Domů Profil prodejce redfox
  • Prodejce od r. 2012
  • Aš, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 30.12.2012
Město:
Stát: ČR

redfox

/ Prodávající
Novinky
114568
11.2.2013 přijdou další písmenka :-))

Dobrý den všem.Ano,jsem tu nová a nějak jsem nečekala,že budu muset psát nějaké litanie,asi ani nechci,možná to nebude dobře...nevím.Jen tak trošku o mě-pokládám za nejhlavnější říct,že jsem v letech 1974-78 absolvovala studium na šperkárně.Kdo tam chodil,hned ví kde to je a o čem je řeč.Pro ty ostatní je to Střední uměleckoprůmyslová škola pro zpracování drahých kovů a kamenů.Vystudovala jsem obor zlatnictví a stříbrnictví a od té doby se tím nepřetržitě živím.Před šesti lety-asi když děti odrostly-se mi podařilo pronajmout a zrekonstruovat prostory ve městě a otevřít si krámek.

Řekla jsem si,že nechci ten tuctový,kde je stále stejné zboží jen jinak přeskládané a naaranžované a tak jsem se spojila zpětně se školou,kam jako absolvent můžu kdykoli přijít a koupit výrobky studentů,které výtvarná komise uvolní do prodeje.Spojila jsem se se spolužáky a každému nabídla možnost prezentace a komisního prodeje.Nabídla jsem tuhle možnost kolegům z jiných ročníků při jednom z celoškolských pravidelných srazů.

Někteří zareagovali a těm moc děkuji,protože svýma dvěma rukama a časem,který mám jako žena starající se o dům,manžela a děti,které sice odrostly,ale nějak podivně přibývají,bych ho nezvládla sama zaplnit.

Pokud toto někdo z kolegů čtete a máte chuť se zviditelnit v nejzápadnějším cípu naší republiky,ozvěte se mi.Je jedno,jaký obor jste studovali a kterým směrem jste se vydali,podmínka je SUPŠ Turnov.Opravdu bych měla velkou radost.

Trošku jsem ze své původní vize uhnula seriovkou,kterou ale pečlivě vybírám.Byla to nutnost v dnešní těžké finanční situaci pro nás všechny,a ráda bych jí zase vytlačila!

Děkuji předem všem,kteří zareagujete na moje psaní a na mé snahy vůbec.Děkuji.

Způsob dopravy
česká pošta,doporučeně,cenné psaní
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od redfox

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--