Těším se na viděnou ve čtvrtek a v pátek na Floře v Olomouci. Krajkové rukavice na stánku nabízet nebudu. Ale hadráků rozličných šíří i délek bude dost :-)
Profil uživatele
oldwomen
Prodávající
Vlkoš
Registrace: 1.1.2012

Jmenuji se Martina Holcrová. Nick Oldwomen se stal za dobu, co jej používám zárukou kvalitně odvedené práce a názorové kontinuity. Množné číslo je zde zvoleno úmyslně.

Jsem smutná z rychlosti, kterou mizí kdysi běžná povolání ze současného světa. Stejně tak i z toho, že slova označující je se z aktivního slovníku přesouvají do pojmenování pohádkových postav. Sedlář, kovář, soukeník, tkadlena, přadlena, krajkářka, kolář, punčochář... Snažím se svou znalost části textilních řemesel předávat dál. Aby nevymizela zcela. 

Neusínám na vavřínech. Nemám pocit, že bez mé práce by se Svět neobešel. 

Jenže po mých hadrácích se chodí i v kopcích u Oravy.

Jenže mnou tkané nejen hadráky se pyšní regionální známkou Hanácke vérobek.

Jenže má kolekce krajkových rukavic měla na počátku roku 2015 slušný úspěch na veletrhu v Düseldorfu. A v těch pletených se hřejí na svých zimních akcích kluci z klubů vojenské historie.

Pokud se Vám něco z mé práce líbí, ale není to přesně to ono, co by se Vám hodilo, protože potřebujete jiný rozměr, jinou barevnost, směle mne oslovte. U pleteného se domluvíme zcela jistě, u tkaného jsem limitována šíří stavu a aktuálně nataženou osnovou. Délka je omezena kapacitou zbožového válce. To je v současnosti metr šíře a cca deset metrů délky maximálně.

Pokud toužíte po vzpomínkovém hadráku z vlastních trik a podvlékaček a prostěradel a tak podobně, jak se hadráky dělávaly, není jediný problém. Pošta funguje. Jak vnitřní FLERová, tak ta Česká :-) 

Způsob dopravy
Česká pošta, dle domluvy i jinak, při osobním předání bez poštovného
Obchodní podmínky
Pokud by se vyskytlo něco, co již neřeší občanský či obchodní zákoník, tak se zcela jistě na řešení problému domluvíme.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
585274
5.1.2017 Mé vážené zákazníky jistě potěší, že si pro nákup vybraného hadráku (nebo jiného výrobku) už nemusí sprintovat k nejbližšímu bankomatu. S Novým rokem nová služba! Bezhotovostní platba.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.