Profil uživatele
plicnik
Prodávající
Praha 1
Registrace: 6.11.2011

Vítejte u plicníka.

Vlastně plicnice (široký úsměv).
Jsem vodnář. Jsem trochu blázen. Jsem sběratel zážitků. Hledač nevšedností.
A teď vážně: Vystudovala jsem textilní výtvarnictví, ale osud (přesněji potřeba obživy) mne zavál jinam. Trochu zmítána různými poryvy větru jsem se nakonec stala matkou dvou dětí a nyní jsem už čtvrtým rokem na mateřské.

Většina zájmů šla stranou, ale čas v kuchyni se zdvojnásobil (mrknutí). A to rozhodlo. Trvalo to sice pár let (celou existenci Fleru!), ale čas se nedá uspěchat.
S aktivními a neposednými dětmi je času málo, ale trocha se najde večer. Pečení je moje nedoceněná láska dlouhou dobu. Je to radost, která se dá zvládnout i po celém dni s dětmi. Perníčky jsou nejoblíbenější cukroví, které jsem se naučila už na základce. Od té doby se spousta věcí změnila – třeba i recept!

Nemohu se vyrovnat zkušeným "malérečkám" a ani nechci (prozatím), chci nabídnout chvilku potěšení těm, kteří neumí, nebo neradi pečou, nemají na to čas nebo správný recept.
Sady k dotvoření jsou mou nabídkou pro netradičně strávený čas nad něčím skutečně klasickým jako je zdobení perníčků.
Práce už je hotová a Vaší kreativitě se meze nekladou.

Perníčkové svícny se dají použít tak jak jsou...

Nabídka se bude rozrůstat...

Pokud chcete cokoliv z nabídky trochu jinak, nebojte se ozvat přímo do pošty. Bude-li to možné, vytvořím nabídku dle Vašich potřeb a vystavím jako rezervaci na Vaše jméno.

nekuřácké prostředí prostředí bez alergenů

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - balíček - lepenková krabička, tak aby se zboží akorát vešlo a neponičilo se. Recykluju, takže krabička už byla jistojistě jednou použita a pokračuje na své bohulibé cestě dále... Osobní odběr v Praze dle dohody (ušetříte za poštovné a bankovní poplatky a budete to mít rychleji!) - samozřejmě též zabaleno, ale do měkčí krabičky, jen pro pohodlnou přepravu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
47639
12.12.2011 Tak a je to tady: perníčková PFka na rok 2012 - jen omezený počet kusů...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím