Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Papaaja
Prodávající
Praha 4
Registrace: 25.5.2013

Dobrý den, vítám vás na svém profilu. Jsem trochu ztřeštěná dívka se zálibou v kreslení, malování a fotografování. Mám doma tři vzácné dary v podobě jednoho muže a dvou dětí - (6/2012, 4/2014, 7/2016 :-) ).

S malováním triček jsem začala asi před deseti lety, kdy jsme jím původně chtěli zaměstnat děti, které jsme měli na starost na jednom pobytu pro rodiny. Nakonec jsem neodolala a jedno si namalovala i pro sebe. Postupně jsem začala tvořit víc, pro sebe, pro rodinu i pro přátele. V roce 2013 jsem se poprvé rozhodla zkusit svá dílka i prodávat - zatím s nevelkým úspěchem, ale věřím, že bude líp :)

Trička jsou nejčastěji se zvířecí nebo křesťanskou tématikou, když ale dostanu zakázku "na míru", ráda přijmu výzvu a nakreslím takřka cokoli.

Část vystaveného zboží jsou trička, která už někdo nosí, ale není problém vytvořit "kopii" od čehokoli.

V poslední době jsem se rozhodla nabídnout k prodeji i své fotografie. Jejich nejčastějším motivem bývá příroda, někdy také inspirace Biblickým veršem. Líbí se mi fotky, které mají nápad a/nebo jsou něčím zajímavé - a stejné se snažím i sama tvořit. Na vás je posoudit, jestli se mi to daří.

Ve fleru se zatím rozkoukávám, nemám odhad na ceny - a když vidím nádheru, co tu někteří tvoří, kladu si otázku, jak můj obchůdek dopadne.  Přesto to chci zkusit, s Boží pomocí a svým odhodláním :).

Štěpánka

PS: Vše je vyrobeno v nekuřáckém prostředí; domácí zvířátka také nemáme, ale vzhledem ke své profesi (veterinář) nemohu zaručit, že mám domov zcela bez zvířecích alergenů :).

PPS: Po domluvě je možný i osobní odběr zboží v Praze.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučený dopis, bublinková obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
519683
14.6.2016 Tentokrát je tu opravdu novinka - obrázky na těhotenský/kojící textil. Jeden z nich už sama nosím :-).
konkrétně variaci na www.fler.cz/zbozi/stvoren...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím