Profil uživatele
Oringle
Prodávající
Frýdek-Místek
Registrace: 21.4.2010
„Ty máš zase parádní oringle,“ říkávala mi babi Eva. Nosívala jsem totiž ráda, a stále nosívám, roztodivné náušnice všech tvarů a barev. Jednoho dne jsem se rozhodla, že je začnu i vyrábět, protože náušnic přece není nikdy dost. A tak se ve virtuálním světě zrodila Oringle s velkým „O“. Téhle jedné Oringli, která se vlastně jmenuje Petra A. Řehová, přičemž ono A. je nepatrné torzo dívčího příjmení Antonovová, ale jednou došlo, že barvy a pastelky a papír, to je to, co ji odjakživa láká a vábí nejvíce. Schovala tudíž všechny drátky a korálky do šuplíku, že třeba zase jednou, a vrátila se k obrazům, přáním a cedulkám pro různé příležitosti. Ale Oringli s velkým „O“, tu už si nechala. 
 
Těší mě, že se poznáváme a věřím, že se vám v mém barevném světě, kterému kraluje motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“, bude líbit. 
 
Co vám mohu nabídnout? V podstatě cokoliv, co „smrdí“ papírem a pastelkami. Přejete si nezaměnitelné svatební oznámení? Rádi byste někomu pogratulovali osobitým blahopřáním? Chcete sami sebe nebo své blízké obdarovat obrazem? Toužíte po nepřehlédnutelné vizitce? Posíláte každý rok originální PF a už vám docházejí nápady? Stačí napsat! 
 
Pokud mě chcete poznat blíže, prohlédněte si mé obrázky, ty o mě prozradí mnohem více, než stovky popsaných stran…
 
 
Způsob dopravy
Zboží k Vám poputuje doporučeně či jako balík a zabalené tak, aby po cestě nepřišlo k úrazu...Po předchozích špatných zkušenostech posílám obrazy pouze jako křehkou zásilku a cenné psaní. Pokud byste měli zájem poslat drobnější zboží jako obyčejnou zásilku (na vlastní riziko), napište, cenu poštovného upravím. Ve Frýdku-Místku ráda předám osobně. Při objednávce více kusů zboží počítám samozřejmě jen jedno poštovné...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.