Domů Profil prodejce aSnilek
Romana Hoťová
 • aktivní prodejce od r. 2018
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Horní Slavkov, ČR
 • 2647 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (119) 100%
Nadšenci: 209
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2647
Registrace: 20.3.2018
Město: Horní Slavkov
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 26.12.2023 00:00 z důvodu "Naplněna kapacita předvánočních zakázek. Děkuji za pochopení a přeji krásný a pohodový adventní čas".
Přeji krásný a pohodový adventní čas.

aSnilek

/ Prodávající
Novinky
1080111
6.11.2023 ►Vyhrajte svíčku - https://www.fler.cz/blog/... ►Posledních pár dnů do konce soutěže...

VYHRAJTE SVÍČKU ...

Hlídejte si novinky (vpravo nahoře) a neunikne vám žádná  ► s o u t ě ž.

 

image

Přírodní materiály a neobvyklé provedení, to je to co mě baví. Zajímám se také o mnohé kolem znamení zvěrokruhu...

A snílek jsem..., ale taky racionální Kozoroh :o)
Více si o mně můžete přečíst v mém blogu.

 

Vystudovala jsem obalový a grafický design, přesto se ve svém volném čase moc ráda věnuji tvoření všeho druhu, obzvlášť výrobě netradičních svíček ze včelího vosku.

image    image    image

Ráda plstím ovčí rouno a taky tvořím šperky z chirurgické oceli, minerálů ... a z pravých mořských oblázků.

image       image

Všechny mé výrobky vznikají v nekuřáckém postředí a bez přítomnosti zvířat. Přesto máme dva úžasné psí společníky - výmarského a maďarského ohaře. Ty ovšem bydlí jinde. Mají své samostatné vytápěné "obydlí" s volným průchodem na zahradu :o)

BALÍM EKOLOGICKY do recyklovaných obalů nebo využívám již použité obalové materiály.

 

 

SVÍČKY Z VČELÍHO VOSKU

Proč včelí vosk?
Je to jedna z nejčistších a nejzdravějších variant pro výrobu svíček - pročišťuje vzduch a má blahodárné účinky. Díky tomu se používá také při výrobě kosmetiky a ve farmacii.

Vosk, který používám k výrobě svíček je 100% včelí vosk od vybraných českých včelařů. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, naopak vzduch zbavuje všech alergenů i různých pachů a to i od tabákového kouře. Díky přítomnosti propolisu působí protizánětlivě a pomáhá tak i při nachlazení.

Vdechováním výparů z včelího vosku zlepšíte také vaše soustředění, můžete se i skvěle dobít při psychickém vyčerpání a pokud si svíčku z včelího vosku zapálíte cca 30 minut před spaním, docílíte tak klidného hlubokého spánku. Komu medová vůně příliš nesedí, nemusíte mít obavy. Zapálená svíčka z čistého včelího vosku má velmi příjemnou nevtíravou vůni.

Včelí vosk je vzácný...

Včelí vosk vzniká metabolickou přeměnou pylu a medu v těle včel (dělnic), které ho následně používají jako základní materiál při stavbě pláství. Při běžném hospodaření získá včelař každoročně jen určitou část vosku, který nespotřebuje pro obnovu včelího díla. Jeho získávání proto není tak snadné. Tomu také odpovídá vyšší cena oproti jiným voskům.

Včelí vosk, který používám k výrobě svíček se získává převážně tavením, filtrováním a odstřeďováním voští. Je to sice poměrně pracný proces, ale vzhledem k tomu jak je včelí vosk vzácný, se to vyplatí.

Včelí vosk a aromaterapie

Svíčky z včelího vosku sami o sobě čistí vzduch srovnatelně s elektronickými ionizátory, dobíjí energii, podporují imunitu, soustředění a vnitřní klid.

Svíčky z včelího vosku drží svůj tvar. Včelí vosk postupně vyhoří od středu svíčky. Může se ale stát díky ohnutí knotu při hoření, že na některé straně lehce vyteče. Proto je dobré postavit svíčku na povrch, kde to nebude na závadu.

Jak dlouho trvá vyrobit jednu svíčku?

Svíčky, které nabízím, sama ručně odlévám. Nejprve se musí pomalu, ve vodní lázni, rozehřát vosk. Ten se pak opatrně nalévá do předem připravených forem, kde je už zároveň pořešen i daný knot pro určitou svíčku. Vosk pak musí dostatečně zatuhnout, jinak by se tvar svíčky při vyndavání z formy mohl narušit. Některé svíčky pak ještě ručně doupravuji nebo kombinuji více různých technik, aby vznikla svíčka, kterou nikde jinde nenajdete. Celkově to obnáší několik hodin práce.
Výsledek posuďte sami :o)

 

SVÍČKY Z PALMOVÉHO VOSKU

Palmový vosk jsem si oblíbila hned po včelím vosku. Získal si mě svou nezaměnitelnou strukturou. Navíc je to další přírodní varianta. Palmový vosk je taky 100% přírodním produktem a při hoření nevylučuje žádné škodliviny. Sám o sobě je bez jakékoliv vůně. Nejčastěji ho využívám jako doplňující ke včelímu vosku.

 

A POZOR! Víte, že gelové a parafínové svíčky vznikají jako vedlejší produkt při výrobě ropyZnechucený Ty u mě nenajdete.

 

_______________________

Nutné bezpečnostní pokyny:

Svíčky nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a umístěte je vždy z dosahu dětí i zvířat. Mezi svíčkami ponechte vždy dostatečnou vzdálenost. Hořící svíčku nenechávejte v blízkosti předmětů, které by se mohly vznítit. Nenechávejte ji hořet v průvanu a ujistěte se, že stojí na nehořlavém povrchu. Pokud je knot delší je nutné ho zkrátit na cca 8mm. Svíčku s uzávěrem před zavřením vždy nejdříve řádně uhaste. Svíčku ve skle postavte vždy na povrch, který se teplem nedeformuje.

 

VYHRAJTE  SVÍČKU ... 

Hlídejte si novinky (vpravo nahoře) a neunikne vám žádná soutěž.

O b e c n á   p r a v i d l a   s o u t ě ž í :

 • Organizátorem je vždy Romana Hoťová – profil fler.cz/aSnilek, ta si také vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit, změnit či zrušit.
 • Účastnit se může pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, která je registrována na Fler.cz. Podmínkou účasti v soutěžích není zakoupení zboží nebo služeb Organizátora.
 • Soutěž probíhá vždy na webových stránkách https://www.fler.cz/blog/asnilek, a to v době uvedené Organizátorem vždy při vyhlášení každé soutěže. Přesná doba trvání soutěže je vždy vymezena v jejím vyhlášení.
 • Soutěže probíhají na webové stránce https://www.fler.cz/blog/asnilek. Účastníci se zapojí do soutěže o výhru tak, že budou v rámci jednoho soutěžního kola reagovat na soutěžní příspěvek podle konkrétního soutěžního zadání zveřejněného na počátku soutěžního kola na blogu Organizátora. Podstatou soutěží je zpravidla zasílání správných odpovědí na soutěžní dotazy, případně originálních odpovědí dle zadání Organizátora. Ze všech správných odpovědí, které byly účastníky vloženy jako komentáře v příslušném období, vylosuje Organizátor výherce nebo ho určí na základě první správné odpověďi, případně vybere nejoriginálnější komentář. Počet výherců bude určen vždy v oznámení příslušné soutěže. Účastník se může zapojit do konkrétní soutěže pouze jednou, přičemž identifikátorem Účastníka je jeho osobní profil na Fleru. Vyhrát v dané soutěži tak může také pouze jednou.
 • Pro oznámení výher jednotlivým výhercům jsou vždy užity kontaktní údaje zpřístupněné Účastníky na jejich Fler profilu. Výherci jsou zároveň zveřejněni na daném soutěžním blogu. Výhry jsou zasílány poštou na výhercem sdělenou adresu, a to do 14 dnů od skončení soutěže. Nereaguje-li výherce na zaslanou zprávu o výhře do sedmi dnů od jejího sdělení Organizátorem, jeho výhra bez náhrady propadá Organizátorovi. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození či nedoručení výher.

ŠPERKY Z CHIRURGICKÉ OCELI

Šperky z chirurgické oceli nebo z nerezové oceli Steinless steel jsou voděodolné, nepodléhají korozi, nevadí jim ani mořská voda a jsou hypoalergenní. Kdo tvrdí, že tomu tak není, měl by vědět, že záleží na podílu jednotlivých kovů a to především niklu. Existuje totiž několik tříd chirurgické a nerezové oceli. Ta, která je určena pro výrobu šperků a používá se i v potravinářském průmyslu, má zanedbatelný a zdraví neškodný podíl niklu. Může se přesto stát, že některý přecitlivělý jedinec může být na chirurgickou nebo nerezovou ocel alergický. Je to však velmi malé a zanedbatelné procento.

Oproti stříbrným šperkům jsou šperky z chirurgické a Steinless steel oceli o něco tmavší, ale jejich velkou výhodou je, že nečernají. Jsou dlouhodobě lesklé a nevyžadují žádnou speciální péči. Při běžném nošení se nijak neopotřebovávají. Nepoškrábou se a zůstávají stále jako nové. Nemusíte si je v podstatě vůbec sundavat. V některých zdrojích se uvádí, že jim může vadit chlorovaná voda. Já mám osobní zkušenost takovou, že ani ta mi (na rozdíl od stříbra) prstýnek ani náušnice, které téměř nesundavám, nijak nepoškodila a mám je už několik let.

 

ŠPERKY Z MINERÁLŮ

I velmi malé kousky minerálů dokážou vstřebat negativní vibrace z okolí a uvolnit dostatečné množství pozitivní energie.

K výrobě minerálních šperků používám převážně přírodní zlomky minerálů. Líbí se mi, že jsou minimálně opracované - více přírodní. Je ale třeba brát na vědomí že, mají různé tvary a zabarvení. Některé zlomky mají i jinak zabarvenou část struktury. Je to známka přírodních kamenů a každý výrobek je tak sám o sobě originál.

Jak o minerální šperky pečovat?

Ke každému šperku obdržíte zároveň informace ohledně užívání, péče a údržby.

Jednou za čas by se měly minerály „očistit“ od zátěže, která je na ně kladena při vstřebávání a čištění negativních energií. Stačí na 1 den náramek sundat a nechat ho na čistém, klidném, nejlépe prosvětleném místě - ne ovšem na přímém slunečním světle. Některé minerály by pak mohly vyblednout.

 

SEZNAM A VLASTNOSTI  MINERÁLŮ, které u mě můžete najít:

 

Pravé mořské oblázky (Pebble šperky) - čistě přírodní tvrdé a otěruvzdorné nerosty a minerály, zejména různé odrůdy vápence s příměsí dolomitu, kalcitu a křemene. Záleží na podmínkách a místě výskytu. Všechny jsou plné sluneční energie, která je zdrojem 99% veškeré energie na Zemi. Nespočet let byly tyto oblázky pod přímými slunečními paprsky tvarovány mořskou vodou plnou minerálů.

Achát (různé žíhané zabarvení, šedé a hnědé odstíny)
Užití: odvaha, sebedůvěra, rovnováha, dlouhověkost, láska, ochrana, stabilita
Znamení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Ryby

Ametyst (fialové zabarvení)
Užití: ochrana, očistná moc, klid, láska, posílení věrnosti, štěstí, odvaha, mírní vztek, stres a strach, klidný spánek, vitalita
Mimořádně mocný a ochranný kámen. 
Znamení: Beran, Blíženci, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Akvamarín (světle modrý)
Užití: odvaha, klid, očištění, stres, strach
Je to kámen klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Posiluje lásku mezi partnery i věrnost. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl. Zbavuje všech strachů. Představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Uvádí do rovnováhy čakry. Čistí krční čakru.
Znamení: Beran, Býk, Blíženci, Váhy, Štír, Vodnář, Ryby

Avanturín (zelené zabarvení)
Užití: mentální síla, klid, štěstí, prosperita, majetek, kreativita, ochrana před geopatog. zónami
Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.
Znamení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Panna, Váhy, Střelec

Citrín (žluté zabarvení)
Užití: hojnost, bohatství, prosperita, úspěch, štěstí, regenerace, optimismus, odstranění negativní energie, urovnání vztahů
Mimořádně štědrý kámen. Obnovuje sílu a energii, čistí auru.
Znamení: Beran, Býk, Blíženci, Lev, Panna

Fluorit (různé zabarvení - čirý, modrý, zelený, růžový, fialový, žlutý, hnědý)
Užití: mentální síly, duševní ochrana, sebedůvěra, zručnost, koncentrace, mírní vztek, posiluje myšlenky
Pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření. Pomáhá obnovit sexuální rozkoš.
Znamení: Beran, Lev, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Granát (temně červené zabarvení)
Užití: obnova síly, láska, ochrana, regenerace, sebedůvěra, rovnováha organismu, vitalita, upevnění vztahů, čistí čakry
Užíván je jako amulet, který varuje před nebezpečím. Je to velmi silný kámen s velkým množstvím regenerující energie. Pomáhá v životních krizích.
Znamení: Beran, Rak, Lev, Panna, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář

Hematit (kovově černé zabarvení)
Užití: rovnováha, harmonie, ochrana, podpora sebevědomí, zlepšení paměti a soustředění, spokojený spánek
Zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury.
Znamení: Beran, Štír, Kozoroh

Jaspis (cihlově červené zabarvení, sv. zelený, pískový, brekciový-tm. hnědý, dalmatin)
Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, energie, odvrácení všeho negativního, odstraňuje bloky
Znamení: Beran, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Karneol (oranžovo-červené zabarvení se světlými kousky)
Užití: klid, odvaha, sebedůvěra, stabilita, podpora výřečnosti, ochrana, motivace k úspěchu
Aktivuje kořenovou čakru.
Znamení: Beran, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Kozoroh

Křišťál (čirý, průsvitný)
Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie, sebezdokonalení
Nejúčinnější minerál, který silně zesiluje energie a pohlcuje všechny negativní. Reguluje je do absolutní harmonie.
Křišťál jako jediný kámen reguluje a posiluje účinky ostatních kamenů.
Znamení: vhodný pro všechna, zejména - Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Lapis lazuli (temně modrý)
Užití: věrnost, láska, odvaha, ochrana, klid a radost, soucit, poctivost a čestnost, mírní stres, podporuje kreativitu, upevňuje vztahy
Znamení: Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Měsíční kámen (bílé zabarvení s odlesky)
Užití: láska, harmonie ve vztahu, ochrana, spánek, mladistvý vzhled, intuice, klid
Pomáhá také při početí.
Znamení: Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Obsidián (černo-šedé zabarvení)
Užití: sebevědomí, věštění, silná ochrana, uzemnění, vnitřní klid a pravda
Velmi silný ochranný kámen před veškerou negativitou, ale může mít i opačný účinek, proto se doporučuje spojení s křišťálem.
Znamení: Blíženci, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář

Olivín (zelený)
Užití: dobré vztahy, ochrana, láska, štěstí, peníze, odpuštění, mírní stres, odráží negativitu zpět
Čistí srdeční čakru a solar plexus.
Znamení: Lev, Panna, Váhy, Kozoroh, Ryby

Onyx (černý)
Užití: ochrana, síla, sebedůvěra
Je to ochranný kámen, který brání před negativitou vědomě namířenou proti vám. Dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Přináší ráznost a vytrvalost, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Pomáhá od starých traumat. Snižuje strach a obavy.
Udržuje v těle rovnováhu energií jin a jang.
Znamení: Lev, Kozoroh

Rodonit (tmavě růžový do hněda)
Užití: klid, jistota, citová rovnováha, láska, sebeláska, důvěra, schopnost odpouštět
Odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, sebepoškozování nebo následků zneužívání.
Znamení: Beran, Rak

Růženín (růžové zabarvení)
Užití: láska, sebeláska, krása, regenerace, trpělivost, důvěra, životní energie, plodnost
Pomáhá přijmout jakékoliv změny.
Znamení: Býk, Blíženci, Váhy

Sodalit (modro-bílý)
Užití: meditace, koncentrace, klid, síla ducha, moudrost, logika a intuice, odvaha, sebevědomí, společné cíle
Má nejintenzivnější vibrace mezi modrými kameny.
Znamení: Panna, Střelec, Vodnář

Turmalín (černý v křišťálu)
Užití: energie, klid, sebedůvěra, radost, obchod, peníze, láska, harmonizuje tělo i duši
Jedinečný kámen, který nemá nikdy nepříznivý účinek. Pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach. Je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.
Znamení: Býk, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Ryby

Tygří oko (hnědo-medové zabarvení)
Užití: ochrana, energie, peníze a bohatství, duchovní růst, uzemnění, odvaha,
závislost na druhých
Zlaté tygří oko pomáhá při zkouškách a důležitých jednáních. Je to talisman proti všemu nebezpečí.
Znamení: Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna

Tyrkys (tyrkysové zabarvení:o)
Užití: ochrana, odvaha, láska, přátelství, bohatství, štěstí, zvýšení intuice, vnitřní klid, radost
Tyrkys je amuletem cestovatelů.
Znamení: Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Záhněda (čiré odstíny hnědé)
Užití: ochrana, síla, uzemnění, detoxikace, proti stresu
Záhněda harmonizuje množství tekutin a minerálů v těle. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Potlačuje noční můry, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací.
Znamení: Střelec, Kozoroh

 

... A teď nastane otázka, jaký kámen si vybrat? :o) Některé z nich mají navíc i podobné podpůrné účinky. To proto, že mají stejný minerální základ. Takový křemen tvoří celou řadu odrůd mezi které patří například křišťál (čirý), ametyst (fialový), záhněda (hnědá či kouřová), citrín (žlutý), růženín (růžový) ...

Nejlepším řešením je pak řídit se svou přirozenou intuicí a klidně i oblíbenou barvou (i barvy totiž mají vliv na psychiku a dokážou měnit náladu).

Kámen, který budete nosit, by vám měl dělat radost a měl by se vám líbit. Těžko vám bude předávat pozitivní energii minerál, který s vámi nesouzní a jeho barva je vám nepříjemná ;o)

Minerály mají podpůrné a harmonizující účinky, nelze je ale brát jako návod, jak se vyhnout klasickým léčebným metodám. Jejich účinky nejsou alternativní léčbou. Jsou vhodné především jako prevence a psychická podpora.

image

Udělejte radost svým blízkým. Vyberte jim netradiční dárek, který je potěší.

Nevíte si rady? Zkuste to podle znamení zvěrokruhu.

 

B E R A N (Aries) - 21. března až 20. dubna
Planeta: Mars
Živel: Oheň
Beran rád zkouší všechno nové. Je spontánní a impulsivní. Má velmi dobré organizační schopnosti a vždy se snaží dosáhnout svého cíle. Na rady druhých nedá, upřednostňuje vlastní zkušenost.
Beran má rád zábavu a dárky přijímá s velkou radostí. Opravdu ho ale překvapíte nějakým originálním až šokujícím dárkem. Ani zajímavým doplňkem či šperkem ho nezarmoutíte. Ty můžou být výrazné a pestré.

Kameny: achát, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, diamant, fluorit, granát, hematit, jaspis, karneol, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, safír, topaz.

B Ý K (Taurus) - 21. dubna až 21. května
Planeta: Venuše
Živel: Země
Býk pevně stojí nohama na zemi. Je temperamentní, spolehlivý, pracovitý a vytrvalý. Oceňuje přepych a krásné věci. Má rád domácí pohodu.
Býkovi se zavděčíte, když mu jako dárek pořídíte něco praktického, kvalitního nebo neobvyklého. Můžete využít i jeho kladného vztahu k přírodě. Radost mu udělá také pěkný šperk, módní doplněk nebo něco pro zútulnění domova. Jen se smiřte s tím, že svou radost nebude umět dát dostatečně najevo, ani když ho dárek opravdu příjemně překvapí.

Kameny: achát, akvamarín, avanturín, azurit, citrín, korál, malachit, růženín, safír, smaragd, topaz, turmalín, tygří oko.

B L Í Ž E N C I (Gemini) - 22. května až 21. června
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch
Blíženci jsou proměnliví, rozporuplní a plní energie. Umí se dobře přizpůsobit a jednají diplomaticky. Jsou velmi společenští. Často dělají několik věcí najednou.
Blížence potěší všechno, co podpoří jejich smysl pro humor a fantazii. Milují veškeré novinky a překvapení. Radují se i z maličkostí a každého originálně zabaleného dárku.

Kameny: achát, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, jantar, kalcit, karneol, křišťál s turmalínem, obsidián, růženín, safír, sagenit, topaz, turmalín (zelený), tygří oko, tyrkys, vltavín (moldavit). 

R A K (Cancer) - 22. června až 22. července
Planeta: Měsíc
Živel: Voda
Rak je plný citů a emocí, ale dokáže být velmi praktický. Jeho nálady se střídají, otevřený je jen k těm nejbližším a důležitá rozhodnutí často odkládá. Své nejblížší vždy tvrdě hájí.
Dárky upřednostňuje Rak praktické, ale taky zábavné nebo romantické. Citlivě vnímá, jestli jste pro něj vybrali to, co právě potřebuje nebo co se mu líbí. Proto je dobré mu naslouchat a vypozorovat, čím ho opravdu potěšíte.

Kameny: achát mechový, achát stromečkový, avanturín, granát, jadeit, jantar, jaspis (zelený), kalcit, karneol, korál, křišťál, měsíční kámen, opál, perla, rodochrozit, rodonit, rubín, safír, smaragd, turmalín (růžový), tygří oko, tyrkys.

L E V (Leo) - 23. července až 22. srpna
Planeta: Slunce
Živel: Oheň
Lev je od přírody vůdcem, ale i ochráncem. Dělá mu dobře být středem pozornosti. Je cílevědomý, srdečný, velkorysý, ale může být i ješitný.
Radost mu uděláte vším, co je právě v módě. Vybírejte ale pečlivě podle jeho vkusu. Potěší ho každý kvalitní krásně zabalený dárek. Lev se velmi rád už předem těší, jaké překvapení jste si pro něj připravili. A protože je v hloubi duše věčným dítětem, nadchne ho i společenská hra, případně upomínkový předmět nebo sběratelská hračka.

Kameny: citrín, fluorit, granát, jantar, karneol, křišťál, larimar, obsidián (červený), olivín, onyx, rodochrozit, rubín, sluneční kámen, smaragd, topaz (zejména zlatý), turmalín (růžový a zelený), tygří oko, tyrkys.

P A N N A (Virgo) - 23. srpna až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země
Panna touží po dokonalosti a pořádku. Bývá velmi rozumná, spolehlivá, obětavá a taky spořivá. Panny touží být krásné, přitažlivé a okouzlující.
Co se dárků týká, upřednostní vždy kvalitu. Potěší ji také vše kolem sportu a her. Dárek by měl být účelný a praktický, něco do domácnosti, nebo co jí pomůže udržet pořádek a přehled. Radost jí udělá i pohodlné oblečení.

Kameny: achát (zejména mechový), ametyst, avanturín, amazonit, citrín, čaroit, granát, jantar, jaspis, karneol, lapis lazuli, měsíční kámen, olivín, opál, rubín, safír (modrý), sodalit, tygří oko.

V Á H Y (Libra) - 23. září až 23. října
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch
Váhy nemají rády jakoukoliv při. Snaží se vše uvést do rovnováhy. Často působí nerozhodně. Jsou velmi taktní, laskavé a spravedlivé. Neumí být hrubé a přestože stojí nohama pevně na zemi, mají velkou představivost a smysl pro humor.
Váhy mají rády vše krásné, vkusné, originální a darované od srdce. Radost jim udělá spousta věcí. Bude se jim líbit dekorace do bytu, šperk, kniha, talisman i živé zvíře. Zde se nápadům meze nekladou.

Kameny: achát, akvamarín, ametyst, avanturín, jantar, jaspis, kunzit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, obsidián mahagonový, olivín, opál, růženín, safír, sluneční kámen, topaz, turmalín (růžový), tyrkys.

Š T Í R (Scorpio) - 24. října až 22. listopadu
Planeta: Pluto
Živel: Voda
Štír má silnou vůli i osobnost. Přitahuje ho všechno neznámé, ale zároveň významné. Je velmi podnikavý a svědomitý. Umí být vášnivě milující i zákeřný. Není proto dobré ho ranit nebo ho něčím popudit proti sobě.
Dárkům pro Štíry věnujte značnou pozornost a nešetřete na nich. Ocení to. Štíři patří mezi nejerotičtěji znamení, mohlo by je proto potěšit cokoliv spojené s magií a tajemnem. Vhodnými dárky jsou i diáře, pera, různé svítilny a technické vymoženosti.

Kameny: achát, akvamarín, ametyst, býčí oko, čaroit, jaspis, granát, hematit, křišťál s turmalínem, malachit, měsíční kámen, obsidián, rodochrozit, rubín, topaz, turmalín červený a černý. 

S T Ř E L E C (Sagittarius) - 23. listopadu až 21. prosince
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň
Střelec je optimistický, energický a nadšený pro všechno nové. Nesnese být dlouho na jednom místě. Má dobré organizační schopnosti, veselou dobrosrdečnou povahu, ale může být náladový.
Střelce potěší všechno, co je alespoň trochu zajímavé. Může to být i oblečení do společnosti, módní doplněk nebo něco, čím rozšíří své znalosti. Pokud darujete něco extravagantního, bude vás za to přinejmenším obdivovat.

Kameny: achát modrý, ametyst, avanturín (zelený), čaroit, granát, lapis lazuli, malachit, obsidián, opál, rubín, safír, sodalit, topaz, turmalín, tyrkys, záhněda.

K O Z O R O H (Capricorn) - 22. prosince až 20. ledna
Planeta: Saturn
Živel: Země
Kozoroh bývá vytrvalý, praktický, zodpovědný, uzavřený, zádumčivý a vnitřně silný. Je velmi pracovitý a tvořivý. Rád pomáhá druhým. Důležité jsou pro něj sociální jistoty.
Potěšíte ho hlavně praktickými dárky. Má rád originalitu a nápaditost, ale můžete ho překvapit i romantickým dárkem.

Kameny: achát, ametyst, azurit, fluorit, granát, hematit, jantar, jaspis, karneol, křišťál, labradorit, lapis lazuli, malachit, měsíční kámen, obsidián, olivín, onyx, rubín, safír, turmalín (černý), tyrkys, záhněda.

V O D N Á Ř (Aquarius) - 21. ledna až 20. února
Planeta: Uran
Živel: Vzduch
Vodnář rád experimentuje a  bývá všestranný. Je přátelský, upřímný, ale občas může být bezohledný. Nemá rád nerozhodnost, za to rád plánuje a předvídá.
Radost mu uděláte nějakým optimistickým, zábavným nebo praktickým dárkem. Má rád i luxusní věci. Je velmi činorodý, proto uvítá i něco, co ho podpoří v jeho aktivitách.

Kameny: akvamarín, amazonit, ametyst, čaroit, fluorit, granát, jantar, jaspis, labradorit, lapis lazuli, křišťál, měsíční kámen, obsidián, opál, safír, sodalit, topaz (modrý), tyrkys.

R Y B Y (Pisces) - 21. února až 20. března
Planeta: Neptun
Živel: Voda
Ryby jsou jedno z nejcitlivějších a nejvnímavějších znamení. Dokážou se vcítit do nálady druhých a podle toho jednají. Někdy ale ztrácejí vládu samy nad sebou. Bývají často ovlivnitelné. Jako ryba ve vodě se cítí, když můžou o někoho pečovat a těšit se na něj.
Potěší je kvalitní praktické a osobní dárky. Radost jim udělá i dárek romantický a pokud je chcete opravdu překvapit tak výrazným šperkem.

Kameny:achát krajkový, akvamarín, ametyst, fluorit, jaspis, kalcit, korál, labradorit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, opál, olivín, rubín, safír, sluneční kámen, turmalín, tyrkys.

 

Hlídejte si "Novinky"(vpravo nahoře) a neunikne vám žádné překvapení nebo zajímavost ;o)

image

Způsob dopravy
Česká pošta / Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od aSnilek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--