Domů Profil prodejce Ostrov na vsi
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Kobeřice u Brna, ČR
  • 126 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 99
Aktivita: aktivní
Prodáno: 126
Registrace: 17.9.2013
Město: Kobeřice u Brna
Stát: ČR

Ostrov na vsi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Rodinná situace mne přiměla k ukončení.

Pro případné reklamace nechávám aktivní login.

 

 

Jsem jen jedna hlava v davu. Bydlím na vsi a jak mě život směřuje, tak objevuji jeho taje. Život mi nadělil dvě dcerky, ty se bez malé kamarádky či miminka nehnou. A právě to mě přivedlo k tvorbě panenek, tak to všechno začalo. Nyní panenky vyrábím i přímo na prodej i když po pravdě - každá nově ušitá je dcerkami poctivě vyzkoušená. 

Najdete u mne panenky pro nejmenší i velké oblékací česací panny inspirované waldorfským stylem plněné ovčím rounem, třešňovými peckami ale i pohankou. K oblékacím panenkám šiji i oblečení. Vzhledem k tomu že mám doma veškerý materiál nabízím i ten, pro ty kdo mají chuť si to zkusit. Pomaličku se snažím sortiment  rozšířit a propojit děti nebo spíš malé mámy a panenky pomocí jejich oděvu.

V případě že se Vám zalíbila focená kolébka - najdete ji zde na fléru u výrobce - dřevěné hračky, doma máme velkou variantu.

Rozhodla jsem se potěšit všechny ty, kteří mají doma stejně jako já dítko „štíhlé až hubené“ a běžně prodávaná konfekce na nich visí jako na ramínku. Rozšiřuji svoji nabídku o dětské oblečení. Zaměřené hlavně na štíhlé až hubené. V případě že by se Vám něco líbilo, ale měli by jste zájem o jinou, i běžnou velikost, bez obav se ptejte.

Šiji z látek předem vypraných a vysrážených. Při nákupu upřednostňuji materiály přírodní a s atestem.

Pokud jste si nevybrali, prostě není tu panenka či mazlík, oblečení pro děti či panenky dle vaší představy - zkuste mne kontaktovat, třeba se dohodneme.

 

Obličeje panenkám tvořím převážně po vzoru waldorfských panenek – s minimálními rysy. To aby děti měly dostatek prostoru pro fantazii jenž vytváří při hře náladu panenky – zda se směje, pláče, spí. Někdy ale s klidem vybočím a rysy přidám či zvýrazním.

Panenky jsou plněny ovčí vlnou, ta má ve vlastnostech vracení tepla velmi brzy zpět, čímž získáte pocit že máte v rukou skutečného živého tvora. Ve většině případů jsou tvořené z nových materiálu. Pokud jsem použila recyklovanou látku – je to v popisu uvedeno.

Pro větší trvanlivost šiji všechny švy dvakrát, přesto se může stát že se při hře poškodí. Nebudete-li si s opravou vědět rady, kontaktujte mne.

S Haničkou

Údržba panenek z ovčí vlny:

Pokud je panenku potřeba vyprat použijte prací prostředek na vlnu a vodu 30°C teplou, voda musí zůstat stále stejně teplá, jinak vlna plstnatí. Silně znečištěná místa, lze opatrně oprat mýdlem a houbičkou. Po praní nechte z panenky vykapat vodu, zabalte, do ručníku a přebytek vody vytlačte. Panenku tvarově upravte – jak byla před praním a nechte sušit v blízkosti topení. Pokud byla panenka plně namočená bude třeba ji během sušení obracet. Než plně vyschne trvá to i několik dní. Ideální je neprat panenku tak dlouho, jak to jde – při hraní panenka natahuje vůni dítěte a děti mají pocit hraní s něčím známým. Vyprání může toto křehké spojení porušit.

Údržba výrobků plněných třešňovými peckami:

lze je prát na 30 stupňů Celsia. Sušte nejlépe zavěšené. Je nutné aby pecky dobře proschly, jinak mohou plesnivět. Pecky snesou velké rozmezí teplot , avšak neměly by být dlouhodobě v teplotách vyšších než 180 stupňů Celsia. Po použití jako chladivý obklad, mohou pecky navlhnout - proto je dobré panenku nahřát a raději skladovat v dobře větraných prostorech.

 

Údržba panenek plněných pohankovými slupkami:

V létě nechte nahřát na slunci, v zimě vymrznout. Klasické praní není možné. V případě zašpinění, lehce vydrhněte kartáčkem pod proudem vody a nechte dobře vyschnout.

 

Oblečení obvykle nešiji ve standardních rozměrech. Je lepší před objednáním změřit dítě, nebo oblečení které mu dobře sedí. Pokud potřebujete znát některý z dalších rozměrů, ráda na dotaz odpovím.

V případě šití na objednávku, prosím počítejte s tím, že se zboží může v detailech mírně odlišovat. Posun vzoru, atd.

 

Způsob dopravy
Doporučeně Českou poštou dle platných tarifů obvykle druhý pracovní den po obdržení platby. V součastné chvíli lze u menších zásilek lze počítat s poštovným 69 Kč (do ceny 500Kč a váhy 0,5kg). Zásilky vyšší hodnoty nebo váhy jsou zasílány jako cenný balík s poštovným 105 Kč. Balné není účtováno – využívám použité krabice/obálky, které jsem prozatím schopná shánět zdarma. Není v mých schopnostech vždy předem správně odhadnoutcenu poštovného. Proto je poštovné stanoveno tarifně a na doplatky či přeplatky nebude brán zřetel.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ostrov na vsi

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--