule
Prodávající
Praha
Registrace: 27.2.2010

Moje milé zákaznice,

v polovině května jsem odletěla na tři měsíce za velkou louži, proto v tomto období nemohu vyřizovat vaše objednávky. Obchod jsem však zcela neuzavřela, abyste měly přístup do galerie nabízeného zboží a vystavené modely si mohly v klidu prohlížet a vybírat. A i když v tuto chvíli nemohu vaše objednávky realizovat a expedovat, můžu ale odpovídat na vaše dotazy ohledně zboží a konkrétních zakázek, tak že klidně pište, ráda odpovím, třebaže s malým zpožděním.

Těším se, že tu naberu spoustu inspirace a ulovím nějaké zajímavé látky, ze kterých vám pak ušiju nové origo modely, tak že z mé cesty budete těžit i vy ;)

Mějte se tedy zatím krásně, užívejte léta a po návratu se na vás budu těšit, na vaše objednávky, spolupráci a realizaci konkrétních zakázek na míru.

 

Srdečně vaše N.

 

 
                                                       Srdce 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..........................................................................................................................

 Noctambule fashion design je módní značka, která navrhuje a produkuje dámské oblečení ve stylu ležérní elegance - elegantně, ale pohodlně :)

Klade důraz na kvalitní materiály a zpracování, na dobře padnoucí střihy, ve kterých se budete cítit skvěle a svá, vytváří modely, které podtrhnou a zvýrazní vaší osobnost, oblečení, které vám zpříjemní každý den, který v něm strávíte.

Noctambule se soustředí na volnou tvorbu i tvorbu konkrétních zakázek pro zákazníka, jednotlivé kolekce můžete najít v obchodech s českým designem po České republice, na internetu i na různých fashion design marketech. 

 

...........................................................................................................................

 

Zboží k Vám doputuje pečlivé zabalené, českou poštou či jinou dopravní společností, se všemi potřebnými informacemi k údržbě, abyste věděli, jakou pěči máte svému drahému oblečku věnovat, tu prosím dodržujte. Cena poštovného odpovídá ceně zakoupeného kousku, zboží připojišťuji na danou hodnotu balíčku jako prevence proti ztrátě.

...........................................................................................................................

 A pokud někoho zajímá něco málo ze zákulisí, může si počíst zde:

https://www.fler.cz/magazin/noctambule-nekdy-bych-rada-zastavila-cas-1497

...........................................................................................................................

 

 (c) Noctambule / fashion design by Martina Fajmanová

 

Způsob dopravy
Zboží k vám doputuje pečlivě zabalené v kartonové krabičce :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
714387
11.4.2018 Mé milé zákaznice, v polovině května se vzdaluji na tři měsíce pryč, proto kdo máte zálusk na nějaké kousky, objednejte co nejdříve, ať objednávky stihnu vyřídit. Přeji krásné dny :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.