Profil uživatele
opál prodej
Prodávající
Teplice
Registrace: 8.12.2010

Zdravím,

sbírám a brousím  minerály. Prostřednictvím těchto stránek nabízím opály dobré až špičkové kvality. Kameny jsou vybroušené a vyleštěné. Vhodné do sbírky i do šperků. Opál je velmi zajímavý drahý kámen.  Barva a vzor se mění podle úhlu osvětlení. Zde je příklad:

 opál barvy

 

Přidána kategorie šperky. Vyrobeno z přírodních materiálů (ušlechtilé dřevo,minerály,mamutovina,plátkové zlato). Co kus to originál.

Způsob dopravy
Česká pošta - cenné psaní,u levnějších věcí doporučená zásilka.Platba na účet,Pay-Pal (40-80 Kč),nebo dobírka (101 Kč). Do zahraničí mám napsáno 150 Kč,ale Slovensko vychází levněji (zhruba jako Česko)Bezpečnostní obálka + bublinková fólie.
Obchodní podmínky

Zákazník může podle zákona do 14 dnů odstoupit od smlouvy (čili vráti zboží bez udání důvodu).  Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
770918
6.12.2018 Vložil jsem přívěsky. Kombinace našich minerálů a dřeva. A nové opály.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím