Profil uživatele
Oryx
Prodávající
Praha 4
Registrace: 4.12.2009

Radši tvořím, nežli píšu...

..no ale přece. Můj obchůdek zde se pomalu rozrůstá. Nejdříve mne bavily hlavně drátované šperky, teď jsou to různé drobnosti do domu a bytu. Všechny věcičky, které u mně najdete jsou praktické, lapače prachu na poličkách nejsou můj styl.

Kromě drátkování maluji trička, tvořím ze stříbra klasickýmí zlatnickými technikami, fotografuji, opravuji košíky a starý nábytek... Tyhle výtvory zatím míří jen mezi mé nejbližší nebo na chalupu. Do budoucna ale uvidíme.

V hlavě a na papíře mám spoustu originálních nápadů a návrhů, ale ruce nestíhají. Inspiraci sbírám všude, kam se podívám, hlavně ale v přírodě a taky na cestách po celé zeměkouli. Aktivit je mnoho a času málo, to všichni známe :)

Na podzim se postupně budou objevovat kousky do kolekce šperků a dalších předmětů inspirovaných Afrikou. První kousky už jsou hotové, vystavím co nevidět.  ...hot and black...

Kdo je zvědavý tak neváhejte a vstupte, přesvěčte se sami.

-----------------------------

Pokud vás nějaký výrobek zaujal, ale potřebujete jiné rozměry, jinou barvu, nějakou úpravu dle Vašich představ... dejte vědět, určitě se domluvíme. 

Po domluvě tvořím i ryze na zakázku, podle Vašich požadavků a návrhů.

Způsob dopravy
Doprava prostřednictvím České pošty. Zboží baleno dle charakteru a velikosti, každopádně kvalitně s ohledem na možnost poškození při přepravě. Po dohodě možnost osobního vyzvednutí v Praze.
Obchodní podmínky

--------

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
827500
29.8.2019 Sleva pozdniho leta - 5% z celkove ceny nakupu bude odecteno pri potvrzeni objednavky. Plati do 9.9.2019.
Krasne leto vsem.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím