Profil uživatele
Pavla
Prodávající
Praha 10
Registrace: 30.1.2008

Zabývám se především výrobou razítek. Najdete u mne jak klasická linorytová tak i polymerová.

 

  Linorytová razítka jsou tvořena klasickou metodou rytí motivu do lina. Razítka jsou autorská. Ruční prací jsou i dřevěná držátka, která pochází z dílny J.Kaisera. Obvyklé velikosti těchto razítek jsou 1,5 - 4cm, možné jsou i větší motivy, ale pro plnou funkčnost by rozměr neměl přesáhnout 4cm. Může se stát, že se linorytové razítko větších rozměrů nebude chtít zcela rovnoměrně otisknout (je to způsobeno tím, že lino je tužší než klasické razítkové materiály). Aby se razítko dobře otisklo, doporučuji pod papír na který tisknete dát 2-3 papíry. K tisku lze použít klasické razítkovací barvy, ale lepších výsledků docílíte razítkovací barvou hustší konzistence.


  Polymerová razítka tvořím dle autorských návrhů. Razítko je přilnavé a lze jej otiskovat pomocí akrylových bločků. Razítka se dobře otiskují, jsou vhodná pro scrapbooking. Technologie výroby umožňuje i snazší zpracování textů než u linorytových. Razítka lze snadno uržovat omytím ve vlažné jarové vodě.

Také nabízím možnost polymerového razítka připevněného k dřevěnému držátku. Taková razítka jsou elegantní a dobře funkční. Hodí se jako reprezentativní dárek, na osobní značku či logo, pro razítko které využíváte velmi často.

  Pokud jste si v nabídce nevybrali či máte vlastní představu, neváhejte mne kontaktovat. Pokusím se zrealizovat vše co bude v mých silách.

 

  Občas razítka nejen vytvářím, ale i používám. Tak vznikla unikátní kolekce šitých broží, kterou také najdete v mé nabídce.

 

Nyní můžete koupit visačky, jmenovky, kartony a jiné drobné papírenské zboží v Pavlině papírnictví. Pokud nakoupíte i z druhého profilu, platíte pouze jedno poštovné. Napište mi to prosím do poznámky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
117835
22.2.2013 Nově u mne naleznete kurzy www.fler.cz/zbozi?ucat=22...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.