Domů Profil prodejce PARROT 4884
Ludmila Pleskačová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Prostějov, ČR
  • 3748 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (322) 100%
Nadšenci: 276
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3748
Registrace: 9.11.2010
Město: Prostějov
Stát: ČR
Důležitá informace: NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM, ZÁSILKOVNA dobírky nepřijímá! Odešlu jen přes zásilkovnu! Platba pouze předem je nejlevnější, viz ceník. Možno doručit i na adresu. Osob. odběr pouze v okolí Prostějova, pak bude poštovné zcela zrušeno. Uveďte prosím do poznámky.

PARROT 4884

/ Prodávající
Novinky
1047092
14.2.2023 Dnes jsem vložila nové látky cca 20 ks.

https://www.fler.cz/zbozi...

Vážení přátelé, NOVĚ zasílám zboží přes zásilkovnu, cena za poštovné a balné se snižuje na 85,- z původních 115,- Kč. Na Slovensko pak 105,- z původních 300,-Kč. S veškerými vašimi údaji bude zacházeno v souladu s GDPR. 

Dobrý den všem.

Jmenuji se Ludmila Pleskačová a toto je můj druhý profil PARROT, který jsem si zařídila jen na výprodej materiálů a skladových zásob. Více info o firmě PARROT naleznete tady tu:)

Zboží které nabízím na tomto profilu jsou povětšinou skladové zásoby, nebo různé zbytky, proto je jejich cena oproti běžným obchodům výrazně nižší.

Při vystavování všeho zboží se snažím o co nejvěrnější a nepodrobnější popisek prodávaného zboží, avšak pokud vám nějaká informace chybí, neváhejte se na cokoli zeptat, případně se poradit, na co chcete vybraný materiál použít. Sháníte-li nějaké materiály, dejte mi prosím vědět a já se pokusím Vám vyjít vstříc. Mrkněte i na můj druhý profil .....

Vyberete-li si něco na mém hlavním profilu, tedy v mé milované taškárně, pak platíte jen jedno společné poštovné www.fler.cz/parrot

 

Luďka – PARROT®

 

Zdraví Ludmila Pleskačová ...vítejte v PARROTu®.

Způsob dopravy
NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM, ZÁSILKOVNA dobírky nepřijímá! Odešlu jen přes zásilkovnu! Platba pouze předem je nejlevnější, viz ceník. Možno doručit i na adresu. Osob. odběr pouze v okolí Prostějova, pak bude poštovné zcela zrušeno. Uveďte prosím do poznámky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od PARROT 4884

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--