Domů Profil prodejce PeMa
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Čebín, ČR
  • 404 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 38
Aktivita: aktivní
Prodáno: 404
Registrace: 6.5.2009
Město: Čebín
Stát: ČR

PeMa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás a zvu k prohlídce mé prodejní galerie!

Najdete zde ukázku mých nejrůznějších výrobků, jejichž tvorba je mým velkým koníčkem a nyní mi zpestřuje mou rodičovskou dovolenou. Nápadů  a plánů je víc, ale jelikož se momentálně starám hlavně o mé tři andílky, tak pracuju spíš po večerech a po nocích a času a sil není tolik, abych stíhala všechno zrealizovat. Ale ono to přijde :-))

S oblibou se věnuji malování textilu, zejména triček nebo plátěných tašek. Používám jen kvalitní barvy a kontury (Pebeo a Marabu). Pokud budete mít nějaké přání (líbí se vám motiv, ale chcete ho mít na jiném tričku? Nebo vám vyhovuje tričko, ale raději byste jiné zdobení? Nevyhovuje velikost? Hodila by se vám jiná barevná kombinace?), napište mi a určitě se domluvíme!

V poslední době se taky vracím ke své staré lásce - linorytům, které kromě klasického tisku na papír (přání, záložky, obrázky) používám i jako techniku ke zdobení textilu. Linoryty tisknu grafickým lisem.

Sezónně se zabývám již asi 25 let pečením a zdobením perníčků, takže v předvánočním a předvelikonočním období se naším bytem neustále line tradiční perníková vůně. V průběhu roku peču příležitostně perníčky ke svatbám. Mé perníčky budu teď postupně nabízet i zde na Fleru. Upozorňuji však, že nesplňuji přísná kritéria pro výrobu a prodej pečiva (nevlastním provozovnu), tudíž veškeré perníky nabízím pouze jako dekorativní předměty, které nejsou určené ke konzumaci. I přesto je peču z klasického perníkového těsta, na které jsem zvyklá při pečení perníčků pro mou rodinu, za použití čerstvých surovin, zdobím klasickou bílkovou polevou. V případě barevného zdobení používám výhradně jedlá potravinařská barviva a cukrové perličky či sypání. Pokud budete chtít vyrobit nějakou perníkovou dekoraci podle vašeho přání, napište mi, budu se snažit vyhovět.

 

Děkuju za návštěvu a doufám, že se vám u mě bude líbit.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Balíček odesílám po připsání platby na účet. Poštovné u perníčků je vyšší, protože odesílám jako křehké, zároveň je orientační, bude upraveno podle váhy balíčků dle aktuálních tarifů ČP (cenný balík). Perníčky je také možné si u mě vyzvednout osobně. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od PeMa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--