Domů Profil prodejce Petra Raisová
Petra Raisová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Kořenov, ČR
  • 834 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (124) 100%
Nadšenci: 625
Aktivita: aktivní
Prodáno: 834
Registrace: 21.6.2010
Město: Kořenov
Stát: ČR

Petra Raisová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážený zákazníku,

těším se za váš zájem. Pokud se rozhodnete pro koupi mých vyrobků berte  v úvahu ,že se jedná o ruční výrobu ,fotky jsou často ilustrační a finální produkt se může v detailech lišit.Odlišně namalovaná kresba , jinak posazené , vymodelované ucho apod.Nejsem manufaktura a každý kus výrobku je originál. Pokud i přesto budete zboží reklamovat hradíte poštovné . Vracím pouze cenu výrobku. děkuji !

jmenuji se Petra Raisová. Mým snem byla tvorba. Ten jsme si splnila studiem na Střední umělecké škole v Praze, obor keramika a stále pokračuje. Z Mladé Boleslavi, odkud pocházím, kde jsem také měla svoji první dílnu – ateliér, jsem s rodinou přesídlila do malebného koutu na pomezí Jizerek a Krkonoš. Mezi zabydlováním se, zajišťováním chodu domácnosti, životem na horách, se díky nadšení a podpoře mých nejbližších mohu stále věnovat své tvorbě a dělat radost i Vám, milovníkům přírodních materiálů, originálních nápadů, nebojících se dávat i „obyčejným“ věcem jiné využití. Inspiruje mne svět dětí a nádherná krajina, v níž žiju. Všechny svoje výrobky modeluji ručně nebo točím na hrnčířském kruhu. Pro kresbu na užitkové předměty dávám přednost vtipu a hravosti, proto s oblibou používám veselé barvy. Dekorativní a modelová keramika má tlumené engoby. Výrobky jsou vypalované na 1200 – 1250 °C, jedná se o tzv. kameninu. Chcete si něčím udělat radost, někoho potěšit, nevíte co darovat? Vybavit si svoje bydlení, či penzion,…? Pěkně vybírejte, třeba Vám něco padne do oka.

Vaše Petra

 P.S.: „Pokud se Vám, někdy něco rozbije, nezoufejte, „střepy přinášejí štěstí“ a rozbitá věc uvolnila místo nové“.

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Petra Raisová

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--