Profil uživatele
Oringle
Prodávající
Frýdek-Místek
Registrace: 21.4.2010
„Ty máš zase parádní oringle,“ říkávala mi babi Eva. Nosívala jsem totiž ráda, a stále nosívám, roztodivné náušnice všech tvarů a barev. Jednoho dne jsem se rozhodla, že je začnu i vyrábět, protože náušnic přece není nikdy dost. A tak se ve virtuálním světě zrodila Oringle s velkým „O“. Téhle jedné Oringli, která se vlastně jmenuje Petra A. Řehová, přičemž ono A. je nepatrné torzo dívčího příjmení Antonovová, ale jednou došlo, že barvy a pastelky a papír, to je to, co ji odjakživa láká a vábí nejvíce. Schovala tudíž všechny drátky a korálky do šuplíku, že třeba zase jednou, a vrátila se k obrazům, přáním a cedulkám pro různé příležitosti. Ale Oringli s velkým „O“, tu už si nechala. 
 
Těší mě, že se poznáváme a věřím, že se vám v mém barevném světě, kterému kraluje motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“, bude líbit. 
 
Co vám mohu nabídnout? V podstatě cokoliv, co „smrdí“ papírem a pastelkami. Přejete si nezaměnitelné svatební oznámení? Rádi byste někomu pogratulovali osobitým blahopřáním? Chcete sami sebe nebo své blízké obdarovat obrazem? Toužíte po nepřehlédnutelné vizitce? Posíláte každý rok originální PF a už vám docházejí nápady? Stačí napsat! 
 
Pokud mě chcete poznat blíže, prohlédněte si mé obrázky, ty o mě prozradí mnohem více, než stovky popsaných stran…
 
 
Způsob dopravy
Zboží k Vám poputuje doporučeně či jako balík a zabalené tak, aby po cestě nepřišlo k úrazu...Po předchozích špatných zkušenostech posílám obrazy pouze jako křehkou zásilku a cenné psaní. Pokud byste měli zájem poslat drobnější zboží jako obyčejnou zásilku (na vlastní riziko), napište, cenu poštovného upravím. Ve Frýdku-Místku ráda předám osobně. Při objednávce více kusů zboží počítám samozřejmě jen jedno poštovné...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
536143
10.8.2016 Hned bych se nastěhovala...:-)
www.fler.cz/prehled-nomin...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.