Profil uživatele
PatchDekor
Irena Grossertová | prodávající
Dolany u Olomouce
Registrace: 22.4.2011

VÍTÁM VÁS V MÉM FlerOBCHŮDKU ...

Zabývám se .... textilní tvorbou....

V nabídce naleznete obaly na knihy; polštářky, deky a přehozy šité technikou patchwork; levandulové polštářky a další textilní doplňky podle momentálního nápadu nebo potřeby:-) 

V omezené míře nabízím i prověřený materiál pro švadlenky.

Nové zboží vkládám pravidelně do nabídky, proto si můj e-shop nezapomeňte přidat do oblíbených a využít funkci automatického sledování novinek. Tak Vám neunikne žádná speciální nabídka!

 

Kolekce obalů na knihy

 

 Kolekce Coq au Vin

 

Kolekce Petitka

 

  

Na Fleru provozuji klub "Patchwork Café", který je pootevřeným okénkem do mé malé textilní manufaktury. Zde se jako první na Fleru dozvíte o připravovaných novinkách a akcích. Členům klubu je poskytována sleva 5% na každý nákup v mém e-shopu na Fler.cz. Staňte se jeho členy a využívejte všech výhod s tím spojených .... 

Děkuji všem za milé komentáře, Srdce a zakoupení mých výrobků.

Irena Grossertová, PatchDekor

Individuální přístup, zakázková výroba

Nevíte si rady s výběrem? Nejste si jisti vzorem? Napište mi!

Nedílnou součástí mojí práce je i zakázková  výroba dle potřeb a přání zákazníka. 

Většinu nabízených výrobků jsem schopna rozměrově (případně barevně) upravit dle požadavků zákazníka. Stačí poslat poptávku na konkrétní výrobek včetně popisu úpravy. Co nejdříve Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci požadovaného výrobku.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Obratem Vám  na Váš e-mail odpovím.

Irena Grossertová, DiS.

Způsob dopravy
Veškeré zboží zakoupené v mém obchůdku na Fler.cz zasílám prostřednictvím České pošty. Cena poštovného a balného je 85,-Kč. Cena poštovného může být snížena na 50,-Kč a to v případě, že se jedná o zboží v hodnotě do 500,-Kč a je možno jej zaslat v obálce(pouze pro rozměry max. A4, tloušťka do 4 cm, nelze garantovat doručení do druhého dne). Při nákupu nad 3 000,- Kč je poštovné po ČR zdarma (Nevztahuje se na prodejní kampaně a zlevněné zboží!). Poštovné na Slovensko je 250,-Kč.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1) Úvodní ustanovení

2) Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

3) Charakteristika zboží a jeho cena

4) Dodací lhůta a doprava zboží

5) Odstoupení od kupní smlouvy

6) Reklamace zboží, záruční podmínky

7) Ochrana osobních dat

8) Závěrečná ustanovení


1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/patchdekor. 
Podmínky vymezují a upřesňují práva a povinností prodávajícího a kupujícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Není-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

2. Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/patchdekor jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem povinných údajů. 
Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Kupující je povinen uvést správné registrační údaje, a to zejména úplnou poštovní adresu, na kterou má být zboží odesláno. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím a přijetí objednávky dodavatelem. Toto přijetí je automaticky  potvrzeno informativním e-mailem na zadanou e-mailovou adresu. Na vznik smlouvy však toto potvrzení nemá vliv. Vzniklou smlouvu (včetně dohodnuté ceny) lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacením kupní ceny a jeho převzetím.

3. Charakteristika zboží a jeho cena

Internetový obchod www.fler.cz/patchdekor nabízí bavlněnou metráže od dánského výrobce Stoff a od českého výrobce bavlněných tkanin. V nabídce e-shopu naleznete také širokou škálu výplní a výztuh, vždy s podrobným popisem využití a informací o údržbě.

Veškeré zboží – bytový textil a textilní doplňky a dekorace  - prodávané na www.fler.cz/patchdekor pochází z vlastní dílny provozovatele a provozovatel je jeho výhradním prodejcem.

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

Ke každé dodávce zboží vystaví prodávající doklad o zaplacení, který zašle kupujícímu spolu se zbožím, případně elektronicky. 

Konkrétní způsob platby si zvolí zákazník dle možností uvedených při objednávce:

Platba bankovním převodem – č. účtu 2700238190/2010 Fio banka, a.s. (platba v Kč)

Součástí nabídky je i zakázková výroba, na kterou se vztahují zvláštní podmínky.

Většinu nabízených výrobků jsme schopni rozměrově, případě barevně upravit dle požadavků zákazníka. Stačí poslat poptávku na konkrétní výrobek včetně popisu úpravy. Co nejdříve Vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci požadovaného výrobku.

O dodací lhůtě „zboží na zakázku“  jste informováni přímo v textu popisu zboží nebo následně po obdržení potvrzení objednávky. Na zakázkovou výrobu, si vyhrazujeme právo žádat od zákazníka uhrazení zálohy ve výši 50% hodnoty zakázky. Zákazník bude vždy informován a požádán o souhlas s objednávkou e-mailem nebo telefonicky.

V případě, že Vámi objednané zboží je zakázková výroba, informujeme Vás o tom v potvrzení objednávky a trváme na písemném souhlasu, že s tímto souhlasíte. Žádost o souhlas zasíláme e-mailem.

Na zboží objednané na zakázku, si vyhrazujeme právo žádat od zákazníka uhrazení zálohy ve výši 50% hodnoty zakázky. O přijetí platby Vás e-mailem informujeme.

Dnem přijetí zpětného souhlasu od zákazníka začíná běžet termín dodání objednaného zboží.

V případě, že je Vaše zboží zakázková výroba, nelze uplatnit odstavec 6 občanského zákonu 367/2000 Sb, nelze odstoupit od kupní smlouvy.

4. Přeprava a dodací lhůta

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. 

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou, obvykle do 1-3 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky (přijetí platby na účet), nejpozději však do 14 pracovních dnů. O tom, že prodejce předal zásilku k expedici dopravci je zákazník informován e-mailem.
V případě, že objednané zboží nebude dlouhodobě na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci v dohodnuté lhůtě, má prodávající právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit. Byla-li část nebo celá objednávka uhrazena, budou zákazníkovi peníze vráceny na účet, a to nejpozději do 14 dnů od vzájemné dohody.

V případě zvolené platby předem na účet, bude objednávka rezervována po dobu 10ti dnů od odeslání objednávky. Pokud do této lhůty nebudou připsány peníze na účet, bude objednávka stornována a zboží dáno dále do prodeje.

ZPŮSOBY A CENY DOPRAVY

Veškeré zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.

Poštovné Česká pošta při platbě předem: 85 Kč

Poštovné Česká pošta - obálka: 50 Kč (pouze pro rozměry max. A4, tloušťka do 4 cm, nelze garantovat doručení do druhého dne).

Při nákupu nad 3 000,- Kč je poštovné po ČR zdarma.

Zboží zasíláme až po připsání celé částky na účet (tj. včetně poštovného).


V případě, že kupující nevyzvedne zásilku od České pošty a požádá o opakované doručení, bude mu zásilka znovu zaslána a celková cena objednávky bude zatížena dvojnásobným poplatkem za poštovné.


5. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo dle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do 14 dnů od převzetí zboží, a to na adresu provozovny prodávajícího či elektronicky.

Kupující má podle občanského zákoníku č.40/1964 Sb. ve znění pozdějších předpisů, právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu, nebylo-li zboží použito či nebyl porušen jeho originální obal. Toto právo nemá kupující v případě dodávky novin, periodik a časopisů, a dále u metráže, neboť ta je řezána na míru zadanou zákazníkem, tj. zboží je upravováno dle specifikace zákazníka (viz platné znění občanského zákoníku paragraf 53, odstavec 7, bod C )

V případě odstoupení od smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 3    pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené a neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu na adresu sídla firmy.

Vrácené zásilky zaslané na dobírku nebudou přijaty. Ve vlastním zájmu zašle kupující zboží zpět jako pojištěnou zásilku a zvolí vhodný obal, jelikož prodejce neručí za případnou ztrátu či poškození zásilky při přepravě.

Ve lhůtě tří dnů od vrácení zboží kupujícím je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající kupní cenu (bez nákladů vynaložených na dodání zboží) kupujícímu nejpozději do 5 dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Při splnění všech výše uvedených podmínek vrátí prodávající kupní cenu zboží bezhotovostně na účet určený kupujícím, případně v hotovosti na provozovně, a to nejpozději do 10 dnů po skončení lhůty na přezkoumání zboží dle obchodních podmínek.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

6. Reklamace zboží, záruční podmínky

Kupující by měl ve vlastním zájmu prohlédnout zboží bezprostředně po jeho převzetí. 
Pokud je zjištěno poškození obalu výrobku, kupující zkontroluje stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Kupující má právo viditelně poškozenou zásilku nepřebrat. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Podepsáním přepravního listu kupující souhlasí s převzetím zásilky a stvrzuje, že dorazila bez viditelného poškození.

Záruční lhůta na veškeré zboží je 24 měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruční lhůta začíná běžet převzetím zboží kupujícím.
Záruka se nevztahuje na poškození v důsledku manipulace jednoznačně vedoucí k poškození výrobku nebo v důsledku nesprávného užívání.

Údržba zakoupeného zboží: U veškerého zboží je vždy uvedena informace o vhodném způsobu praní a údržby. Tyto informace jsou uvedeny jak v e-shopu v popisu zboží, tak i v tištěné formě u jednotlivých výrobků.


Při případné reklamaci kupující kontaktuje prodejce e-mailem nebo telefonicky.
Reklamované zboží následně zašle ve vyhovujícím obalu (nejlépe originálním) a vždy běžným obchodním balíkem na adresu: TMG - Irena Grossertová, Dolany 555, 783 16 Dolany u Olomouce, Česká republika.
Pokud bude reklamované zboží zaslané dobírkou, nebude tato zásilka přijata. Součástí reklamace by měl být doklad o zaplacení zboží a popis závady. Při oprávněné reklamaci má kupující právo na přiměřenou náhradu tohoto dopravného.

V případě oprávněné reklamace se prodávající zavazuje reklamaci vyřídit do 30 dnů od jejího doručení.

Na dárky, které jsou poskytovány zcela zdarma, nelze uplatňovat jakákoliv práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy dle platné legislativy ČR.

Více informací o průběhu reklamace upřesňuje Reklamační řád.

 

7. Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících (jméno, příjmení, adresa, telefon a e-mail) jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.
Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.
Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu. Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu. Tyto osobní údaje je možno na písemnou žádost zákazníka vymazat z databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále uvedené údaje zpracovávat.
Registrační číslo u ÚOOÚ: 00039564.


8. Závěrečná ustanovení

Objednávka spotřebitele je po svém doručení prodávajícímu jako uzavřená smlouva archivována za účelem jejího splnění a další evidence. Jednotlivé technické kroky vedoucí k uzavření smlouvy jsou spotřebiteli zřejmé z vlastního procesu objednávky. Smlouvu lze uzavřít v českém jazyce, případně i v jiných jazycích, pokud to nebude důvodem nemožnosti jejího uzavření. Kupující má možnost zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat před podáním objednávky. Odesláním elektronické objednávky kupující akceptuje bez výhrad veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku (telefon, internet atd.) pro uskutečnění objednávky jsou v běžné výši, závislé na tarifu telekomunikačních služeb, které objednatel používá.

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky. 

 1.1.2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
550030
26.9.2016 Vloženy nové obaly na knihy, všechny kousky jsou dostupné k okamžitému odeslání.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím