Profil uživatele
rancia furia
Prodávající
Brno
Registrace: 21.10.2012

Mám výtvarné vzdělání a ráda tvořím všecko možné, když je na to čas. Většinou takto obdaruji kamarádky a kamarády. Obvykle, alespoň myslím, se jim ty dárky docela líbí (pokud to tedy nepředstírají aby mi udělali radost).

Občas se mě někdo zeptá, proč nedám svoje věci na Fler, no tak jsem se rozhodla to zkusit.

První nabízené zboží jsou trička (dětská) s různými šitými aplikacemi. Jedná se o dětské motivy, které si sama navrhuji a zpracovávám. Každé tričko je tedy originál. Trička nakupuji od různých výrobců, vždy bavlněná, v obvyklých konfekčních velikostech (obvykle 92 - 164, nebo i dospělácká). Na požádání vše ráda přeměřím. Při dodání vlastního trička se ze stanovené ceny odečítá 40 Kč.

Dále nabízím dřevěné krabičky s malovanými obrázky, opět moje vlastní autorské kresby. Krabice slouží k uložení hraček, či čehokoliv jiného. Výborné je, že jsou stohovatelné, tedy dají se skládat na výšku a pasují jedna na druhou.

Na přání ráda vytvořím jakékoliv obrázky na tričko, bedýnku, či jiný podklad. Napište co Vás napadá, jaké máte představy o barvě, rozměreh atd. a zkusím Vám vyhovět. :-)

 

Způsob dopravy
Česká Pošta
Obchodní podmínky

Uvedené podmínky platí pro nákup zboží u prodejce rancia furia, stanovují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a nakupujícího. Odesláním objednávky nakupující potvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

1. Zboží lze do 14 dnů vrátit bez udání důvodu - NEpoškozené, NEnošené, NEprané. Zpáteční poštovné hradí nakupující. O vrácení mě předem informujte vnitřní poštou, nečekané balíčky nepřijímám a neberu na ně zřetel.

2. Zboží vyrobené na zakázku nelze do 14ti dnů vrátit.

3. Každý výrobek je popsaný (barva, rozměr, materiál, velikost,...). Barevný odstín se může na fotografii a v reálu lišit. Nabídka barev u triček se mění v závislosti na aktuálním stavu nabídky tam, kde je nakupuji. V případě nejasností mi napiště, ráda odpovím.

4. U každého výrobku je v popisu uvedena konfekční velikost (u triček) a rozměry (u bedýnek). Na přání ráda přeměřím a rozměry upřesním.

5. Zboží zasílám českou poštou doporučeně ("doporučený balíček") nejpozději 3 dny po připsání úhrady na účet. O odeslání balíčku nakupujícího vždy informuji. V Brně je po domluvě možné i osobní vyzvednutí.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím