Vážení návštěvníci, kamarádi i náhodně příchozí. Ukončuji dočasně zakázkové šití látkových knížek. Poslední roky se maximálně a bez přestávky věnuji šití knížek a hracích dek a musela jsem si naordinovat... více »
Profil uživatele
podsivka.podsita
Jitka Fialová | prodávající
Zlín
Registrace: 3.7.2008

....jak to všechno začalo.... od mala jsem se pohybovala mezi jehlou a nití, pletením, krajkama, štětci... a tak jsem tímto poznamenaná asi do konce života :) Mé ruce nevydrží chvilku vklidu. Oborem jsem speciální pedagog, ale kreativní tvorba mě provází životem a jen tak mě neopustí. Tvořím z korálků, drátků, plastu, keramické hmoty, látek, filce...

V poslední době jsem se zaměřila výhradně na výrobu látkových knížek, leporel a hracích dek pro děti. Inspiraci hledám a mám ve svých dětech a dětech přátel.

 Jako prodávající jsem zde od února 2010.

... a prostě nemůžu přestat :)

 

Vážení návštěvníci, kamarádi i náhodně příchozí. Ukončuji dočasně zakázkové šití látkových knížek. Poslední roky se maximálně a bez přestávky věnuji šití knížek a hracích dek  a musela jsem si naordinovat nutné relaxační volno. Budu se s Vámi těšit třeba po prázdninách...

 

Mé knížky jsou vždy označeny tímto logem:

          Překrásné, kvalitní textilní etikety pro mě vytváří rozaliems.

 

POKUD SI CHCETE VYROBIT DOMA PRO SVÉ DĚŤÁTKO SVOU VLASTNÍ LÁTKOVOU KNÍŽKU A NETROUFÁTE SI, NEBOJTE SE MĚ OSLOVIT. RÁDA VÁM POMOHU DO ZAČÁTKU, SE ŠABLONAMA S MATERIÁLEM, SE ŠITÍM. PRO DOMÁCÍ OSOBNÍ POUŽITÍ MŮŽETE POUŽIT MÉ NÁPADY.

 

Látkové knížečky

Děti si hraním rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka. Koncentraci. Sociální dovednosti. Povídejte si s dětmi nad knížkou - rozvíjíte a prohlubujete komunikativní dovednosti.

S jejich výrobou jsem začala před mnoha lety, když jsem pracovala ve speciálním centru a něco takového na trhu chybělo.

 

Šperk - věřím, že jak děti odrostou zase se k němu vrátím

 

Medvídci (jsem hrdou členkou klubu Medvědářek :)

 

Poslední dobou pracuji vlastně jen na tom, co snad udělá radost synům a jiným dětem. Hrací deky a mantinely mě hodně baví. Ráda vymýšlím prvky, které u dětí vzbuzují kreativitu, představivost. Ukázka dalších hracích dek tady.

 

Za vytvoření nádherného LOGA děkuji Lucy65

 

... a moji velcí pomocníci a vrchní testovači prototypů Jeníček a Tomík.

Výrobky pochází z nekuřáckého prostředí a skoro vše jsou recy - věci :)

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou,doporučeně. Cena vychází kolem 70kč. Balík do ruky za textilní knížku vychází zhruba 115kč. Balíček odesílám po připsání platby na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.