Aktuálně probíhá velká rekonstrukce obchůdku, pokud byste chtěli objednat zboží na zakázku, neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou a já vám vytvořím produkt na míru. Děkuji za pochopení. Jana
Profil uživatele
Placka se zajícem
Prodávající
Velenka
Registrace: 7.10.2016
Placky originálně, hravě, jinak.
 
Placky, odznaky buttony, brože- cože??
Placky, odznaky buttony, brože, šperky, otvíráky, magnetky, hry a hračky, zrcátka- no zkrátka,
to vše a mnohem více, vyrábíme u Zajíce.
************************************************************
 

 
************************************************************ 
 
Vlastním plackostoj ráže 25mm, 37mm, 44mm a 58mm a nebojím se ho použít. =o)
 
Vyrábím placky klasické, se špendlíkem, magnety, zrcátka, otvíráky, šperky, náušnice, ale i  hry a hračky, originální dárečky.
Placky klasické papírové folií potažené, ale i placky látkové, háčkované, vyšívané, svítící, reflexní, omalovánkované, lisované a a a a jiné =o) 
 
Vyrobím vaše placky na příní- z vašich obrázků, fotek, nápadů, hlášek vyrobím placky, magnetky, otvíráky, zrcátka nebo šperky a máte originální dárky pro vaše blízké. Podívejte se zde Co na placku a na co placku=o)
Placky maruritní, absolventské, svatební, výroční a památeční, školní, firemní a reklamní, oddílové, výletní, táborové a mnohé jiné
 
Plackuju, plackuješ, plackujeme i za vámi přijedeme. Skvělá zpráva pro Pražáky a Středočechy (nebo dle domluvy), plackujte s námi. Přijedeme za vámi na nejrůznější události s naší plackovou dílnou. Plackování je skvělá zábava po malé i velké. Oživíme hodinu výtvarky, schůzku kroužku, karneval, jarmark, tábor...
 
  
 
 
 

Za devatero horami a devatero řekami, hluboko v srdci mém,
je kouzelný svět,je placková zem.
Tam kde se vzal, tu se vzal,
Zajic a vesele  se usmíval :-)
Ahoj já jsem Zajíc a tohle je můj svět,
Vy se mějte krásně a já jedu na výlet. 

Vítejte v mém kouzelném světě plném tvoření, hraní a legrace.

Jmenuji se Jana a jsem hlavou, srdcem i rukama malé dílny na výrobu placek a všeho, co k tomu patří .
Mám tři pomocníky. Jako maminka na plný úvazek dva trpaslíčky- Kačenku a Ondráška, kteří  jsou moje největší štěstí, lásky, můza a inspirace. A Zajíce, který je vtipálek a stará  se o legraci. Protože placka se zajícem je hlavně o legraci, nápadech a společném tvoření.

Vyrábím placky. Pro radost, pro relax, pro sebe, pro trpaslíky, pro vás i s vámi.

Způsob dopravy
Osobní odběr, doporučené psaní (do 49 ks) nebo balík České pošty a NOVĚ ZÁSILKOVNA. Balím do bublin, aby byly placky jako v bavlnce. Dále nabízím možnost dárkového balení. Osobní odběr Velenka a na dílničkách, jarmarcích dle dohody zdarma =o) Zajícova doprava- dovezeme objednávku k vám dle dohody- Praha, Rakovník, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská, Nymburk, Poděbrady a okolí.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
1.1.
Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2.
Níže uvedené obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (zákazníka).
1.3  
Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu www.fler.cz/placka-se-zajicem , kontaktní informace vám budou dle pravidel Fleru k dispozici po odeslání objednávky.
1.4 
Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1.
Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován zprávou na zadanou adresu.

2.4. V rámci kupní smlouvy nabízí prodávající jednoduché grafické zpracování 1-2 motivů zdarma, více motivů 50,- -200,- na objednávku dle dohody. Neváhejte mne kontaktovat pro přesnější informace. 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.
4.4. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, kterou si kupující může stáhnout a vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.5. Záruka se nevztahuje na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží

5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balík. Základní poštovné po ČR je stanoveno na 50 Kč, v případě objemnější zásilky může být upraveno dle platného ceníku České pošty.
5.3 Zásilky jsou odesílány nejdéle do 3 pracovních dnů po obdržení peněz.
5.4 Po předchozí domluvě lze využít i osobního převzetí v Praze,  Rakovníku a Velence, případně v Sadské, Poděbradech nebo v Nymburce a okolí nebo dle dohody.

6. Ochrana osobních údajů
6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

7. Údržba
7.1. Výrobky otírejte pouze vlhkým hadříkem, zamezte kontaktu s vodou.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2018.
---------------------------------------------------------------------------

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím