Domů Profil prodejce PeckyzPecky
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Pecka, ČR
  • 171 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (45) 100%
Nadšenci: 187
Aktivita: aktivní
Prodáno: 171
Registrace: 4.6.2012
Město: Pecka
Stát: ČR

PeckyzPecky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Speciální společný profil Kredum

 

Projekt vznikl z důvodu našeho přestěhování do malého malebného městečka v podkrkonoší nesoucí stejně malebné jméno PECKA.

"Pecky z Pecky" představují novou skupinu výrobků, které jsou vyráběny z ovocných pecek a to převážně třešňových či švestkových.

Pecky zdobí - vyrábíme z nich náramky, náušnice, přívěsky,  brože, sponky a jinou bižuterii

Pecky léčí - jako polštářky,  naplněné peckami určené pro nahřátí či ochlazení bolavých míst na těle

Pecky voní - pecky napuštěné vonnými přírodními oleji pro osvěžení interiéru, vonná mýdla, aroma amulety ...

Pecky pro děti - termohračky, které pomohou při bolení oušek či bříšek

Pecky k vašemu tvoření - korálky z pecek, pecky jako plnivo do polštářů apod.

Pecky barvíme barvami vhodnými pro styk s potravinami, takže ani při styku z kůží nejsou škodlivé, dále patinujeme včelím voskem takže barva nepouští a pecky si zachovají příjemný matný přírodní vzhled.

Pecky, protože ŽIVOT JE PECKA !

 

 

Nákupní řád

Veškeré objednávky pořízené v internetového obchodu www.fler.cz/peckyzpecky jsou závazné. Potvrzením objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními, dodacími a platebními podmínkami i reklamačním řádem a že s nimi  souhlasí. Potvrzená objednávka je také návrhem Kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí zboží. Dokud kupující neuhradí plnou kupní cenu, jezboží stále majetkem prodávajícího.

Po objednání prostřednictvím webového formuláře obchodu, vám bude zaslán e-mailem potvrzující přijetí objednávky. O odeslání objednávky budete informování e-mailem.

 

Vrácení zboží

Kupující má při koupi přes internet právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Právo odstoupení zaniká tehdy, pokud je zboží vyrobeno či upraveno, dle přání zakauníka (§53 8c občanského zákoníka).Rozhodne - li se zboží vrátit, musí jej nepoškozené, kompletní (včetně záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží odesílejte doporučenou pojištěnou zásilkou. Následněje kupujícímu vrácena kupní cena a cena poštovného i balného. Zboží nezasílejte dobírkou, nebude akceptována.

 

Správnost údajů

Vyhrazujeme si měnit texty a fotografie jednotlivých nabídek. Upozorňujeme, že může dojít k barevným nepřesnostem v závislosti nastavení monitoru, na kterém zboží prohlížíte. Taktéž drobné velikostní nuance jsou dány ryze ruční výrobou.

 

Zrušení objednávky

Prodávající je oprávněn objednávku odmítnout. Důvodem může být výrazné navýšení ceny materiálu, nedostupnost zboží a jiné nepředvídatelné faktory. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude o tomto neprodleně informovat kupujícího. Kupující má právo objednávku zrušit zasláníme-mailu. Pokud byla při uzavření kupní smlouvy (viz výše) uhrazena záloha, tak se tato záloha využije pro pokrytí nákladů dodavatele - záloha nebude vrácena.

 

Dodací podmínky

Veškeré zboží objednané v internetovém obchodě se snažíme doručit v co nejkratším termínu od doručení objednávky. Dostupnost zboží je vždy uvedena u výrobku. O odeslání zboží Vás budeme informovat e-mailem. U zboží které je vyráběné nazakázku, je uveden přibližný termín dodávky- dodací lhůty semohou lišit.

 

Platební podmínky

Veškeré ceny jsou koncové a jsou platné k okamžiku objednání zboží. K objednávce je přiložen daňový doklad, ve kterém jeuvedeno veškeré kupované zboží. Dodavatel je plátcem DPH. Ceny jsou smluvní a jsou uvedeny v CZK včetně DPH.

 

Možnosti platby

Bankovním převodem v ČR - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem na Slovensku - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem v rámci EU - po potvrzení  Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbolem, BIC a SWIFT kód.

PAYPAL - pro rychlou platbu a platby ze zahraničí, je možné využít systém PAYPAL. Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme e-mail informace k provedení platby.

 

Způsob dodání

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.

Pokud dojde k poškození zásilky, sepište na poště protokol o poškození. Za škodu odpovídá pošta. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně.

 

Reklamační řád

Když se na zboží objeví vady, tak je kupující musí uplatnitu prodávajícího bez zbytečného odkladu. Záruka se nevztahuje na opotřebení obvyklým užíváním. Délka záruky je stanovena na24 měsíců. U  některých výrobků je prodloužena. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Reklamace se vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě prodávajícího dává kupující provozovateli internetového obchodu svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby prodávajícího a jsou považovány za přísně důvěrné.Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Kupující má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně a pojištěně na odpovídající hodnotu
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od PeckyzPecky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--