Domů Profil prodejce odsvetlusky
Jitka Petrášová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Strakonice, ČR
  • 1494 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (756) 100%
Nadšenci: 4890
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1494
Registrace: 6.7.2010
Město: Strakonice
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro slovenské zákazníky mám zřízen Fio účet - přijímám platby v EUR bez poplatků za převod. Na dobírku nezasílám!

odsvetlusky

/ Prodávající
Novinky
986967
31.12.2021 PF 2022
Drazí, ať je ten Váš nový rok výstavní a ne vychrtlý!

Nejnovější zboží:

image 

Jsem vystudovaná výtvarnice a oděvní návrhářka, momentálně začínající studium malířství na Akademii výtvarných umění. Pod vlastní značkou Odsvetlusky navrhuji a vyrábím oděvy od roku 2010. Každý kus z mé dílny prochází mýma rukama od první skici přes osobní výběr materiálu až po finální steh. Specializuji se na urban fashion s využitím převážně čistě přírodních materiálů splňujících ekologické standardy - nejčastěji bavlny a lnu, u pletených výrobků ovčí vlny nebo alpaky. Materiál dotvářím tradičními (vosková batika, ruční výšivka nebo tkaní) i současnými (ruční tisk, sítotisk) technikami. Vznikají tak neopakovatelné originály nebo několikakusové limitované série od daného motivu. Inspiruji se i ve vlastní volné malířské tvorbě, jejíž témata často promítám do svých modelů.

 

Můj rozhovor pro Fler MAG do rubriky Osobnosti Fleru: hele sem.

Můj rozhovor pro internetový magazín Místní kultura čtěte tady.

A tady si se mnou můžete pro srovnání přečíst jeden starší rozhovor.

 

Pro své grafiky a malby jsem pro přehlednost založila druhý profil.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

1. CENY ZBOŽÍ A DOPRAVA

Ceny zboží zde uvedené jsou ceny konečné (vč. DPH) a jsou platné v momentě uskutečnění objednávky. K ceně zboží bude připočteno poštovné (viz. níže).

Zboží je zasíláno jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. Za vnitrostátní zásilky Vám bude účtováno poštovné v ceně 59 Kč, u rozměrnějších zásilek (kabáty, bundy, mikiny nebo zásilky s více kusy zboží) bude navýšeno na 90 Kč. Poštovné při zaslání do zahraničí se řídí platným ceníkem České pošty. Základní poštovné při objednávce ze zahraničí (vč. Slovenské republiky) je nastaveno na 160 Kč, resp. ekvivalent v tamní měně, může být ale navýšeno u rozměrnějších zásilek. V takovém případě bude celková cena poštovného vždy upřesněna prodávajícím při přijetí objednávky v závislosti na předpokládané hmotnosti a rozměrech zásilky.

Prodávající umožňuje také osobní převzetí zboží po předchozí domluvě s kupujícím. Vyzkoušení a osobní odběr zboží je možný v naší dílně v Praze, po domluvě i ve Strakonicích. V takovém případě nebude poštovné účtováno.

 

2. ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba za zboží je možná pouze předem bankovním převodem na účet prodávajícího. V případě osobního převzetí zboží lze po předchozí domluvě platit také v hotovosti. Na dobírku nezasílám! Platební údaje pro platbu převodem na účet obdrží kupující e-mailem s potvrzením o přijetí objednávky. Účet je veden u FIO banky. Kupujícím ze zahraničí budou platební údaje po potvrzení objednávky dodatečně upřesněny a budou jim v případě potřeby na požádání sděleny kódy BIC/SWIFT a IBAN a další údaje nezbytné k provedení platby. Přijímám platby v Kč a EUR. Při platbě ze zahraničí nebo v jiných měnách může Vaše banka požadovat další poplatky za konverzi měny nebo mezistátní platbu. Při platbě ze Slovenska žádné další poplatky kupujícím nevznikají.

Dodací lhůty:

Veškeré vystavené zboží je skladem a bude odesláno nejpozději do druhého pracovního dne od přijetí platby. Dodání očekávejte zpravidla během 24 hodin od odeslání zboží, o kterém budete vyrozuměni e-mailem. Ten obsahuje i odkaz s podacím číslem zásilky, který umožňuje zásilku sledovat on-line v systému dopravce.

 

3. ZÁRUČNÍ LHŮTA, REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Zboží podléhá záruce. Záruční lhůta je 24 měsíců od data prodeje. Jako doklad o zaplacení a záruční list slouží faktura přiložená ke každé zásilce. Pokud zboží vykazuje vady, má kupující nárok na reklamaci. V takovém případě nejprve kontaktujte prodávajícího a popište důvody reklamace. Následně bude dohodnut způsob vyřízení reklamace (oprava, výměna zboží, odstoupení od smlouvy a vrácení platby za zboží). Prodávající poté vyřídí reklamaci dohodnutým způsobem bez zbytečného odkladu, nejpozději v zákonné lhůtě 30 dnů od přijetí reklamace. Přijetí reklamace není možné bez předchozí domluvy kupujícího s prodávajícím. Reklamované zboží není možné zaslat na adresu prodávajícího na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na reklamaci zaniká, jestliže bylo se zbožím nakládáno v rozporu s návodem k údržbě, který je vždy zasílán společně se zbožím (např. nevhodný způsob praní). Kupující bere na vědomí, že důvodem k reklamaci při výrobě na zakázku nemohou být – vzhledem k povaze a technologii výroby rukodělného zboží – drobné odchylky od vyobrazených předloh v barevném odstínu nebo odchylky v detailech ručně vytvářených vzorů a textur. Každý kus je vyráběn, barven a zdoben ručně bez použití šablon, a není tudíž možné vytvořit dva naprosto identické kusy.

Kupující má nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě je nutné nejprve kontaktovat prodávajícího a oznámit mu úmysl odstoupení od smlouvy. Poté může kupující vrátit zboží zpět na adresu prodávajího. Prodávající má pak 10 dnů lhůtu na posouzení stavu vráceného zboží a po uplynutí této lhůty je povinnen vrátit cenu zboží vč. poštovného nejpozději během dalších 10 dnů zpět na účet kupujícího. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu hradí kupující. Zboží není možné vracet prodávajícímu na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu zaniká v případě, že:

a) uplyne více než 14 dnů od převzetí zboží kupujícím

b) zboží vykazuje prokazatelné známky nošení nebo používání, je poškozeno nebo není ve stavu schopném dalšího prodeje

c) zboží bylo upraveno nebo vyrobeno na přání zákazníka (např. šaty šité na míru)

Prodávající má právo vrácenou částku za zboží snížit o náklady spojené s jeho uvedením do původního stavu (např. nahrazení odstřižených visaček, vyčištění apod.).

 

4. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel portálu Fler chrání veškeré informace zaslané při registraci uživatelem ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a je oprávněn je poskytnout pouze za podmínek dále uvedených v pravidlech užívání ( viz. odstavec VIII na https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka).

 

5. ZASÍLÁNÍ NEWSLETTERŮ, AKČNÍCH NABÍDEK APOD.

Značka Odsvetlusky kupujícím zásadně nezasílá newslettery, akční nabídky a jiná obchodní sdělení, protože je sama nerada dostává a považuje za obtěžující. Ke sdělování novinek podobného charakteru využívá výhradně miniaturní k tomu určený prostor na vlastním profilu vpravo nahoře. K odběru novinek se lze přihlásit odkliknutím souhlasu při přidání našeho profilu mezi Vaše „oblíbené prodejce“ a toto nastavení lze později kdykoliv změnit. Novinky nejsou rozesílány e-mailem, ale objeví se vždy jen ve výpisu sledovaných „událostí“ ve Vašem profilu. Tato možnost je jen pro registrované uživatele Fleru.

Jakou máte velikost? Pro snazší orientaci ve velikostech zboží, které nabízím, najdete níže přehlednou tabulku. U některých věcí uvádím lomenou velikost (např. S/M). Jde o věci volnějších, univerzálnějších střihů, věci variabilní (např. sukně s nastavitelným pasem) nebo vyrobené z pružných materiálů, určené pro nositelky obou uvedených velikostí.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, posílám doporučeně. Poštovné při dodání zboží mimo ČR se řídí platným ceníkem České pošty! Pokud jste z okolí Strakonic, určitě se domluvíme na osobním předání.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od odsvetlusky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--