Domů Profil prodejce KREDUM CZ
KREDUM CZ s.r.o. Hynek Kalista
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Hořice, ČR
  • 5575 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (896) 100%
Nadšenci: 3695
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5575
Registrace: 10.5.2008
Město: Hořice
Stát: ČR

KREDUM CZ

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, jmenuji se Hynek Kalista a pod nickem "KREDUM CZ" nabízím různé rukodělné výrobky. Původně se tento profil jmenoval HyKal.

Má tvorba začala více či méně zdařilými pokusy o výrobu bižuterie a handmade výrobků, kterými jsem chtěl potěšit své blízké. Byly to různé netradiční dárky, které jim dělali radost a to mě podněcovalo k další tvorbě. Vyráběl jsem z kovu, dřeva, kamene, drahých kamenů, korálků,....

V roce 2008 jsem zde na Fleru prvně zkusil nabídnout své výrobky k prodeji široké veřejnosti. Se vzrůstajícím počtem objednávek jsem začal zkoušet nové výrobní postupy a výrobky se postupně vyvíjely.

Zlom nastal s prvními kovanými prsteny z vrstvené nerezové oceli damasteel, které se setkaly s velkým zájmem. Z počátku se jednalo o koníčka a přivýdělek, ale postupem času objem výroby narostl, až se stal hlavním zdrojem mé obživy. V červenci roku 2008 jsem odešel ze zaměstnání a založil si živnost.

Na podzim 2011 jsem se přesunul do městyse Pecka, kousek od Nové Paky. Spojil jsem zde síly s dalšími spolupracovníky a založil firmu KREDUM CZ, s.r.o.. Společnými silami se tak snažíme šířit naše výrobky do světa a přinášet radost více a více lidem.

Zákaznický servis má na starosti Adéla Zvercová a Nikola Lukešová. Zahraniční obchod má na starosti Klára Klátilová. Ve výrobě pracují Michaela Jezdinská, Ondřej Fenďa a Honza Král. Mezi výrobou a zákazníky přebíhá Jaroslav Pozner a o naši milou budovu se stará pan Voňka.

Dalším milníkem je podzim roku 2020, kdy jsem se rozhodl firmu přesídlit do města Hořice, které je blíže Praze i Hradci Králové a nabízí nám možnost dalšího rozvoje. Šperky tu pro vás vyrábíme v prostorách postupně opravované prvorepublikové vilky. Zde vám rádi představíme naši tvorbu.

S radostí a láskou tu vyrábíme různé výrobky, které potěší jak ženy, tak i muže, a určitě se stanou hezkým dárkem k mnohým příležitostem. Naleznete u nás jednoduché kované šperky i šperky luxusní, osazené drahými kameny či doplněné různými ozdobami.

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Můžete volit mezi různými materiály jako je titan, nerezová ocel, vrstvená nerezová ocel damasteel, žluté, bílé či červené zlato, stříbro, mokume gane či různé kombinace kovů.

Prsteny můžeme osadit diamantem či jinými drahými kameny. Na Vaše přání je doplníme rytím, které jim dodá osobitý charakter.

Hlavním rysem našich výrobků je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává našim šperkům osobité kouzlo nepravidelnosti.

Veškeré výrobky balíme tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. U šperků je vždy v ceně dárková krabička, která se liší podle typu šperku. Pro prsteny používáme přímo námi navržené a vyrobené krabičky.

Pro rozměrnější balíčky využíváme papírové krabice a to většinou recyklované.

Věřím, že se Vám budou naše výrobky líbit a přinesou Vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti.

Pokud si nevyberete z naši nabídky a přáli byste si vyrobit šperk na míru podle Vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Věřím, že společnými silami může vzniknout krásný osobitý šperk, který potěší Vás i vaše blízké.

Hynek Kalista

K damasteel šperkům nabízíme doživotní servis zdarma.

Detaily k výběru a návrhu šperků z oceli damasteel naleznete v našem blogu.

 
Způsob dopravy
Cena dopravy je uvedena u každého produktu. U hromadných zásilek může být cena upravena dle množství, váhy a ceny celkové objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KREDUM CZ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--