Domů Profil prodejce PARROT
Ludmila Pleskačová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Prostějov, ČR
  • 1506 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (532) 100%
Nadšenci: 1175
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1506
Registrace: 7.10.2010
Město: Prostějov
Stát: ČR
Důležitá informace: NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM, ZÁSILKOVNA dobírky nepřijímá! Odešlu jen přes zásilkovnu! Platba pouze předem je nejlevnější, viz ceník. Možno doručit i na adresu. Osob. odběr pouze v okolí Prostějova, pak bude poštovné zcela zrušeno. Uveďte prosím do poznámky.

PARROT

/ Prodávající

    

  Vítejte v PARROTu®. 

Vážení přátelé, NOVĚ zasílám zboží přes zásilkovnu, cena za poštovné a balné se snižuje na 85,- z původních 115,- Kč. Na Slovensko pak 105,- z původních 300,-Kč. S vašimi údaji bude zacházeno v souladu s GDPR. 

 

 

 

Zdravím všechny příznivce tvůrčího počínání a portálu Flér.cz.

      Jmenuji se Ludmila Pleskačová a říkají mi Luďka, mí obchodní partneři mi říkali paní Parrotová, Islanďané pak Mrs. PARROT a Vy jste mi tady na fléru začali říkat PARROTka.

       Celý  svůj profesní život jsem se věnovala sériové výrobě zančkové dětské konfekce PARROT® viz. sekce Historie firmy.

       Dnes jsem ale solitér a moje autorská tvorba výhradně HAND MADE kabelek, je pro mě tvůrčí realizací a zábavou. Všechny moje kabelenky jsou samostatné originály vyrobené s láskou a profesionálně, vyrábím a tvořím sama.

     Musím přiznat, že mě to zcela pohltilo, je to něco úplně jiného vyrábět jediný, (či jedinečný) kus, než plánovat a vymýšlet  složitou sériovou výrobu. 

       Většinou nemám předem představu, co bude " dnes " za tašku, rozhoduji se až na dílně, poté co se přebírám v mé hadrárně, a najednou, mě popadne tvůrčí zápal a jdu do toho.  Velmi si taky užívám svobodu, volnost a extravaganci, kterou si tady mohu při tvorbě dovolit.

Zakázky:

          Ve své nabídce mám kabelky typu messinger s použitím vinylového panelu ve formátu cca A4 / může být i menší/. Pro zájemce mohu ušít kabelky s použitím Vámi dodaného papírového motivu, fotografie či jiného oblíbeného obrázku.

          Popřípadě pokud by jste si vybrali něco /oblíbený obrázek/ na internetu, mohu to i vytisknout, pokud to bude v dostatečné kvalitě. 

Zde ukázka některých vinilových kabelek vyrobených na zakázku s domácími mazlíčky a miláčky.  Barva a velikost se potom určuje  dle dohody  a barev na dodaném motivu. 

kabelička PETs BAG no.5 zakázka  - PARROT®

                              **** domácí mazlíčci ****Zlaté staré časy - sada PARROT®  zadáno

   *** na zakáku *** EMERALD 1898 *** Gustav Klimt ***

ART NOUVEAU - SECESE * A. MUCHA * no.3. PARROT®

      ***  na zakázku *** Rêverie 1898 ***Alphons Mucha ***

ART NOUVEAU - SECESE * A. MUCHA * no.1. PARROT®

        *** na zakázku *** Expectation *** Gustav Klimt 1905 ***

G. Klimt * Očekávání * Expectation - PARROT®

           *** na zakázku *** Polibek - Kiss *** Gustav Klimt ***

Polibek - KISS - Secese no. 46 - PARROT®

                                    *******************

      Látky mám převážně skladem, taky recykluji nebo používám všemožné zbytky, popřípadě látky nakupuji kde se mi co líbí. 

      Své zboží prodávám v boutique SOHO s luxusním a extravagantním zbožím, nově mám reklamí výlohu na začátku Svatoplukové ulice v Prostějově. 

       Děkuji Vám, pokud jste dočetli až sem.

 Moje hodnocení, jenž Vám pomůže při rozhodování naleznete zde.

Vaše spokojenost s objednaným zbožím je tím nejdůležitějším momentem našeho společného počínání a Vám i mně dělá úplně tu největší radost a potěšení. Děkuji všem za objednávky i projevenou přízeň.

Nakupující prosím o hodnocení, abych věděla zda jste spokojeni, jestli se zboží líbí a jak proběhla přeprava, je to taková zpětná vazba..děkuji. Luďka - PARROT®

 

Vítejte v PARROTu® v mé milované "taškárně"

 

můj největší miláček a pomocník Ashio - Japonec SHIBA INU

 

Něco málo o firmě a o mně:

     Jmenuji se Ludmila Pleskačová a říkají mi Luďka, mí obchodní partneři mi říkali paní Parrotová, Islanďané pak Mrs. PARROT a Vy jste mi tady na fléru začali říkat PARROTka.

    Hadrářkou jsem od narození, vystudovala jsem SPŠOděvní v Prostějově a VUT FP v Brně. Po narození dcery 1986, jenž odmítala socialistickou kolektivní výchovu v jeslích a MŠ, jsem šila dětské rifle doma a prodávala je na totalitní, ostravské burze Černá louka - tak vlastně vznikala firma a od října 1989, tedy měsíc před revolucí, jsem začínala oficiálně se sériovou výrobou značkové dětské konfekce PARROT®.

     Je možné, že mnozí výrobky PARROT® již znáte, jelikož jsem je prodávala na českém trhu více jak 20 let s produkcí 5000 ks měsíčně. Šili jsme převážně pro český a slovenský trh, ale taky 10 let pro NTC Company Iceland, kam jsme vyráběli i pánskou a dámskou módu, nebo taky některé modely pro českou prestižní návrhářku Kláru Nademlýnskou.

    Od roku 1990 mám obchodní začku PARROT®zaregitrovanou u Patentního úřadu pro Patenty a Vynálezy v Praze. V roce 2002/8 jsme jako firma PARROT® obdrželi od Akademie módy 1.cenu za nejlepší kolekci na 20.Mezinárodním veletrhu KABO-STYL v Brně.

    V roce 2005/1  byly v EU uvolněny dovozové kvóty na veškerý textil z Číny, poté v roce 2008/9  mi zbankrotoval Island a rok nato jsem po 20-ti letech ukončila sériovou výrobu. Potud stručně k minulosti.

Zajímavost: 

Jak prozaicky vznikl název a LOGO firmy PARROT.

V době, kdy jsem zakládala firmu PARROT v roce 1989, byl výběr názvu a loga těžkým oříškem. Doba po revoluci a zaměření firmy na dětskou konfekci, spolu vyžadovaly barevnost, motiv přitažlivý pro děti a anglický znělý název kde nechybí "R". 

Nebylo jednoduché vybrat název, nulové zkušenosti s volným trhem i obchodem. Návrhů bylo několik, ale každý měl nějakou chybičku, buďto špatně znělý, příliš dlouhý, nebo nic neříkající a nevyjadřující blábol.

Učila jsem se v té době anglicky a při čtení doporučených textů jsem narazila na vtip. Název firmy PARROT vznikl tedy podle suchého anglického vtipu.

.... Kdy Jack - námořník plující po celém světě, posílá své milé z každého portu /přístavu/ nějaký dárek. Z Austrálie jí tedy poslal papouška /PARROT/ s dovětkem, že papoušek mluví pěti jazyky. Jeho milá mu odepsala, že velmi děkuje za tento dar, ......chutnal jako kuře.

Název firmy PARROT /papoušek/ měl tedy takový prozaický zrod :)

Způsob dopravy
NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM, ZÁSILKOVNA dobírky nepřijímá! Odešlu jen přes zásilkovnu! Platba pouze předem je nejlevnější, viz ceník. Možno doručit i na adresu. Osob. odběr pouze v okolí Prostějova, pak bude poštovné zcela zrušeno. Uveďte prosím do poznámky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od PARROT

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--