Profil uživatele
od Sylvy
Prodávající
Pelhřimov
Registrace: 27.6.2011

_________________________________________________________

 

Dobrý den,

   jmenuju se Sylva a patchworkem si krátím volné chvíle už několikátým rokem. Základy šití jsem se naučila na kurzu, ale jinak jsem samouk. Vše zkouším metodou pokus – omyl. A velkou radost mám, když se mi něco povede a povede se mi to dotáhnout i do zdárnýho konce :-). Šiju pro sebe i pro vás. Najdete u mě štoly na stůl, prostírání, voňavý levandulový srdíčka, povlaky na polštáře, podkafíčka, peněženky a různé drobnosti pro děti – hrací kostky, muchláčky, pexesa.

   Během roku mě můžete potkat osobně na jarmarkách zaměřených na ruční práce a tradiční řemesla. Díky tomu se stane, že některá věc už může být v reálu prodaná a přitom je stále k mání zde. Tímto prosim o pochopení, vždy po prodejním trhu aktualizuju nabídku co nejdřív.

   Kromě sešívání kousků látek se na podzim věnuju dušičkovým vazbám. Věnce a různé dekorace dělám i na advent a Vánoce.

Mějte se krásně a smějte se.

Způsob dopravy Česká pošta, doporučený dopis, osobní předání možné v Pelhřimově, Jihlavě a Humpolci. Posílám až po připsání platby na účet. Zasílám zabalené v obálce s bublinkovou folií. V případě většího balíčku bude poštovné vyšší - dle české pošty. Faktura je k dispozici v elektronické podobě, zasílám jen na vyžádání. Díky.

Obchodní podmínky pro nákup v obchodě bySys prostřednictvím rozhraní webové stránky www.fler.cz/bySys (další údaje o prodávajícím viz.údaje uvedené v objednávce).

1. Uzavření kupní smlouvy

 • 1. Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky
 • 2. Webové stránky obsahují informace o zboží včetně jeho ceny a nákladů na jeho dodání. Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.

2. Cena zboží

 • 1. Cenu zboží včetně nákladů na jeho dodání hradí nakupující bezhotovostním převodem na účet prodávajícího (číslo účtu je uvedeno v potvrzení objednávky) nebo v hotovosti v případě osobního převzetí zboží.
 • 2. O přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován elektronickou poštou.
 • 3. Pokud není platba připsána do 10 dnů od potvrzení objednávky, obdrží nakupující elektronickou poštou připomenutí platby a upozornění na stornování objednávky po uplynutí 7 dnů od odeslání připomenutí platby. Pokud tedy zboží není uhrazeno ve lhůtě 17dnů od potvrzení objednávky, bude objednávka stornována.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

 • 1. Nakupující bere na vědomí, že nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo zhotoveno nebo upraveno podle přání nakupujícího.
 • 2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 1 oddílu III, má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit do 14-ti dnů od převzetí zboží. O odstoupení od kupní smlouvy musí nakupující informovat prodávajícího elektronickou poštou. Zboží, které nakupující vrací, nelze zaslat na dobírku. Zboží musí být nepoužívané a nepoškozené. Náklady na jeho doručení hradí nakupující. Po obdržení vráceného zboží bude částka za zboží vrácena bezhotovostním převodem na účet uvedený nakupujícím.

4. Přeprava a dodání zboží

 • 1. Zboží je k přepravě předáno pečlivě zabalené, aby nedošlo k jeho poškození. Pokud při převzetí vykazuje obal porušení svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusí nakupující zásilku od přepravce převzít a následně o této situaci písemně informuje prodávajícího.
 • 2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určení nakupujícím, je nakupující povinen převzít zboží při dodání.

5. Práva z vadného plnění

 • 1. Prodávající odpovídá za prodávané zboží. Odpovídá za to, že zboží nemá při převzetí vady a má vlastnosti, které prodávající uvedl v informacích o zboží.
 • 2. Vyskytne-li se u zboží odstranitelná vada, má kupující nárok na výměnu zboží nebo jeho opravu. V případě neodstranitelné vady má nakupující nárok na přiměřenou slevu nebo na odstoupení od smlouvy.
 • 3. Jako záruční list slouží faktura, která je přibalena ke zboží.
 • 4. Zákonná záruční lhůta je 24měsíců a začíná dnem převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na poškození zboží ze strany nakupujícího a nevztahuje se na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

6. Ochrana osobních údajů

 • 1. Nakupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů (uvedených při objednání) prodávajícím pro účel realizace plnění kupní smlouvy.
 • 2. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím předávány třetím osobám, ani jinak nebudou zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.8.2016.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám přes Českou poštu. V ceně poštovného je obsaženo i zabalení (tím je myšleno materiál, do kterého se balí). NA DOBÍRKU ZBOŽÍ NEPOSÍLÁM. Při více kusech se poštovné upraví.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
793136
9.3.2019 ***JARNÍ AKCE***
7.4.2019 Fler jarmark Třebíč
13.4.2019 Jarní trh v Rustikalu v Horní Cerekvi
18.5.2019 Fler jarmark Žďár n/Sázavou
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím