Domů Profil prodejce Pebble šperky
Romana Hoťová
 • aktivní prodejce od r. 2020
  Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
 • Horní Slavkov, ČR
 • 7 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 30
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 26.1.2020
Město: Horní Slavkov
Stát: ČR

Pebble šperky

/ Prodávající
Novinky
864334
15.2.2020 Nově vloženy náramky s oblázkem: https://www.fler.cz/zbozi...

"PEBBLE ŠPERKY" byly ještě donedávna součástí šperků aSnilek.
Nyní vám je nabízím samostatně.

 

Energie přímo od moře... to jsou šperky Pebble

Jsem unešena tím, co příroda dokáže, proto do její tvorby zasahuji jen minimálně. Najdete u mě přírodní šperky z pravých mořských oblázků, které nechávám tak, jak je příroda stvořila. Zdobím je pouze menšími komponenty z chirurgické oceli nebo je kombinuji s ostatními minerály a přírodními dřevěnými korálky. Jen výjimečně zvýrazním některý důležitý detail.

Každý oblázek jsem pečlivě vyhledávala u Jaderského moře. Všechny jsou plné sluneční energie, která je zdrojem 99% veškeré energie na Zemi. Nespočet let byly tyto oblázky pod přímými slunečními paprsky tvarovány mořskou vodou plnou minerálů.

Každý šperk je přírodním originálním kouskem, plný životodárné sluneční energie. Mořská voda zase obsahuje velké množství látek, které mají antibakteriální účinky.

"Nejblíž nekonečnu je kámen. Proto sbíráme oblázky...,
jako symbol věčnosti."

Veškeré mnou použité oblázky a to i pravidelné kuličky a oválky jsou vytvořené samotnou přírodou.

Zaoblené tvary vznikly díky dlouhodobému působení přírodních vlivů a to především mořské vody.

Jsou to čistě přírodní tvrdé a otěruvzdorné nerosty a minerály, zejména různé odrůdy vápence s příměsí dolomitu, kalcitu a křemene. Záleží na podmínkách a místě výskytu.

Oblázky jsou různě zabarvené i různě strukturované. Drobné nedokonalosti jsou "známkou" přírodního původu a originality.

 


image

 

K výrobě oblázkových šperků používám komponenty z chirurgické a nerezové Steinless steel oceli. Jedná se o kvalitní materiály určené k přímému kontaktu s pokožkou.

Šperky z chirurgické nebo nerezové Steinless steel oceli jsou:

 • voděodolné
 • nepodléhají korozi
 • nevadí jim ani mořská voda

Oproti stříbrným šperkům jsou šperky z chirurgické a Steinless steel oceli o něco málo tmavší, ale jejich velkou výhodou je:

 • nečernají
 • jsou dlouhodobě lesklé
 • nevyžadují žádnou speciální péči
 • nepoškrábou se

Nemusíte si je v podstatě vůbec sundavat. V některých zdrojích se uvádí, že jim může vadit chlorovaná voda. Já mám osobní zkušenost takovou, že ani ta mi náušnice, které téměř nesundavám, nijak nepoškodila a mám je už několik let.

Navíc je známo, že jsou šperky z chirurgické a Steinless steel oceli  hypoalergenní. Záleží však na podílu jednotlivých kovů a to především niklu. Existuje totiž několik tříd. Ta, která je určena pro výrobu šperků a používá se i v potravinářském průmyslu, má zanedbatelný a zdraví neškodný podíl niklu. Proto se může stát, že některý jedinec může být na chirurgickou ocel alergický. Je to však velmi pomíjivé procento.

 

Způsob dopravy
Česká pošta / Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Pebble šperky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--