Profil uživatele
aSnilek
Romana Jarošová | prodávající
Horní Slavkov
Registrace: 20.3.2018

image

   Mám ráda přírodní materiály, nápaditost a vše, co mě

   nějakým způsobem inspiruje. Zajímám se také o mnohé

   kolem znamení zvěrokruhu...

   A snílek jsem - velký :o), ale taky racionální Kozoroh.Mrkáček

 
V září 2019 jsem založila klub "Dárky nejen podle znamení", kde s ostatními prodejci představujeme prostřednictvím fler boxů a blogů to nejlepší z naší tvorby.

Ale úplně nejvíc jsem v současné době propadla polodrahokamům, oblázkům, dřevěným korálkům a chirurgické oceli. Výrobky z nich nabízím ve svém druhém profilu:

https://www.fler.cz/sperky-asnilek

 

Ve svém volném čase se nejraději věnuji výrobě šperků z minerálů, přírodních materiálů a chirurgické oceli.

Kompletní nabídku najdete na mém druhém profilu:
www.fler.cz/sperky-asnilek

image

 www.fler.cz/sperky-asnilek

Jsem zakladatelkou klubu "Dárky nejen podle znamení".

"Každé znamení má své charakteristické vlastnosti podle kterých lze vybrat ten správný dárek" a tak se od nás můžete dočkat různých tipů na originální, ale i velmi netradiční dárky a to nejen podle znamení.

To nejzajímavější můžete sledovat dole ve "Fler boxech", "Top nominacích" a nepřehlédněte naše tipy, které budeme postupně přidávat i na fler "Blog."

Hlídejte si "Novinky" a neunikne vám žádné překvapení ;o)

image

Udělejte sobě i svým blízkým radost :o)

 

BERAN (Aries) - 21. března až 20. dubna
Planeta: Mars
Živel: Oheň
Beran rád zkouší všechno nové. Je spontánní a impulsivní. Má velmi dobré organizační schopnosti a vždy se snaží dosáhnout svého cíle. Na rady druhých nedá, upřednostňuje vlastní zkušenost. Beran dárky přijímá s velkou radostí.

BÝK (Taurus) - 21. dubna až 21. května
Planeta: Venuše
Živel: Země
Býk pevně stojí nohama na zemi. Je temperamentní, spolehlivý, pracovitý a vytrvalý. Oceňuje přepych a krásné věci. Má rád domácí pohodu.

BLÍŽENCI (Gemini) - 22. května až 21. června
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch
Blíženci jsou proměnlivý, rozporuplní a plní energie. Umí se dobře přizpůsobit a jednají diplomaticky. Jsou velmi společenští. Často dělají několik věcí najednou.

RAK (Cancer) - 22. června až 22. července
Planeta: Měsíc
Živel: Voda
Rak je plný citů a emocí, ale dokáže být velmi praktický. Jeho nálady se střídají, otevřený je jen k těm nejbližším a důležitá rozhodnutí často odkládá. Své nejblížší vždy tvrdě hájí.

LEV (Leo) - 23. července až 22. srpna
Planeta: Slunce
Živel: Oheň
Lev je od přírody vůdcem, ale i ochráncem. Dělá mu dobře být středem pozornosti. Je cílevědomý, srdečný, velkorysý, ale může být i ješitný.

PANNA (Virgo) - 23. srpna až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země
Panna touží po dokonalosti a pořádku. Bývá velmi rozumná, spolehlivá, obětavá a taky spořivá. Panny touží být krásné, přitažlivé a okouzlující.

VÁHY (Libra) - 23. září až 23. října
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch
Váhy nemají rády jakoukoliv při. Snaží se vše uvést do rovnováhy. Často působí nerozhodně. Jsou velmi taktní, laskavé a spravedlivé. Neumí být hrubé a přestože stojí nohama pevně na zemi, mají velkou představivost a smysl pro humor.

ŠTÍR (Scorpio) - 24. října až 22. listopadu
Planeta: Pluto
Živel: Voda
Štír má silnou vůli i osobnost. Přitahuje ho všechno neznámé, ale zároveň významné. Je velmi podnikavý a svědomitý. Umí být vášnivě milující i zákeřný. Není proto dobré ho ranit nebo ho něčím popudit proti sobě.

STŘELEC (Sagittarius) - 23. listopadu až 21. prosince
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň
Střelec je optimistický, energický a nadšený pro všechno nové. Nesnese být dlouho na jednom místě. Má dobré organizační schopnosti, veselou dobrosrdečnou povahu, ale může být náladový.

KOZOROH (Capricorn) - 22. prosince až 20. ledna
Planeta: Saturn
Živel: Země
Kozoroh bývá vytrvalý, praktický, zodpovědný, uzavřený, zádumčivý a vnitřně silný. Je velmi pracovitý a tvořivý. Rád pomáhá druhým. Důležité jsou pro něj sociální jistoty.

VODNÁŘ (Aquarius) - 21. ledna až 20. února
Planeta: Uran
Živel: Vzduch
Vodnář rád experimentuje a  bývá všestranný. Je přátelský, upřímný, ale občas může být bezohledný. Nemá rád nerozhodnost, za to rád plánuje a předvídá.

RYBY (Pisces) - 21. února až 20. března
Planeta: Neptun
Živel: Voda
Ryby jsou jedno z nejcitlivějších a nejvnímavějších znamení. Dokážou se vcítit do nálady druhých a podle toho jednají. Někdy ale ztrácejí vládu samy nad sebou. Bývají často ovlivnitelné. Jako ryba ve vodě se cítí, když můžou o někoho pečovat a těšit se na něj.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky

prodejce „aSnilek“ sídlem uvedeným v sekci „Košík“

1.        ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1.  Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením § 1751 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi fyzickou osobou - prodávajícím, kterým je Romana Jarošová DiS., plátce DPH, IČ: 73449334, DIČ: CZ7451132700, zapsán u živnostenského úřadu města Sokolov pod ev.č. 340906-14164 a jinou fyzickou osobou – kupujícím, prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.fler.cz, a to prostřednictvím rozhraní webové stránky www.fler.cz/asnilek.

1.2.  Zbožím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí veškeré zboží nabízené tímto internetovým obchodem dodávané Českou poštou.

1.3.  Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2.       OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky, bude prodávající na tuto změnu brát zřetel. 

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován ve změně stavu pod objednávkou.
1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a v původním "dárkovém" obalu. Zasláno bude ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.7. Zboží šité na míru nebo upravené na míru zákaznici (zúžené, zkrácené) nelze vrátit.

3.8. Je-li součástí vráceného zboží dárek, vrátí kupující tento dárek (neporušený a neopotřebený) společně se zbožím.

4.        REKLAMACE

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu, opravu nebo vrácení peněz.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.


5. DODACÍ PODMÍNKY

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží vyrobené na přání zákazníka.

5.2. Zboží je odesíláno: Českou poštou jako doporučená zásilka nebo balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

6.1. Ochrana a zpracovávání osobních údajů se řídí podmínkami o ochraně osobních údajů uvedených na webovém rozhraní www.fler.cz.

6.2. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

11.       ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

11.1.  Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), autorským zákonem (č. 121/2000 Sb.) a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

11.2.  Zákazník odesláním své objednávky potvrzuje, že se řádně seznámil se všemi náležitostmi těchto obchodních podmínek s dostatečným předstihem před odesláním své objednávky, že těmto porozuměl a že tyto bez výhrad akceptuje. Zákazník dále tímto odesláním stvrzuje, že toto odeslání prokazuje jeho oprávnění, pravý úmysl a jeho zájem smlouvu o uvedeném obsahu s prodávajícím uzavřít.

11.3.  K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

11.4.   Účinnost

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dne 17.5.2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím