Profil uživatele
Pebble šperky
Romana Hoťová | prodávající
Horní Slavkov
Registrace: 26.1.2020

"PEBBLE ŠPERKY" byly ještě donedávna součástí šperků aSnilek.
Nyní vám je nabízím samostatně.

 

Energie přímo od moře... to jsou šperky Pebble

Jsem unešena tím, co příroda dokáže, proto do její tvorby zasahuji jen minimálně. Najdete u mě přírodní šperky z pravých mořských oblázků, které nechávám tak, jak je příroda stvořila. Zdobím je pouze menšími komponenty z chirurgické oceli nebo je kombinuji s ostatními minerály a přírodními dřevěnými korálky.

Každý oblázek jsem pečlivě vyhledávala u Jaderského moře. Všechny jsou plné sluneční energie, která je zdrojem 99% veškeré energie na Zemi. Nespočet let byly tyto oblázky pod přímými slunečními paprsky tvarovány mořskou vodou plnou minerálů.

Každý šperk je přírodním originálním kouskem, plný životodárné sluneční energie. Mořská voda zase obsahuje velké množství látek, které mají antibakteriální účinky.

"Nejblíž nekonečnu je kámen. Proto sbíráme oblázky...,
jako symbol věčnosti."

Veškeré mnou použité oblázky a to i pravidelné kuličky a oválky jsou vytvořené samotnou přírodou.

Zaoblené tvary vznikly díky dlouhodobému působení přírodních vlivů a to především mořské vody.

Jsou to čistě přírodní tvrdé a otěruvzdorné minerály, zejména různé odrůdy křemene, z kterého vznikají i polodrahokamy jako je křišťál, růženín, citrín, záhněda, karneol, achát... Záleží na podmínkách a místě výskytu.

Oblázky jsou různě zabarvené i různě strukturované. Drobné nedokonalosti jsou "známkou" přírodního původu a originality.

 


image

 

K výrobě oblázkových šperků používám komponenty z chirurgické a nerezové Steinless steel oceli. Jedná se o kvalitní materiály určené k přímému kontaktu s pokožkou.

Šperky z chirurgické nebo nerezové Steinless steel oceli jsou:

  • voděodolné
  • nepodléhají korozi
  • nevadí jim ani mořská voda

Oproti stříbrným šperkům jsou šperky z chirurgické a Steinless steel oceli o něco málo tmavší, ale jejich velkou výhodou je:

  • nečernají
  • jsou dlouhodobě lesklé
  • nevyžadují žádnou speciální péči
  • nepoškrábou se

Nemusíte si je v podstatě vůbec sundavat. V některých zdrojích se uvádí, že jim může vadit chlorovaná voda. Já mám osobní zkušenost takovou, že ani ta mi náušnice, které téměř nesundavám, nijak nepoškodila a mám je už několik let.

Navíc je známo, že jsou šperky z chirurgické a Steinless steel oceli  hypoalergenní. Záleží však na podílu jednotlivých kovů a to především niklu. Existuje totiž několik tříd. Ta, která je určena pro výrobu šperků a používá se i v potravinářském průmyslu, má zanedbatelný a zdraví neškodný podíl niklu. Proto se může stát, že některý jedinec může být na chirurgickou ocel alergický. Je to však velmi pomíjivé procento.

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky

prodejce „Pebble šperky - aSnilek“ sídlem uvedeným v sekci „Košík“

1.        ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1.  Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením § 1751 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi fyzickou osobou - prodávajícím, kterým je Romana Hoťová DiS., plátce DPH, IČ: 73449334, DIČ: CZ7451132700, zapsán u živnostenského úřadu města Sokolov pod ev.č. 340906-14164 a jinou fyzickou osobou – kupujícím, prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.fler.cz, a to prostřednictvím rozhraní webové stránky www.fler.cz/pebble-sperky.

1.2.  Zbožím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí veškeré zboží nabízené tímto internetovým obchodem dodávané Českou poštou.

1.3.  Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2.       OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky, bude prodávající na tuto změnu brát zřetel a domluví se s kupujícím na případné úpravě nebo změně.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován ve změně stavu pod objednávkou.
1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a v původním "dárkovém" obalu. Zasláno bude ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.7. Zboží šité na míru nebo upravené na míru zákaznici (zúžené, zkrácené, prodloužené...) nelze vrátit.

3.8. Je-li součástí vráceného zboží dárek, vrátí kupující tento dárek (neporušený a neopotřebený) společně se zbožím.

4.        REKLAMACE

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu, opravu nebo vrácení peněz.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.


5. DODACÍ PODMÍNKY

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží vyrobené na přání zákazníka.

5.2. Zboží je odesíláno: Českou poštou jako doporučená zásilka nebo balík do ruky. Doprava a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník dané společnosti.

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

6.1. Ochrana a zpracovávání osobních údajů se řídí podmínkami o ochraně osobních údajů uvedených na webovém rozhraní www.fler.cz.

6.2. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

11.       ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

11.1.  Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), autorským zákonem (č. 121/2000 Sb.) a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

11.2.  Zákazník odesláním své objednávky potvrzuje, že se řádně seznámil se všemi náležitostmi těchto obchodních podmínek s dostatečným předstihem před odesláním své objednávky, že těmto porozuměl a že tyto bez výhrad akceptuje. Zákazník dále tímto odesláním stvrzuje, že toto odeslání prokazuje jeho oprávnění, pravý úmysl a jeho zájem smlouvu o uvedeném obsahu s prodávajícím uzavřít.

11.3.  K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

11.4.   Účinnost

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dne 26.1.2020.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
864334
15.2.2020 Nově vloženy náramky s oblázkem: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím