Profil uživatele
r6AndrEw
Prodávající
Praha 9
Registrace: 13.6.2009

Ahoja,

po několika letech hledání hobby, které by mne opravdu bavilo, a viděl bych výsledky, jsem skončil u vyrábění triček. Když nějaké zkazím, nezpůsobím si velkou škodu, ty povedené se dají prodat (tedy se nehromadí v garsonce jako např. modely letadýlek) a ještě z nich mám radost..:o) No není to ideální koníček pro nešikovného kluka v malém bytě? Je potřeba zmínit mou drahou polovičku, která se angažuje ve vymýšlení archeologických motivů.

Doufám, že věci, které v potu produkuji, se Vám budou líbit a případní kupující nechť si je užijí dosytosti.

Pokud si u mě objednáte, dohodneme se na barvě, velikosti, střihu trička a barvě tisk, budu pravděpodobně muset určené triko nejprve zakoupit a poté vyrobit. Fandím si a myslíms, že do týdne zvládnu přejet celou tu velikou Prahu a do druhého týdne motiv vytisknout. Maximální délka vyřízení by tedy neměla přesáhnout dva týdny. Urgentní objednávky typu "kámoš má pozítří narozky" vyřizuji vzhledem k časové vytíženosti. Zkrátka se domluvíme:o)

Z každého prodaného kusu předávám 30 Kč OS Devět životů  - zkuste nakouknout https://www.fler.cz/os-devet-zivotu

Zatím se mějte pěkně

r6

DŮLEŽÍTÉ UPOZORNĚNÍ: prosím všechny zákazníky, aby komunikovali POUZE a VÝHRADNĚ na stránce vytvořené objednávky, ne "jen" obyčejnou poštou. V případě řešení podrobností nebo vyskytnuvších se problémů nejsem schopen z časových důvodů pročítat veškerou poštu I poštu k objednávce (jedná se o rozdělené sekce komunikace). Prosím, berte toto v podtaz, může se stát, že nebudu na určité informace reagovat, protože výrobu řídím a organizuji POUZE PODLE INFORMACÍ UVEDENÝCH U OBJEDNÁVKY. A nikdo, ani Vy, ani já, nechceme zbytečné nedorozumění..

Děkuji za pochopení

Způsob dopravy
osobně v Praze či poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
196425
1.11.2013 Stav daru pro kočičí útulek Devět životů činí:
360 Kč
již odesláno:
390 Kč
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím