Domů Profil prodejce KREDUM CZ
Jan Král
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Mlázovice, ČR
  • 5804 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (887) 100%
Nadšenci: 3717
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5804
Registrace: 10.5.2008
Město: Mlázovice
Stát: ČR

KREDUM CZ

/ Prodávající

Dobrý den,

vítejte v mém obchodě. Jmenuji se Jan Král a pod hlavičkou KREDUM Art nabízím různé výrobky. Zaměřuji se především na RUČNÍ výrobu SNUBNÍCH a ZÁSNUBNÍCH PRSTENŮ. Najdete tu však i další šperky, jako jsou přívěsky, náušnice, manžetové knoflíčky, spony na kravatu a jiné.
Vše vyrábím bez šablon a přesných strojů, což dodává šperkům jejich osobité kouzlo.

Můžete si zvolit mezi různými materiály jako je titan, nerezová ocel, damašková ocel, žluté, bílé či červené zlato, stříbro nebo různé kombinace kovů.
Najdete tu jednoduché kované prsteny i prsteny luxusní. Prsteny mohu osadit diamantem či jiným drahým kamenem. Na vaše přání lze do prstenu vyrýt nápis, datum, otisky prstů či obrázek.

Zhotovuji také šperky na přání. Máte-li tedy konkrétní představu, napište mi ji. Věřím, že společnými silami může vzniknout krásný netradiční šperk, který potěší vás i vaše blízké.

Věřím, že se vám budou moje výrobky líbit a přinesou vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti.

V září 2022 jsem navázal na činnost firmy KREDUM CZ, s.r.o., jejíž majitel se rozhodl opustit šperkařinu a jít dál jiným směrem. V této firmě jsem pracoval mnoho let ve výrobě, mohu tedy pro vás dál plnohodnotně vyrábět prsteny a mnohé další šperky, na které jste byli doposud zvyklí, a zároveň jim dodat i svůj vlastní osobitý rozměr. Plně věřím, že se mi podaří posunout výrobu zase o kousek dál a přivést na svět mnoho nových kousků, které, jak doufám, najdou u vás své místo. 

Pro vás, jako zákazníky společnosti Kredum CZ, s.r.o., se téměř nic nemění. Dál budu poskytovat servis, na který jste byli zvyklí, a budu se snažit, co nejvíce vyhovět vašim přáním.

Veškeré výrobky balím tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. V ceně je vždy dárková krabička, která se liší podle typu šperku.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo prosbu, neváhejte se na mě obrátit. Rád vám budu nápomocen při výběru toho pravého šperku pro vás.

K damasteel šperkům nabízíme doživotní servis zdarma.

Detaily k výběru a návrhu šperků z oceli damasteel naleznete v našem blogu.

 
Způsob dopravy
Cena dopravy je uvedena u každého produktu. U hromadných zásilek může být cena upravena dle množství, váhy a ceny celkové objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KREDUM CZ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--