Domů Profil prodejce Pet Mat
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 6, ČR
  • 26 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 49
Aktivita: aktivní
Prodáno: 26
Registrace: 7.11.2010
Město: Praha 6
Stát: ČR

Pet Mat

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hezký dobrý den!

Vítejte v mém obchůdku!

Jsem floristka a pracovala jsem v tomto oboru několik let, poslední dva roky jsem se zabývala převážně svatební floristikou v jednom pražském květinovém studiu.  Díky tomu mám na kontě téměř sto samostatně realizovaných svateb a dokážu tak odvést precizní práci a prostě vím jak to s květinami na svatbách chodí :-)

Momentálně jsem na rodičovské dovolené. Ve své domácí dílně ale ráda vytvořím svatební květiny šité na míru přímo Vám!

Strašně ráda vytvářím i suché dekorace a doposud často přináším kousek pěkné přírody do bytů mým kamarádům a známým, no a teď možná i Vám :-)

Nejraději mám sběr materiálu přímo v přírodě, taková procházka pak získá úplně nový rozměr! Ale protože mám ŽL, nakupuji si sušinu a další materiál i od floristických dodavatelů. Řezané květiny kupuji u osvědčených dodavatelů vždy pro konkrétní příležitost a objednávku, proto jsou vždy čerstvé!

Kromě sušiny používám někdy i květiny umělé, ale vždy pečlivě vyberu jen takové, které vypadají pokud možno přirozeně. Kombinuji je pak s různými přírodninami tak, abych jejich umělý vzhled co nejvíce potlačila a výsledek pak vypadá a působí docela přírodně.

Posuďte sami :-)

Způsob dopravy
Česká pošta nebo osobní odběr v Praze. Zboží posílané poštou pečlivě zabalím tak, aby se neponičilo. Živé květiny jen osobní převzetí, po dohodě mohu větší zakázky i doručit po Praze a okolí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Pet Mat

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--