Domů Profil prodejce pro_radost
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 22, ČR
  • 18 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 24
Aktivita: aktivní
Prodáno: 18
Registrace: 30.8.2010
Město: Praha 22
Stát: ČR

pro_radost

/ Prodávající
Novinky
862918
8.2.2020 Milí sledující, nově nyní nabízím ve svém obchůdku své keramické výrobky. Každý kus je originál,tak neváhejte :-).

Vítám Vás ve svém obchůdku,

jmenuji se Markéta Musilová. Pracuji jako učitelka na prvním stupni ZŠ. Momentálně jsem na mateřské dovolené. Tvoření se věnuji již několik let. Je to jeden z mých největších koníčků. S mnoha technikami mám bohatou zkušenost a baví mě s nimi experimentovat. Ráda se ale učím i nové věci. Proto k výrobkům, které si zde můžete aktuálně prohlédnout a zakoupit, budou postupem času přibývat další.

Pokud máte zájem, můžete sledovat novinky, kde budu psát, jakým výrobkům se aktuálně věnuji. Zboží, které vidíte vystavené je samozřejmě k dispozici.

Ať se vám zde líbí :-).

 

 

Pořádám spolu s dalšími kamarády nepravidelně prodej výrobků, jehož výtěžek putuje na misijní účely. Již jsme mohli podpořit stavbu studny v Tanzánii, chudé děti v Zambii a další.

 

Způsob dopravy
Výrobek zasílám do 3 pracovních dnů. Po obdržení částky na účet posílám zboží Českou poštou, prostřednictvím Zásilkovny, nebo nabízím i osobní odběr v Praze. Balím většinou do bublinkové obálky,nebo do bublinkové fólie, novinového papíru a krabice.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pro_radost

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--