Profil uživatele
KREDUM CZ
KREDUM CZ s.r.o. Hynek Kalista | prodávající
Pecka
Registrace: 10.5.2008

Dobrý den, jmenujeme se Hana a Hynek Kalistovi a pod společným nickem "KREDUM CZ" nabízíme různé rukodělné výrobky. Původně se tento profil jmenoval HyKal.

Firma KREDUM CZ s.r.o. byla postavena na mnohaleté výtvarné činnosti a více či méně úspěšných pokusů o výrobu bižuterie a hand made výrobků. Počátky naší tvorby byly spíše snahou o netradiční dárky pro naše blízké.

V roce 2008 se zrodil nový internetový portál FLER.CZ, kde jsme prvně zkusili nabídnout naše výrobky k prodeji pro širokou veřejnost. Se vrůstajícím počtem objednávek se dostavovaly i nové výrobní postupy a naše výrobky se postupně vyvíjely. Zlom nastal s prvními kovanými prsteny z nerezové oceli damasteel, které se setkaly s velkým zájmem.

Proto již 7.7.2008 jsme založili živnost. Z počátku se jednalo o koníčka a přivýdělek, ale postupem času objem výroby narostl, že se stal naším hlavním zdrojem obživy. 

Od podzimu 2011 bydlíme kousek od Nové Paky v městysi Pecka a s radostí a láskou vyrábíme různé výrobky. Počínaje šperky z oceli damasteel, drobnými šperky, bytovými doplňky a bižuterií.

S administrativou a evidencí zakázek jsme spojili síly s Ing. Ivo Černochem, Jaroslavem Poznerem a Radkou Suchardovou. Zahraniční obchod má na starosti Ing. Kára Klátilová a ve výrobě nyní pracují Michaela Jezdinská, Ondřej Fenďa a Honza Král a o budovy se stará pan Voňka. Bezpešnostní technik je fena Bella.

Hlavním společným rysem je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává šperkům i jiným výrobkům osobité kouzlo nepravidelnosti. Naleznete u nás spony do vlasů, malované oděvy, kované šperky, snubní prsteny, luxusní šperky z oceli damasteel a mnoho jiných radostí.

Balení výrobků:

Veškeré výrobky balíme tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. U šperků je vždy v ceně dárková škatulka (jsou různé podle typu šperku). Pro prsteny používáme přímo námi navržené a vyrobené.

Pro rozměrnější balíčky využíváme papírové škatule a to většinou recyklované.

Jak je třeba se o kované věcičky starat:

Zboží je vyrobeno z různých druhů ocelí. Pokud je u výrobku napsáno ocel černá a uhlíková, tak tyto výrobky mohou podléhat korozi. Každý výrobek je proto za horka patinován včelím voskem, kterýmu dodá krásně lesklou a černou barvu (nečerní). Pokud jej ovšem necháte někdedéle ve vlhkosti, tak zrezne. To není žádná katastrofa, stačí vzít jemný smirek a rez odstranit. Po té lehce otřít stolním olejem a nebo nalakovat lakem na kov. Taktéž je dobré čas od času kované věci otřít mastným ubrouskem. Častým nošením se šperky krásně ohladí a budou čím dál víc příjemné na dotyk a získají ještě hezčí patinu.

Pokud jsou vyrobeny z nerez, nerezového damašku (damasteel), tak jsou bezúdržbové. Je pouze potřeba dbát na to, aby se mechanicky nezničily.

K damasteel šperkům je doživotní servis zdarma.

Detaily k výběru a návrhu šperků z oceli damasteel naleznete v blogu ZDE.

Závěrem chceme napsat, že koupí našich výrobků podporujete projekt Diecézní charity Hradec Králové - Adopce na dálku. Od července 2008 jsme adoptovali Indickou dívku Sandru. V roce 2014 bylo její podporované vzdělání úspěšně dokončeno. Nově jsme "adoptovali" Elishu F., kterou touto naší čiností podporujeme ve vzdělání.

 

 

Způsob dopravy
Cena dopravy je uvedena u každého produktu. U hromadných zásilek může být cena upravena dle množství, váhy a ceny celkové objednávky.
Obchodní podmínky

Nákupní řád

Veškeré objednávky pořízené v internetového obchoduhttps://www.fler.cz/kredum-cz jsou závazné okamžikem odeslání objednávky. Potvrzením objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními, dodacími a platebními podmínkami i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Takto odeslaná objednávka je platnou Kupní smlouvou. Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky. Po objednání prostřednictvím webového formuláře obchodu, vám bude zaslán automatický e-mail potvrzující přijetí objednávky do systému ehopu, který pouze oznamuje zapsání do systému eshopu. V nejbližší možné době zpracuje náš pracovník Vaši objednávku, případně si od Vás vyžádá doplňující informace. V případě, že je zboží nedostupné, nebo není možné vyhovět žádosti zákazníkovi o individuální úpravu, může být objednávka odmítnuta. O jednotlivých stavech zpracování objednávky budete informování e-mailem.

Identifikační údaje obchodníka

jméno a příjmení odpovědné osoby: Hynek Kalista
název firmy: KREDUM CZ s.r.o.

Vrácení zboží 

Kupující má při koupi přes internet právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Právo odstoupení od smlouvy zaniká tehdy, pokud je zboží upraveno či vyrobeno dle přání zákazníka (§1837 písm. D, 89/2012 Sb.Občanského zákoníku).

Rozhodne-li se zboží vrátit, musíte jej nepoškozené, kompletní (včetně záručního listu, návodu atd.) a s dokladem o koupi poslat zpět nebo doručit osobně a v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nezasílejte dobírkou, nebude akceptována.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na zaslání zboží k zákazníkovi, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. Podnikatel vrátí spotřebiteli přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím zákazník souhlasí a pokud mu tím nevzniknou další náklady. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující.

  
Správnost údajů 

Vyhrazujeme si měnit texty a fotografie jednotlivých nabídek. Upozorňujeme, že může dojít k barevným nepřesnostem v závislosti nastavení monitoru, na kterém zboží prohlížíte. Zboží je ručně vyrobené a proto dochází k odchylkám od vzhledu i velikosti od přiložených fotografií.

  
Zrušení objednávky 

Prodávající je oprávněn objednávku odmítnout. Důvodem může být výrazné navýšení ceny materiálu, nedostupnost zboží a jiné nepředvídatelné faktory. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude o tomto neprodleně informovat kupujícího. Kupující má právo objednávku zrušit zasláním e-mailu či telefonicky, ale pouze v případě, že nejedná o zboží vyráběné dle zadání klienta. Pokud se zákazník rozhodně odstoupit od zakázky, která je vyráběna dle jeho zadání, bude účtován storno poplatek od 30 do 100% konečné ceny výrobku, dle aktuální fáze rozpracování a nákladů spojených se zpracováním individuální zakázky. Případně bude využita záloha - viz níže.

Záloha

záloha bude požadována dle individuální dohody u atypických a cenově náročnějších výrobků. Tato záloha je nevratná a započítává se do ceny výrobky. V případě, že dojde ke zrušení objednávky na základě žádosti zákazníka, bude mu tato záloha vyúčtována a použita na pokrytí nákladů spojených s výrobou.

  
Dodací podmínky 

Veškeré zboží objednané v internetovém obchodě se snažíme doručit v co nejkratším termínu od doručení objednávky. Dostupnost zboží je vždy uvedena u výrobku, ale může se lišit dle aktuální vytíženosti výroby. O této skutečnosti Vás budeme předem informovat. O odeslání zboží Vás budeme informovat e-mailem.

  
Platební podmínky 

Veškeré ceny jsou koncové a jsou platné k okamžiku objednání zboží. K objednávce je přiložen daňový doklad, ve kterém je uvedeno veškeré kupované zboží. Dodavatel je plátcem DPH. Ceny jsou smluvní a jsou uvedeny v CZK včetně DPH.

  
Možnosti platby

Bankovním převodem ČR- po potvrzení  Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol pro provedení platby. Po obdržení Vaší platby na náš účet, bude zboží dle dodacích podmínek konkrétního produktu odesláno. 

Bankovním převodem v rámci EU a Slovenska - po potvrzení  Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu s variabilní symbolem (případně BIC a SWIFT kód). Po obdržení Vaší platby na náš účet, bude zboží dle dodacích podmínek konkrétního produktu odesláno.


Způsob dodání 

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a smluvních dopravců dle Vámi zvolené možnosti zaslání. Pokud dojde k poškození zásilky, sepište s přepravcem protokol o poškození. Za škodu odpovídá přepravce. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně.

  
Reklamační řád 

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Když se na zboží vady objeví, má zákazník právo na výměnu nebo opravu zboží. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od kupní smlouvy. Záruka se nevztahuje na opotřebení obvyklým užíváním. Délka odpovědnosti za vady je stanovena na 24 měsíců. U některých výrobků je prodloužena. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Reklamace se vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Označení výroků

Dále šperky, u kterých jsou použity drahé kovy, jsou označovány puncy dle nařízení Puncovního zákona. Naše registrace je vedena pod číslem 10684. Toto označení je použito pouze šperků, kde je nadlimitní množství drahého kovu.

odkaz na státní puncovní značky: http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

odkaz na naší výrobní značku: http://www.puncovniurad.cz/cz/zlatnik_znacka.aspx?Id=5974 

Drahé kameny

Diamanty

Pokud je ve šperku osazen diamant, je samozřejmou součástí certifikát pravosti diamantu. Na osazení diamantu se vztahuje záruka na vypadnutí kamene pouze v případě, že poškozený šperk zašlete společně s uvolněným kamenem, fakturou a jeho certifikátem zpět.

Reklamace nebude uznána, pokud dojde k destrukci či ztrátě kamenu, nebo pokud byl šperk neúměrně mechanicky namáhán.

Ostatní drahé kameny jsou popsány a osazeny, dle popisu uvedeného u zboží. 

Ochrana osobních dat 

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě prodávajícího dává kupující provozovateli internetového obchodu svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby prodávajícího a jsou považovány za přísně důvěrné. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Kupující má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze. 

 Způsob dopravyCena dopravy je uvedena u každého produktu. U hromadných zásilek může být cena upravena dle množství, váhy a ceny celkové objednávky.

Řešení sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.