Profil uživatele
radusskas
Prodávající
Chotýšany
Registrace: 15.5.2009
Vítám Vás v obchůdku
Inter Deko - dekorace do interiéru, dárky, decoupage.
 
 
 Rádi bychom Vám představili výrobky, které dekorujeme zejména technikou decoupage. Snažíme se o precizní zpracování. Jedná se o ruční tvorbu, proto je každý výrobek originál.

Vyrábíme na zakázku s dodáním obvykle do jednoho týdne, výjimečně v období Vánoc či trhů se lhůta může prodloužit.  V případě urgentních požadavků pište, volejte, vše je na dohodě a rádi Vám vyjdeme vstříc, pokud to bude v našich silách.

 Zamilovali jsme si starobylý styl. Vintage, retro, antik, proto je mnoho mých výrobků v tomto stylu. Máme rádi Francii, Paříž, Provance, levanduli, orchideje a meloun :-)

        

Nabízíme i široký sortiment potřeb pro tvoření. Ubrousky a papíry na decoupage, akrylové barvy, barvy na textil, sklo, keramiku, batikovací barvy, barvy na obličej pro děti, lepidla, laky, spreje, krakelovací laky, kvalitní štětce, mozaiku, nůžky, potřeby pro modelování, vintage krajky a mnoho dalšího.

Široký sortiment tvoří polotovary k dekorování - destičky, rámečky, háčky, krabičky, truhly, potřeby do kuchyně, šperky, magnetky, podnosy, tácy, prostírání, podtácky, šanony, stojánky, vše co sama používám pro výrobu dekorací a co nás zrovna v truhlárně napadne.

Protože dekorací přibývá, přesunuli jsme a postupně přesouváme prodej materiálu na nový profil radyss.

Zde naleznete vše potřebné k Vašemu tvoření.

Polotovary jsou velmi kvalitní, precizně zpracované. Máme vlastní truhlárnu, jde o ryze českou ruční práci, zkušenosti s výrobou i prodejem materiálu máme již od roku 2008. Výrobky jsou z masivu, překližky a MDF, pevné, stabilní a mají vysokou životnost.

Snažíme se nabídnout zajímavé nápady a kvalitní práci, vyrábíme i na zakázku. Pokud budete mít zajímavý nápad Vy, neváhejte mne kontaktovat. 

 
Jsme členem regionálního klubu "Benešovsko a Vlašimsko".
a Spolku FAKT-UM.
 

Spolek FAKT-UM je skupinka tvůrců z Benešovska, Vlašimska a okolí, kteří se poznali díky fler.cz. Pracovně vystupujeme pod názvem Spolek Fakt-Um a rozhodli jsme se ukázat všem, že i v našem regionu jsou tvořiví lidé, kteří své řemeslo nebo techniku FAKT  UMí. Proto společně organizujeme prodejní jarmarky a podporujeme kulturní život v regionu. Máme vlastní webové stránky, jsme i na Facebooku.

Naše logo představuje naše šikovné ruce a palec nahoru napovídá, že to FAKT UMíme!

Ve volném čase vyrábíme šperky. Nejoblíbenějším materiálem jsou minerálové zlomky. Jsou krásně nepravidelné, mají obrovské množství barev a tvarů.

 

Moc rádi vyrábím podtácky, také ručně psané a malované skleněné kořenky.


 

Budete-li mít speciální přání, rádi Vám ozdobíme cokoliv na zakázku.

 

Způsob dopravy
Dekorace zasíláme Českou poštou nebo kurýrem GLS, osobní převzetí je možné též. Dopravce si můžete vybrat, ale vždy Vám doporučíme nejvhodnějšího dopravce, resp. nejlevnější možný způsob doručený pro zakoupené zboží. Cenu dopravy tak neberte jako závaznou, vždy lze upravit tak, aby byla co nejpřijatelnější pro Vás. Doporučený dopis (drobné dekorace do obálky do 500g) - 49 Kč. Doporučený balík (drobné dekorace do 2 kg) - 85 Kč. GLS - 90 Kč. Osobní převzetí ZDARMA, nákup od 1500 Kč kurýr ZDARMA.
Obchodní podmínky

OBECNÁ USTANOVENÍ:
Právní vztahy založené uzavřením smlouvy o koupi zboží se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku. Tímto prostředkem je v případě našeho internetového obchodu elektronická pošta.

CENA ZBOŽÍ:
Každé jednotlivé je náležitě identifikováno a popsáno názvem, který se však nemusí nutně shodovat s oficiálním názvem výrobce. U každého zboží je dále uvedena cena a jeho hlavní charakteristika. Cena zboží je uvedena v korunách českých včetně 21% DPH.

Cena za dodání není zahrnuta v ceně zboží.

LHŮTA A ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo kurýry. Výše poštovného Vám sdělíme předem. Balík je vždy pojištěn minimálně na částku odpovídají hodnotě zboží včetně nákladů na odeslání. Na dobríku nezasíláme.

Lhůta odeslání zboží je 10 pracovních dnů ode dne objednání nebo připsání platby na účet, zpravidla je však znatelně kratší dle náročnosti kompletace objednávky.

OSOBNÍ ODBĚR
Objednané zboží je možné si osobně odebrat po předchozí domluvě V Chotýšanech a Benešově, příp. v Praze 8.

ZASÍLÁNÍ NA SLOVENSKO
Na Slovensko zasíláme po dohodě se zákazníkem a odsouhlasení výše poštovného. PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS PŘED OBJEDNÁVKOU.

ZÁVAZNOST OBJEDNÁVEK
Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s obchodními podmínkami. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí.

STORNO OBJEDNÁVKY
Odstoupit od objednávky zboží je možno do 24 hodin od odeslání objednávky zasláním požadavku na storno přes portál Fler.cz. Stornovat objednávku nelze, pokud již byla zásilka vyexpedována.

14-TI DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že Vám nevyhovuje, máte možnost odstoupit od Kupní smlouvy a zboží bez udání důvodu vrátit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zásilky. Odstoupení do smlouvy je nutné provést písemně a to na e-mailovou adresu radusskas@centrum.cz. Zboží zašlete zpět spolu s fakturou a číslem účtu, na který chcete peníze vrátit, na adresu provozovatele pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození při přepravě. Peníze za zboží Vám budou zaslány zpět v zákonné lhůtě (bankovním převodem).

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

PODMÍNKY PRO VRÁCENÍ PENĚZ
-Zboží by mělo být nepoužité, nezašpiněné, nepoškozené v původním stavu tak, aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
V případě, že bude zboží vykazovat známky použití či opotřebení nebo nebude kompletní, budu vůči spotřebiteli uplatňovat nárok na náhradu chybějící hodnoty zboží v penězích.
-Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží, na adresu provozovatele.
-Ve vrácené zásilce musí být vložen originál faktury.
- Zásilky dobírkou nebudou přijaty

REKLAMACE
Na všechny produkty z naší nabídky je poskytována dvouletá záruční lhůta, pokud není uvedeno jinak. Rozhodujícím dnem pro začátek záruky je datum převzetí zboží.

O uplatnění reklamace vadného zboží nás kontaktujte e-mailem na adresu: radusskas@centrum.cz
Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit společně s kopií faktury, která slouží zároveň jako záruční list, a dokladu o zaplacení. Do zásilky přiložte Vaše písemné vyjádření obsahující popis reklamované vady. Reklamované zboží, které nám odešlete zpět NA DOBÍRKU, nepřebíráme!!!

Zásilku odešlete na adresu provozovatele.

Reklamace bude považována za neoprávněnou v případě:
- že k poškození výrobku došlo při přepravě (odpovědný je v tomto případě dopravce). Reklamovat můžete u přepravce - České pošty. Reklamovat lze i zásilky bez zjevného poškození, vždy do 24 hodin od převzetí zásilky,
- reklamované vady vzniklé nesprávným používáním, nesprávným skladováním či běžným opotřebením,
- reklamované vady vznikly při neodborném zacházení nebo používání výrobku v jiných než uvedených podmínkách,
- že výrobek vykazuje nadměrné opotřebování,
- že poškození zboží je mechanického původu (prodření, roztržení atd.).
- zboží bylo použito pro další výrobu

Reklamace jsou vyřizovány do 30 dnů od převzetí zboží prodávajícím tj. doručením na adresu provozovatele. O výsledku reklamace budete písemně nebo elektronicky (e-mailem) informováni. Pokud bude reklamace shledána oprávněnou, bude Vám odesláno opravené nebo vyměněné zboží, případně vrácené peníze.

Pokud je reklamace neoprávněná budeme požadovat náhradu poštovného za zaslání zboží zákazníkovi po neuznání reklamace! Teprve po zaplacení částky (náhrady poštovného v plné výši) na náš účet budeme expedovat neuznané reklamované zboží zpět zákazníkovi.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží. V žádném případě nejsou tyto údaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám. Souhals se zpracováním osobních údajů udílíte provozovateli odesláním objednávky. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat prostřednictvím kontaktních formulářů.

Obchodní podmínky jsou platné ke dni 15. 8.2015

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
617753
23.4.2017 Nové masivní vintage srdíčko k zavěšení.. krásná dekorace..
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.