Domů Profil prodejce qitko
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Čelechovice na Hané, ČR
  • 113 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 56
Aktivita: aktivní
Prodáno: 113
Registrace: 21.8.2008
Město: Čelechovice na Hané
Stát: ČR

qitko

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Nejdřív Ti, milý člověče, chci poděkovat, že jsi si udělal chvilku a zabrousil jsi do mého obchůdku. Jmenuji se Marta Nevrlá, jsem mamina na mateřské dovolené, mám blonďatou berušku Barušku a malinkatého ďáblíka Jáchyma,  skvělého manžela a asi 6 koček (asi říkám proto, že jejich počet se neustále mění podle toho, kolik jich k nám zrovna chodí na dlabanec).  Kromě toho, že jsem na "mateřské dovolené", ještě provozuji dva malé korálkové obchůdky a to je moje veliké splnění snu. Prostě dělám, co mě baví a mám kolem sebe samé skvělé lidi, takže vlastně asi prožívám velmi šťastné a příjemné životní období.

Ve volných chvílích se věnuji drátování, korálkům, technice Tiffany a v posledních pár letech hlavně svým velkým horkým láskám VINUTKÁM. Patřím ke studentkám charismatického italského mistra Davida Pensa a své dovednosti za kahanem se pomalinku, ale zato zarputile snažím neustále vylepšovat.

Mám ráda svou rodinu, pistáciovou zmrzlinu, Jarka Nohavicu, vůni moře, lyže, kolo, brusle, tyrkysovou barvu, kopretiny, čerstvý hrášek, kočičí povahu, dobrou kávu, cestování, splněné i nesplněné sny (protože kvůli těm nesplněným stojí zato žít a doufat) a ještě spoustu dalších věcí Mrkající. Všechny tyto drobnosti, životní etapy a také momentální nálady a chutě se odrážejí v mých špercích a tvorbě.

Každý korálek je uvinut s láskou a nese si v sobě kousek mého života a nálady, které jsem vložila do jeho vytvoření. A proto doufám, že Vám mé horké lásky udělají alespoň malou radost a budou se dobře nosit, tak jako dělají radost mě, když jsou ještě v plameni Rozpačitý!!!

Spolupracuji mimo jiné i s časopisem KORÁLKI, jeden z mých příspěvků najdete například zde:

https://www.fler.cz/magazin/nausnice-smyslne-krajkovi-984

 

A aby toho všeho nebylo málo, pořádám kreativní veletrh TVOŘIVÁ OLOMOUC, kde se dá načerpat spousta tvořivé inspirace. 

 

Howgh Mrkající....domluvila jsem a ještě jednou Ti, člověče, děkuji za návštěvu.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta (doporučeně) nebo osobní odběr v Olomouci či v Prostějově v obchůdku. V ceně poštovného je zahrnuto i balné. Balíčky odesílám pečlivě zabalené, max do 2 pracovních dnů od připsání peněz na účet. Pokud Vám přijde zásilka poškozena nebo obálka prázdná, balíček nepřebírejte a neváhejte mne kontaktovat.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od qitko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--