Domů Profil prodejce Phoenix Amber
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 10, ČR
  • 655 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (151) 100%
Nadšenci: 217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 655
Registrace: 5.2.2021
Město: Praha 10
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud u nás v jedné objednávce nakoupíte výrobky v hodnotě 1800 Kč a víc, budete mít dopravu ZDARMA.

Phoenix Amber

/ Prodávající
Novinky
1093889
15.2.2024 Nové přívěsky pro klidnou mysl i splněná přání najdete v obchůdku zde:
https://www.fler.cz/shop/...

Srdce z jantaru

O nás                                                                  

Vítáme Vás v našem obchůdku s jantarem a jantarovými šperky.

Jsme malá rodinná firma. Věnujeme se broušení a výrobě šperků z přírodního jantaru, který nám učaroval a stal se nedílnou součástí našeho života. Vše začalo náhodou, když se nám více než před deseti lety dostalo do rukou několik kamínků surového jantaru. Ze zvědavosti jsme je zkusili obrousit doma v kuchyni na jednoduché brusce z hypermarketu. Čím víc jsme se dostávali pod kůru tohoto „kamene“, tím víc nás přitahoval. Z koníčku se postupně stalo řemeslo. Jantar nám dodnes připravuje různá překvapení. Zvlášť když objevíme nějakého broučka, kousky lístků, kůry nebo jiné zajímavosti. Ke každému kamínku přistupujeme s úctou a obdivem k vynalézavosti přírody. Necháváme se jí inspirovat. Snažíme se citlivým opracováním odkrýt to nejlepší v každém kousku, který se nám dostane do rukou. A doufáme, že každý kousek přinese radost také jeho majiteli.

Jantar opracováváme pouze mechanickým způsobem, žádným způsobem ho nemodifikujeme. Tím zachováváme jeho původní vlastnosti. Kombinujeme ho buď se stříbrem nebo s korálky z jiných přírodních polodrahokamů. 

Brousíme baltský jantar z Polska a také modrý a zelený jantar z Dominikánské republiky. Jantar totiž není jen ta medově žlutá nebo hnědá zkamenělá pryskyřice, kterou známe od našich babiček. Svět jantaru je daleko barevnější a pestřejší. Ale o tom víc v blogu, který budeme pro Vás průběžně připravovat.

Jsme členy Mezinárodní asociace jantaru (International Amber Association) a jsme také řádně registrovaní na puncovním úřadě. 

Jak se ze surového jantaru rodí šperky? Podívejte se do naší dílny zde

 

 

 Momentky z naší dílničky

 

Způsob dopravy
Zasíláme doporučeně prostřednictvím České pošty a Zásilkovny, vždy pečlivě zabalené do dárkového balení a bublinkové fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Phoenix Amber

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--